TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 15. sērija


Destilando amor 15. sērija

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Es šodien redzēju tikai pēdējas 20 minūtes no telenoveles. :)
Rodrigo šodien beidzot pateica Isadorai, ka viņiem jāšķiras. ;) Bet tik un tā, tas neko neizmainīs. :( Žēl Isas, viņa taga kļuva ļoti nervoza un histēriska. :(
Man nepatīka beigas. Nabaga Gaviota. :( Kad es 1. reizi pamanīju to viesnīcas iedzīvotāju, nodomāju, ka kaut kas šeit nav tīrs. Viņš man neiepatikās. :/ Vai šodien rādīja menedzēri? :)
Malacis Gaviota - nopērka mammai televizoru un šūjmašīnu. Velti viņa lūdza tai sievietei naudu. Vai viņa nostrādājot ar to dažus mēnešus nevarēja saprast, ka tā naudu nedos? Es to jau pēc viņu 1. tikšanas sapratu. :)
Vairāk neredzēju.. ;)

+1

2

Hihihi... Es pirmoreiz redzēju un redzēju pēdējās 3 minūtes, kur Rodrigo atcerējās kā iepazinies ar Gaviotu. Oj, a man viņš liekas smuks tādā lielā, puicski vīrišķīgā nozīmē... Hihihi... Man Yanez dikti patika, kad ļoti senā pagātnē Gvadalupi skatījos. Un tās beigās - nabaga Gaviota. Bet Angelica tik smuka, tik labi tēloja. M<an patika. Žēl, ka neredzu...

0

3

Man patika, ka šodien bija kārtējais laika lēciens....
Kā tas džeks no viesnīcas atzinās Gaviotai mīlestībā, kā Rodrigo sazvanījās ar Daniju, kā Gaviotai skolā rādījās Rodrigo. Žēl bija Gaviotas, kad viņa redzēja to sapni... Sērijas beigas bija dumjas.... Man nepatīk Sofija, jo viņa Gaviotu sauc par slampu... Visi domā, ka Isa ir tik svēta... Ai, atcerējos to rēcīgo youtubes video :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

Oj, a man viņš liekas smuks tādā lielā, puicski vīrišķīgā nozīmē... Hihihi... Man Yanez dikti patika, kad ļoti senā pagātnē Gvadalupi skatījos.

Vo-vo... :D Es visiem saku, ka viņš ir skaists, bet viņš nekam nepatīk. :D :( :( :( Es Gavdelupi neredzēju, bet skatījo Marielenu. :) Tur viņš man ļoti patīka, bet vēlāk to kanālu uz laiku noņema, tāpēc neredzēju kādas 80 sērijas. (vidus daļu :( )

0

5

rubi написал(а):

vēlāk to kanālu uz laiku noņema, tāpēc neredzēju kādas 80 sērijas. (vidus daļu  )

Man līdzīgi bija ar Gvadalupi, tikai vēl sliktāk - redzēju kādas pirmās 30 sērijas, kad kanālu noņēma. Un mans sen sāktais, bet uz priekšu nekustošaus darbs ir Gvadalupes iedvesmots...

0

6

Gaviota tagad mācās datorkursos. Viņa vēlas kļūt par kādas firmas vadītāju un pat teica mātei, ka tas notiks pavisam drīz. Menedžers teica Gaviotai, ka mīl viņu, taču meitene viņam atbildēja, ka jau zina tas pasaciņas: „Jūs man pateiksiet, ka esat nelaimīgs ģimenes dzīvē, ka viesnīcā arī neiet pavisam labi... Es jau zinu vīriešu spēlēs...” Nu tieši tā viņa neteica, bet jēga bija tāda. Menedžers viņai teica, ka viņš ir brīvs, bet Gaviota atbildēja, ka viņas sirds ir slēgts mīlestībai, un menedžerim labāk aizmirst par savam jūtam, jo viņš zaudēs darbnieci, a viņa – darbu. To dzirdēja tā slikta sieviete, kura sērijas beigas nedeva Gaviotai naudu. Pēc tam Gaviota visu izstastīja Klaritai, kura uzskata, ka meita rīkojās nepareizi, jo menedžers ir labs cilvēks. Tad Gaviota atbildēja, ka viņai ir slikti, kad uz viņu skatās vīriešim, viņa uzreiz domā, ka viņu vēlas piekrapt.
Minerva cienšas davīnāt Āronam dēlu, turpina ārstēšanu. Laikam viņai tomēr kaut kas nav kartībā, bet Āronam teica, ka viss ir labi, lai viņš Minervu nepamestu (viņš var to īzdarīt).
Nu, Isadora turpina izlikties par slimu, strīdēties ar Rodrigo, jo viņai nepietek patiecības...

Rodrigo šodien beidzot pateica Isadorai, ka viņiem jāšķiras.

Rodrigo ir stulbs. Viņš pārāk daudz runā un maz dara. Vispār forši. Aizmirsa Gaviotas īsto vārdu, lai gan viņa to teica, kad viņi pastajgājas agavu plantācijas. Rodrigo teica Džeimsam, ka atceras tikai Gaviotas smaržu, maigumu... nu kaut kāds murgs. It kā ar prostitūti pārgulēja (vai bija piedzēries) un tagad nevar atcerēties (protāms, ka atcerēsies, bet šis scenāristu gājiens ir muļķigs).

Velti viņa lūdza tai sievietei naudu. Vai viņa nostrādājot ar to dažus mēnešus nevarēja saprast, ka tā naudu nedos? Es to jau pēc viņu 1. tikšanas sapratu.

Gaviota lūdza naudu ne kā cilvēkam, bet kā priekšniecei. Viņa diezgan ilgi strāda viesnīcā un jau var dabūt kredītu (man tā liekas). Mans tēvs paņema kredītu darbā, kad pagāja pusgads kopš tā laika, kad viņš saka strādāt savā firmā.

0

7

Deyalit написал(а):

Aizmirsa Gaviotas īsto vārdu, lai gan viņa to teica, kad viņi pastajgājas agavu plantācijas. Rodrigo teica Džeimsam, ka atceras tikai Gaviotas smaržu, maigumu... nu kaut kāds murgs. It kā ar prostitūti pārgulēja (vai bija piedzēries) un tagad nevar atcerēties (protāms, ka atcerēsies, bet šis scenāristu gājiens ir muļķigs).

Zinu, man šis šķita murgs! :x

0

8

Deyalit написал(а):

Aizmirsa Gaviotas īsto vārdu, lai gan viņa to teica, kad viņi pastajgājas agavu plantācijas. Rodrigo teica Džeimsam, ka atceras tikai Gaviotas smaržu, maigumu... nu kaut kāds murgs. It kā ar prostitūti pārgulēja (vai bija piedzēries) un tagad nevar atcerēties (protāms, ka atcerēsies, bet šis scenāristu gājiens ir muļķigs).

Es arī biju šokēta, kad Rodrigo teica, ka neatceras Gaviotas vārdu. Es atceros, viņa to teica. :) Tiešām - muļķis. :( Bet man bija viņa žēl, kad viņš sērijas beigās sēdēja pie koka. Tikai Gaviota ir viņa laime. Ar citu sievieti viņš nekad nebūs laimīgs. Es gandrīz raudāju. :( Zinu tas ir muļķīgi, bet Eduardo spēlē tik emocionāli, ka es biju aizkustināta.  :'( Deyalit, bet Gaviota strādā ar savu īsto vārdu, vai ar to, kurš viņai bija Eiropā? :)

Deyalit написал(а):

Gaviota tagad mācās datorkursos. Viņa vēlas kļūt par kādas firmas vadītāju un pat teica mātei, ka tas notiks pavisam drīz. Menedžers teica Gaviotai, ka mīl viņu, taču meitene viņam atbildēja, ka jau zina tas pasaciņas: „Jūs man pateiksiet, ka esat nelaimīgs ģimenes dzīvē, ka viesnīcā arī neiet pavisam labi... Es jau zinu vīriešu spēlēs...” Nu tieši tā viņa neteica, bet jēga bija tāda. Menedžers viņai teica, ka viņš ir brīvs, bet Gaviota atbildēja, ka viņas sirds ir slēgts mīlestībai, un menedžerim labāk aizmirst par savam jūtam, jo viņš zaudēs darbnieci, a viņa – darbu. To dzirdēja tā slikta sieviete, kura sērijas beigas nedeva Gaviotai naudu. Pēc tam Gaviota visu izstastīja Klaritai, kura uzskata, ka meita rīkojās nepareizi, jo menedžers ir labs cilvēks. Tad Gaviota atbildēja, ka viņai ir slikti, kad uz viņu skatās vīriešim, viņa uzreiz domā, ka viņu vēlas piekrapt.
Minerva cienšas davīnāt Āronam dēlu, turpina ārstēšanu. Laikam viņai tomēr kaut kas nav kartībā, bet Āronam teica, ka viss ir labi, lai viņš Minervu nepamestu (viņš var to īzdarīt).
Nu, Isadora turpina izlikties par slimu, strīdēties ar Rodrigo, jo viņai nepietek patiecības...

Liels paldies par aprakstu!!! :love:

Deyalit написал(а):

Gaviota lūdza naudu ne kā cilvēkam, bet kā priekšniecei. Viņa diezgan ilgi strāda viesnīcā un jau var dabūt kredītu (man tā liekas). Mans tēvs paņema kredītu darbā, kad pagāja pusgads kopš tā laika, kad viņš saka strādāt savā firmā.

Es tā sapratu, ka kredītu viņai deva, vnk sanāca, ka mēnesī jāmaksā vairāk, nekā viņa bija plānojusi, tāpēc lūdzu aizdot naudu. :)

0

9

rubi написал(а):

Gaviota strādā ar savu īsto vārdu, vai ar to, kurš viņai bija Eiropā?

Viņa strādā ar savu īsto vārdu - Terēza

0

10

Deyalit, bet Gaviota strādā ar savu īsto vārdu, vai ar to, kurš viņai bija Eiropā?

Tagad viņa srādā kā Tereza Ernandes, un ja Rodrigo atcerētos viņas vārdu, varētu atrast meiteni ar detektīva palidzību :) Pagāja 8 mēneši. Par to laiku var saprast, ka Gaviotas nav plantācijas. :) Un kur viņa varētu doties, ja ne galvaspilsētā? :)

Es tā sapratu, ka kredītu viņai deva, vnk sanāca, ka mēnesī jāmaksā vairāk, nekā viņa bija plānojusi, tāpēc lūdzu aizdot naudu

Nē, es kaut ko citu gribeju teikt. Gaviota nopirkā tas lietas kredītā. Viņa katru mēnesī maksās kādu naudas daļu, taču viņai bija vajadzīga nauda, lai samaksātu "pervij vznos", un viņa domāja, ka paņems to sava darbā, jo sen tur strādā, bet pēc kāda laika viņa atdos naudu viesnīcai (pomimo kredita v magazine, xotela vz'atj kredit na rabote, chtoby doplatitj pervij vznos) :lol: Es tā saprotu ;)

0

11

Norkys написал(а):

Man nepatīk Sofija, jo viņa Gaviotu sauc par slampu...

:O Labi, ka es to neesmu dzirdējusi!  :angry:

Deyalit написал(а):

Rodrigo ir stulbs. Viņš pārāk daudz runā un maz dara. Vispār forši.

:rofl:

Deyalit написал(а):

Aizmirsa Gaviotas īsto vārdu, lai gan viņa to teica, kad viņi pastajgājas agavu plantācijas.

Es taicu to pašu!(kaut kur skaitīšanas tēmā, ja nemaldos) Būtu jāatceras ne tikai smarža, bet arī vārds. :D

Deyalit написал(а):

Pagāja 8 mēneši. Par to laiku var saprast, ka Gaviotas nav plantācijas.  Un kur viņa varētu doties, ja ne galvaspilsētā?

Oho! Tik daudz? Bet mēs jau sapratām, kā Rodrigo ir ar domāšanu. :D
Liels paldies, Deyalit, par aprakstu! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif

0

12

Deyalit написал(а):

Nē, es kaut ko citu gribeju teikt. Gaviota nopirkā tas lietas kredītā. Viņa katru mēnesī maksās kādu naudas daļu, taču viņai bija vajadzīga nauda, lai samaksātu "pervij vznos", un viņa domāja, ka paņems to sava darbā, jo sen tur strādā, bet pēc kāda laika viņa atdos naudu viesnīcai (pomimo kredita v magazine, xotela vz'atj kredit na rabote, chtoby doplatitj pervij vznos)  Es tā saprotu

Skaidrs. :)

Norkys написал(а):

Ai, atcerējos to rēcīgo youtubes video

Kuru? :O

0

13

rubi написал(а):

Kuru?

Pieņemu, ka šo.  :rolleyes:  Norkys to lika skaitīšanas tēmā. :)
http://www.youtube.com/watch?v=MRKFdjcBFRE

Отредактировано Ragana (27.02.2008 13:57)

0

14

Es teicu to pašu!(kaut kur skaitīšanas tēmā, ja nemaldos) Būtu jāatceras ne tikai smarža, bet arī vārds.

:lol: Jā, es kaut kur redzēju, taču manas dusmas uz viņu ir ļoti lielas. Es to varu atkārtot bezgalīgi, skatoties uz Rodrigo ciešanam. Man vēl vairāk gribas sadot viņam kā pienākas, lai smadzeņos viņam kļūtu pavisam gaiši :D Taču tas nelīdzes, vai nē? :insane:

Liels paldies, Deyalit, par aprakstu!

De nada ;)

0

15

Ragana написал(а):

Pieņemu, ka šo.    Norkys to lika skaitīšanas tēmā.
http://www.youtube.com/watch?v=MRKFdjcBFRE

Precīzi to! :rofl:

0

16

Deyalit написал(а):

Man vēl vairāk gribas sadot viņam kā pienākas, lai smadzeņos viņam kļūtu pavisam gaiši

:rofl:

0

17

Ragana написал(а):

Pieņemu, ka šo.    Norkys to lika skaitīšanas tēmā.

Skaidrs. :) Es skaitīšanas tēmā esmu ļoooti reti. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 15. sērija