TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Kurš skatīsies Zorro: la espada y la rosa?


Kurš skatīsies Zorro: la espada y la rosa?

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Es!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

0

2

es, ja būšu kādreiz mājās tajā laikā :D

0

3

Es!

0

4

Es neskatīšos :D

0

5

es ļooooti gribu skatīties, un skatīšos, kad šajā laikā būšu mājās.. tikai tas gan būs ļoti reti.. tā ka ne tikai Zorro neredzēšu, arī Cielu ne.. :(

0

6

Deyalit написал(а):

Es neskatīšos

Baigā... :D

0

7

Es skatīšos!!! :)

0

8

albalonga написал(а):

Baigā...

aha :D

0

9

Nu, atkal teikšu, ka mēģināšu. :) Bet kā sanāks, nezinu.

0

10

Deyalit написал(а):

Es neskatīšos

Mūsu, DA cilvēks. :D :D :D
Es mazliet skatīšos, bet reklāmas pauzē vai ierakstīšu... ;) Tad cikos tomēr būs Zorro? (por amor a Gloria vai Da laikā? :( :D)

0

11

rubi написал(а):

Tad cikos tomēr būs Zorro? (por amor a Gloria vai Da laikā?  )

16.20

0

12

neskatīšos.

man jau makleodas grūti ielikt dienas režīmā. un pievienot vēl vienu skatāmo gabalu būtu neprāts.
un, ja jāizvēlas starp zināmu brīnišķīgu vērtību - makleoda meitas un nezināmu - Zorro.
viennozīmīgi izvēlos 1. variantu.

0

13

danna написал(а):

neskatīšos.
man jau makleodas grūti ielikt dienas režīmā. un pievienot vēl vienu skatāmo gabalu būtu neprāts.
un, ja jāizvēlas starp zināmu brīnišķīgu vērtību - makleoda meitas un nezināmu - Zorro.
viennozīmīgi izvēlos 1. variantu.

es jau droši vien darītu tāpat, bet es salīdzinājumā ar tevi skatos laikam pat ļoti daudz! Cielu, Makleodas, Betiju, Amuletu, ECDD, Hausu, mājsaimnieces un Greju... Tagad pa brīvākiem brīžiem arī DA, bet tas man ne tik ļoti patīk, un kad būs Zorro uz to nepaspēšu!

0

14

Norkys написал(а):

bet es salīdzinājumā ar tevi skatos laikam pat ļoti daudz! Cielu, Makleodas, Betiju, Amuletu, ECDD, Hausu, mājsaimnieces un Greju...

oj, jāāā.
mans saraksts ir krietni vien īsāks.
es skatos makleodas, reizēm greju. laikam arī viss.

0

15

Tā kā es tagad pa tv neskatos neko, tad Zorro skatīšos noteikti!! Un pat ja kaut ko skatītos, domāju, ka pacenstos Zorro iebīdīt, jo šo seriālu Latvijā tiešām gaidīju!!!! :)

0

16

es laikam arii skatiitos... vismaz iesleegtu kad vareetu un tad skatiitos vai tas tikai fonam buutu, tas jau ir cits jautaajums...
no saakuma kad skatiijos ljot, ljot patika.... a tad vairs vispaar nepatika.... ;)

0

17

es, es, es.. :D vismaz mēģināšu, jo kā redzu tur ir daudz man mīļu aktieru! :love:

0

18

Vai kādam ir šīs telenoveles dziesma? :)

0

19

rubi написал(а):

Vai kādam ir šīs telenoveles dziesma?

Paskaties mūzikas ielādes sadaļā! Tur ir, man šķiet jaunākajā komentētajā diskusijā!

0

20

Točna! Paldies!!! :) :) :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Kurš skatīsies Zorro: la espada y la rosa?