TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Viss info par La Isla lomu spēli


Viss info par La Isla lomu spēli

Сообщений 1 страница 20 из 51

1

Tātad noteikumi šādi:

Sākas ar to, ka visi ir uz kuģa "Pacific Titanic". Un jūs jau varat iedomāties, kas ar kuģi notiks... :D Nu kad kuģis grims, es ziņošu. Tad visi tiks izskaloti uz neapdzīvotas salas kaut kur Klusajā okeānā... Tur mūsu atveidotie tēli saskrsies ar pirmatnējo dabu un citām grūtībām. Es koordinēšu spēli. Sākumā būs iepazīšanās laiks, bet tad sāksies aktīvais process un varoņi pamazām mirs. Kāds no varoņiem būs slepkava vai iespējams vairāki slepkavas. Neviens to protams nezinās - tikai es un konkrētais cilvēks, kura varonis ir slepkava.

Katram ir tiesības spēlēt ar 3 varoņiem. Var mazāk, bet nevar vairāk. Ja kādu no jūsu varoņiem nogalina, var paņemt tā vietā jaunu var arī neņemt. Nu jauns varonis nozīmē, ka tipa jūra izskalo vēl kādu no kuģa izglābušos.

Kad jūs spēlējat ar saviem varoņiem, tad rakstā savā ierakstā vispirms varoņa vārdu, ieteicams piemēram uzlikt bold vai arī kādu krāsu šim vārdam. Tad jūs varat rakstīt sava varoņa darbības - kur viņš iet, ko dara. Arī varoņa domas ja ir vēlēšanās. Bet galvenais ir varoņa teksts - ko viņš saka, sarunājas ar citiem varoņiem. Respektīvi - jūsu personību te nav - te ir tikai teli, kurus atveidojat un tikai šajā sadaļā jūs esat jūs paši un varat uzdot jautājumus, izteikt idejas u.c.

Ja jūs ejat ārā no foruma vai vienkārši darat ko citu, nevis spēlējat, tad uzrakstiet, ka tāds un tāds varonis aizgāja un apgūlās kaut kur zem palmas vai aizgaja pa salu pastaigāt - nu lai citiem spēlētājiem būtu saprotams, ka šobrīd jūsu varonis nav pieejams un ar viņu nevar sarunāties.

Svarīgi ir būt aktīviem un veidot attiecības. Mūsu iespriekšējās 2 lomu spēlēs izveidojās vairāki skaisti pāri. Piemēram- Julias Fabians ar manu Princesi - šis pāris iedvesmoja mani rakstīt PyM. Vēl mums bija Hulias Star City lomu spēle atsevišķā forumā - wwwstarcity.6bb.ru , kur izveidojās fantastisks Palomas Jeniferas Lopesas un mana Chrisa Martina pāris - tur bija vesels mīlasstāsts, kuru ja nemaldos Paloma pat wordā pārkopēja, jo nu tiešām ļoti skaisti mums sanāca. Vēl bija Avril Lavign un Eminems, kuriem ar tur kaut kas veidojās. Nu ļoti interesanti mēdz sanākt.

Brīdinu, ka protams centīšos neaktīvos, garlaicīgos tēlus galināt pirmos. Slepkavībām būs kaut kāda jēga, kaut kāda sakarība un stāsts pamatā, kuru būšu izdomājusi es - gan to stāstu spēles beigās uzzināsim. Cermas mums izdosies šo spēli izspēlēt līdz galam.

Jūsu varoņi var būt reālas personas, literāro darbu varoņi, telenoveļu vai filmu varoņi, varat izdomāt jaunus varoņus, bet tas šķiet nebūs tik interesanti - labāk kaut ko visiem zināmu, lai uzreiz to varoni var uztvert un saprast viņa raksturu vismaz apmēram, citādi ilgi jums sanāks iepazīstināt ar savu varoni.

Visa spēle notiek vienā atsevišķā tēmā, kas ir La Islas pamattelpa. Kad sāks veidoties pāri un droši vien būs nepieciešama divvientulība, tad vares izveidot vel atsevišķas telpas - piemēram salas dienvidu puse, ziemeļu puse, ūdenskritums salas vidienē u.c.

Ja kāds grib redzēt kā izskatās lomu spele, varat jau minēto Star City paskatīties vai šajā pat forumā Lomu Spēļu arhīvā.

Ta, ko vēl gribeju teikt - ak jā - kad izvēlaties varoņus - katram savam varonim izveidojiet tēmu un pierakstiet, ka jūs šo varoni spēlējat. Ierakstiet, kā varoni sauc, ielieciet varoņa bildi un īsu biogrāfiju - kas tas par varoni, no kurienes nāk, ar kādu morālo un emocionālo bagāžu nonācis uz kuģa... Nu cerams, ka sapratāt!.

Gaidu jūsu visa veida komentus!!!!

0

2

Vispār, es te neko nerakstīju, bet vēlos pamēģināt paspēlēt. Man liekas, ka tas būtu ļoti interesanti. :)  :love:   :jumping:
Es, protams, ņemšu tikai vienu varoni - sievieti. :D Laikam pēc izskata ņemšu Barbaru Mori. :D Nezinu pagaidām, vai viņa būs tāda kā Rūbija, vai nē. ;) Ja mans varonis būs neaktīvs, man nesanāks, tad varat mani nogalināt ar mierīgo sirdi. :D
Nu ko, alby, ņemsi mani spēlei? :)

0

3

Nu bet noteikti, ka ņemšu spēlē!!!!

Lūgums visiem pacensties tomēr, lai sieviešu un vīriešu īpatsvars būtu apmēram viens. Ja būs nepieciešams, es varu paņemt kaut vai 3 vīriešus...

Gribēju vēl piebilst par apzīmējumiem. Ja rakstat, ka varonis runā - priekšā tam tekstam lieciet domu zīmi - kā grāmatās. Katru ierakstu obligāti iesāciet ar varoņa vārdu, kurš to saka. Nav ieteicams sarunāties ar sevi - respektīvi 2 jūsu varoņi savā starpā, bet ja nepieciešams - dariet to. Ja rakstat varoņa domas, lieciet tās pēdiņās vai kā citādi parādiet, ka tās ir varoņa domas. Jūs nedrīkstat formatējot savus ierakstus te izmantot tikai pārsvītrojumu, jo pārsvītrojumu izmantošu es, ikreiz, kad rakstīšu kaut ko kā spēles vadītājs - šādi.

0

4

Es ņemšu vienu sievieti un vienu vīrieti... Drīkst jau izveidot viņu diskusijas? Nu, to diskusiju, kur ar varoni iepazīstina?

0

5

Un starp citu starcity vairs neeksistē! :(

0

6

Norkys написал(а):

Un starp citu starcity vairs neeksistē!

Žēl... Jāprasa Huliai, bet pieņemu, ka host to neaktivitātes dēļ izdzēsis...

Norkys написал(а):

Drīkst jau izveidot viņu diskusijas? Nu, to diskusiju, kur ar varoni iepazīstina?

Protams. Veido droši!!!!!

0

7

albalonga написал(а):

Vēl bija Avril Lavign un Eminems, kuriem ar tur kaut kas veidojās. Nu ļoti interesanti mēdz sanākt.

eh
par to pat tagad man ēl jāsmejas

bet ogdīgi sakot
es laikam ņemšu izdomātu tēlu piedēvēsukādai aktrisei un man ir doma ko līdzīgu avrilai
jo man bija dikti viegli rakstīt un visu laiku muļķīgi smaidīju
centīšos izveidot kādu sakarīgu tēlu un izveidot cik necik saprotamu aprakstu
bet pamatdoma būs - kašķīgums

0

8

:D

0

9

albalonga написал(а):

Cermas mums izdosies šo spēli izspēlēt līdz galam.

O, jā! Es joprojām skumstu, ka iepriekšējo nepabeidzām.

rubi написал(а):

Laikam pēc izskata ņemšu Barbaru Mori.

Man tā bija pirmā doma, kas iešāvās prātā! :rofl: Bet nu labi, domāšu kādu citu. ;) Ceru, ka vēl gaidīsiet. Un vēl, es tiešām nezinu, kā man būs ar laiku. Macības aitņem pārāk lielu daļu brīva laika. Tāpēc mani varoņi visdrīzāk nebūs diez ko aktīvi. :( Un es gribu ņemt sievieti, jo par vīriešiem man nav ne jausmas! Par viņu uzskatiem, emocijām,... Es to visu nevarēšu attēlot.

0

10

O! Jūs jau iesākāt! :O :D Es šodien vakarā uzrakstīšu par savu varoni. ;)

Ragana написал(а):

Man tā bija pirmā doma, kas iešāvās prātā!

:D :D :D Atņemu mīļai Raganai lomu... :'( :D Tātad, Tev atliek ņemt Alisiju Milano. :)
Es vēl domāju, ka varbūt Žaklinu Brakamontes, Tāliju, Sāru Maldonado vai Marjorie de Sousa ņemšu. Bet Marjori laikam ņems Deyalit. Par citām līdz beigām šaubījos. :) Var būt man divas paņemt? :O Sāru un Barbaru, piemēram? :) Nē, laikam nepaspēšu... :( Koro4e, es vēl domāju par aktrisi... :D

0

11

rubi написал(а):

Tātad, Tev atliek ņemt Alisiju Milano.

:D Nē, Alisu laikam negribu. Ar viņu spēlet es nevarētu. Un bez Koula... Tas nozīmētu, ka viņa man būs mūķene. :P
Es arī nevaru izdomāt, kuru ņemt.  :idea:

0

12

Ragana написал(а):

Es arī nevaru izdomāt, kuru ņemt

Gaviotu!

0

13

N-nē,... :no: Es gribu ņemt tādu, kuru man pašai būtu interesanti atveidot. :)
Kā mana Rosario(ja lasīji La Grande Rendevous, tad ceru, ka būsi viņu pamanījusi). :)

0

14

Ragana написал(а):

Kā mana Rosario(ja lasīji La Grande Rendevous, tad ceru, ka būsi viņu pamanījusi)

Šodien palasīju un pamanīju. Tev bija arī Adriana, vai es atkal kaut ko jaucu?

0

15

Jā, bija arī Adriana. :)
Bet Rosario ir mana mīlule. Viņa man ļoti patika PDG, tāpēc es biju ļoti priecīga un gandarīta, ka varu viņu atveidot lomu spēlē. :)

0

16

albalonga написал(а):

kur izveidojās fantastisks Palomas Jeniferas Lopesas un mana Chrisa Martina pāris - tur bija vesels mīlasstāsts, kuru ja nemaldos Paloma pat wordā pārkopēja

ak jā.. tieš'ma.. it kkā pārkopēju. Uf, un cik labi, ka ta, ja ir izdzēsts tas forums!! Jo man ļooti patika :) tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena - kā sāku ar Chrisu runāt, tā bija maģija :D

Ok, tad sākšu domāt par saviem tēliem... Ko interesanti spēlēt būs :)
Ai, un kāds man prieks, ka briest jauna lomu spēle!!! :)

0

17

Lūdzu, kāds ņemiet arī vīriešus - a to nu smagi, ja vienas dāmas.

0

18

Man būs vīrietis! :)  jau zinu kurš, tik jāizdomā īsais stāsts par viņu :)

0

19

albalonga написал(а):

Lūdzu, kāds ņemiet arī vīriešus - a to nu smagi, ja vienas dāmas.

Nu, gan tu apvaino Beto! :rofl:

0

20

Norkys написал(а):

Nu, gan tu apvaino Beto!

:D

Renata jau uzliku acis uz viņu... :playful:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Viss info par La Isla lomu spēli