TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Viss info par La Isla lomu spēli


Viss info par La Isla lomu spēli

Сообщений 21 страница 40 из 51

21

Es te lasu jūsu lomu spēles un pašai ar gribas piedalīties !!!!

0

22

Piedalies. :) Kolunga, Kolunga... :D Manai Rūbijai. :D :D :D Es tikko nodomāju ar Alfredo parunāt, bet viņš aizgāja. (angelina :)) Tāpēc vari sākt ar mani rīt sarunu, it kā tu esi tas skaistais vīrietis. :) tagad es iešu gulēt. :) Atā, mmaarriiaa. :)

+1

23

rubi написал(а):

Piedalies. :) Kolunga, Kolunga... :D Manai Rūbijai. :D :D :D Es tikko nodomāju ar Alfredo parunāt, bet viņš aizgāja. (angelina :)) Tāpēc vari sākt ar mani rīt sarunu, it kā tu esi tas skaistais vīrietis. :) tagad es iešu gulēt. :) Atā, mmaarriiaa. :)

Man jau radās doma par kolungu, bet likās, ka visas jau ir aizņemtas tā kā Kolungam tiks Rūbija!!!Tikai īsti nevaru izdomāt kāds viņš būs dažādi sižeti iet galvā ar viņu, bet nezinu kuru izvēlēties!!!!
Saldus sapņus rubi!!!!

0

24

mmaarriiaa написал(а):

kāds viņš būs dažādi sižeti iet galvā ar viņu, bet nezinu kuru izvēlēties!!!!

es jau tev privātajos ziņojumos teicu, ka vajag Luisu!

0

25

Norkys написал(а):

es jau tev privātajos ziņojumos teicu, ka vajag Luisu!

Izskata ziņā jā varētu būt Luiss!!!!
Bet tā viņš nav no mūsdienām, bet no vēsturiskajiem laikiem!!!!!

0

26

mmaarriiaa написал(а):

Bet tā viņš nav no mūsdienām, bet no vēsturiskajiem laikiem!!!!!

iepriekšējā lomu spēlē, cik esmu lasījusi, arī bija vēsturiskie!

0

27

mmaarriiaa написал(а):

Man jau radās doma par kolungu, bet likās, ka visas jau ir aizņemtas tā kā Kolungam tiks Rūbija!!!Tikai īsti nevaru izdomāt kāds viņš būs dažādi sižeti iet galvā ar viņu, bet nezinu kuru izvēlēties!!!!
Saldus sapņus rubi!!!!

Cik jauki! :) Esmu ļoti priecīga par Rūbiju. :) Paldies, es jau eju gulēt. ;) Atā! :)

0

28

Atā, Rubi! Ceru, ka rīt tava Rūbija būs aktīvāka!

0

29

rubi написал(а):

Cik jauki! :) Esmu ļoti priecīga par Rūbiju. :) Paldies, es jau eju gulēt. ;) Atā! :)

Es priecīga par savu Fernando!!!!!Tik manējais rīt tikai ap 15.30 agrākais parādīsies!!!!!!Es ar drīz iešu čučēt!!!Atā!!

0

30

Paliec sveika Norkys!!!

0

31

Norkys написал(а):

iepriekšējā lomu spēlē, cik esmu lasījusi, arī bija vēsturiskie!

bija, šķiet, ivens vēsturiskais - julias katerina.
nu... viņai idevās neticami veiksīgi izvest to stāstu, jo varone tādā skatapunktā lieliski iederējās.
mans viedoklis, protams, bet - man grūti izdomāt, kā luiss būtu nonācis mūsdienās.

0

32

:'(  Kolungu tik ātri aizņēma... :(  tā nav godīīīgi!!! :'(  Tatjana ar nav aizņemta... Sorry, angy, es viņu'toč par tādu neuzskatu. :D jau teicu, tev būs ļoooti jāpiepūlas :P

0

33

Nu, Anu par aizņemtu es arī neuzskatu...

0

34

eh šiet jau ies vŗieisī uz izķeršanu
būs jāameklē kads smuks lai tam vismaz būtu piekrišana
jo drošvien patreiz pieejamie vīriešim ir jau aizņemti

0

35

Paloma написал(а):

Kolungu tik ātri aizņēma... :(  tā nav godīīīgi!!! :'(  Tatjana ar nav aizņemta... Sorry, angy, es viņu'toč par tādu neuzskatu. :D jau teicu, tev būs ļoooti jāpiepūlas :P

Nebēdājies, gan jau viņai ar ko foršu varēs atrst!!!!!Es nezināju, ka viņa ar ir brīva!!!
Bet man šķita, ka varētu būt interesanti viņu salikt kopā ar Rūbiju, būtu skaists pāris, tāpēc šoreiz būs Fernando un Barbara!!!!!

pinocchio написал(а):

Nu, Anu par aizņemtu es arī neuzskatu...

Gan jau vēl kāds uzradīsies!!!!!

0

36

Nu, ja godīgi, man ats vispār liekas stulbi, tā iepriekš sarunāt ;)  būtu vnk jāspēlē un jāskatās, kas veidojas, kas sanāk... ;)  nu bet labi.. lai nu būtu ;)

0

37

Bļin!  :'( Šodien es pilnīgi noteikti spēli nesākšu un iespējams, ka brīvdienas arī nebūšu pie datora. :(
Izlasīju tikai Palomas pēdējo tekstu un piekrītu viņai. Interesantāk ir vienkārši spēlēt un skatīties, kas sanāks. ;)

0

38

Man tas liekas tāpat kā senajso lakos, kad vecāki savu bērnus saderināja, tikko viņi piedzimuši. Nu nevar tā... BEt nu neuztiepšu nevienam savas domas ;)
Eh, Raganiņ, gaidīsim, kad Tava varone tomēr izlīdīs no savas kajītes :/

0

39

Laikam, es arī piekrītu Palomai...

0

40

Šobrīd vīriešu divreiz vairāk par dāmām - 8:4... Nu Sperovu es neskaitu, jo viņš būs tikai uz pašas salas. Tūlīt centīšos mainīt šo situāciju, jo stāstā ienāks jauns varonis...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Viss info par La Isla lomu spēli