TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Viss info par La Isla lomu spēli


Viss info par La Isla lomu spēli

Сообщений 41 страница 51 из 51

41

Paloma написал(а):

Nu, ja godīgi, man ats vispār liekas stulbi, tā iepriekš sarunāt ;)  būtu vnk jāspēlē un jāskatās, kas veidojas, kas sanāk... ;)  nu bet labi.. lai nu būtu ;)

Ragana написал(а):

Bļin!  :'( Šodien es pilnīgi noteikti spēli nesākšu un iespējams, ka brīvdienas arī nebūšu pie datora. :(
Izlasīju tikai Palomas pēdējo tekstu un piekrītu viņai. Interesantāk ir vienkārši spēlēt un skatīties, kas sanāks. ;)

Paloma написал(а):

Man tas liekas tāpat kā senajso lakos, kad vecāki savu bērnus saderināja, tikko viņi piedzimuši. Nu nevar tā... BEt nu neuztiepšu nevienam savas domas ;)
Eh, Raganiņ, gaidīsim, kad Tava varone tomēr izlīdīs no savas kajītes :/

Tieši tā jau tas nebija domāts!!!!

Norkys написал(а):

Laikam, es arī piekrītu Palomai...

Jūs uzreiz tā pret to visu!!!!!Vakar vnk bija tā, ka man likās, ka itkā visiem varoņiem jau savi pāri ir (un tā būs līdz beigām un manējam nekas netiks), un izrādījās, ka Rūbija ir brīva, tāpēc man ar likās, ka viņi varētu būt kopā,jo citi aizņemti, bet viss taču vēl var mainīties un spēlēsim un tad jau redzēsim!!!!!!
Un arī skatīsimies kā viss sanāks, jo mēs, kad vakar ar rubi runājām mēs jau konkrēti visu nenolēmām un pat, ja viņi kādu laiku simpatizēs viens otram nebūs jau nekas slikts!!!!!!!!Tā ka lūdzu nedusmojieties ;) kā jau teicu nekas vēl nav nolemts ;)

0

42

Nu interesanti ar tām lomu spēlēm. Star City mēs ar Palomu neko nesarunājām - bija tāda ķīmija pati no sevis, tā viss rakstījās - pilnīgi neticami... Pašas bijām pārsteigtas. Līdzīgi bija ar Julias Fabiju un manu Princesi un tomēr kādā brīdī ar Juliu privātajos sākām apmēram veidot sižeta līniju - kā Princeses un Fabija attiecības attīstīsim tālāk. Tāpēc šis jautājums manā izpratnē ir elastīgs. Es domāju, ka sākumā neko sarunāt nevajag, bet kads attiecības jau plaukt un ir ķīmija un tu jūti, ka vari sarakstīties ar kādu cilvēku un ka jūsu varoņi sader kopā, tad var sākt kaut ko bišķi sarunāt... bet iesaku to darīt privātajos, lai citi nemana, a to pārejiem nav interesanti, jo jau zini, kas apmēram tālāk notiks un kāda ir tēlu virzība.

0

43

albalonga написал(а):

Nu interesanti ar tām lomu spēlēm. Star City mēs ar Palomu neko nesarunājām - bija tāda ķīmija pati no sevis, tā viss rakstījās - pilnīgi neticami... Pašas bijām pārsteigtas. Līdzīgi bija ar Julias Fabiju un manu Princesi un tomēr kādā brīdī ar Juliu privātajos sākām apmēram veidot sižeta līniju - kā Princeses un Fabija attiecības attīstīsim tālāk. Tāpēc šis jautājums manā izpratnē ir elastīgs. Es domāju, ka sākumā neko sarunāt nevajag, bet kads attiecības jau plaukt un ir ķīmija un tu jūti, ka vari sarakstīties ar kādu cilvēku un ka jūsu varoņi sader kopā, tad var sākt kaut ko bišķi sarunāt... bet iesaku to darīt privātajos, lai citi nemana, a to pārejiem nav interesanti, jo jau zini, kas apmēram tālāk notiks un kāda ir tēlu virzība.

Es ar tā domāju!!!!bet mēs jau ar rubi nebijām konkrēti sarunājušas, bet mums bija tādas domas, ka varētu!!!! ;) :)

0

44

Un tātad - paziņojums - tagad drīkstat ņemt un spēlēt ar tik varoņiem, cik gribat. Kad Titāniks nogrims, tad uz salas tiks izskaloti ne vairāk kā trīs jūsu varoņi - pārējie ir noslīkuši vai arī, ja kādu jūsu varoni uz salas nogalina - drīkstēs izskalot kādu jaunu - tas jaunais varēs būt kāds, kurš jau bija jums uz kuģa vai arī pilnīgi jauns. Nu cerams, ka iebraucāt manā sarežģītajā aprakstā.

0

45

es ceru ka divi no maniem tiks izskaloti - dina un mans karaliskai princis
man jau viņš ir ieaticies

0

46

Paloma написал(а):

Nu, ja godīgi, man ats vispār liekas stulbi, tā iepriekš sarunāt   būtu vnk jāspēlē un jāskatās, kas veidojas, kas sanāk...   nu bet labi.. lai nu būtu

mmaarriiaa написал(а):

Bet man šķita, ka varētu būt interesanti viņu salikt kopā ar Rūbiju, būtu skaists pāris, tāpēc šoreiz būs Fernando un Barbara!!!!!

Paldies mmaarriiaa, ka aizstāvēji manu Barby. :) Manuprāt, nekā sliktā sarunāšanā nav. Pirms kādas telenoveles skatīšanas, mēs taču zinām, kas ir galvenie pāri, pēc tiem arī izvēlamies, skatīties telenoveli, vai nē. Tāpēc, man liekas, ka tas ir normāli, ka mēs sarunājam. Bet mmaarriiaa jau minēja - mēs nesarunājam, ka noteikti Rubi būs ar Fernando. :) Jūs jau zināt viņas raksturiņu. :P :P :P
Mmaarriiaa, atvaino, ka šodien nevarēju piedalīties. :( :( :( Man šodien bija viesi no 17.00. (līdz 16.00 biju skolā :( ) līdz 23.00, vēlāk kārtoju māju. Tāpēc šodien nevarēju. Rīt būšu laukos, bet vakarā centīšos te iegriezties. ;) Tu būsi te? :)

0

47

rubi написал(а):

Paldies mmaarriiaa, ka aizstāvēji manu Barby. :) Manuprāt, nekā sliktā sarunāšanā nav. Pirms kādas telenoveles skatīšanas, mēs taču zinām, kas ir galvenie pāri, pēc tiem arī izvēlamies, skatīties telenoveli, vai nē. Tāpēc, man liekas, ka tas ir normāli, ka mēs sarunājam. Bet mmaarriiaa jau minēja - mēs nesarunājam, ka noteikti Rubi būs ar Fernando. :) Jūs jau zināt viņas raksturiņu. :P :P :P
Mmaarriiaa, atvaino, ka šodien nevarēju piedalīties. :( :( :( Man šodien bija viesi no 17.00. (līdz 16.00 biju skolā :( ) līdz 23.00, vēlāk kārtoju māju. Tāpēc šodien nevarēju. Rīt būšu laukos, bet vakarā centīšos te iegriezties. ;) Tu būsi te? :)

Par galvenajiem pāriem piekrītu!!!!!
Un man ar liekas, ka zinot Rubijas raksturiņu viss nebus tā, kā varbūt citiem liekas :) !!!!!
Tev nav par ko atvainoties rubi ;) Es pati šodien nemaz nevarēju piedalīties un rīt visdrīzāk tikai vakarā tāpat kā tu tikšu, jo šīs brīvdienas būs diezgan aizņemtas!!!!!Es centīšos rīt tikt ;) !!!!

0

48

njā, es jau šito topiku nelasīju, tagad tikai tā :D

0

49

mmaarriiaa написал(а):

Vakar vnk bija tā, ka man likās, ka itkā visiem varoņiem jau savi pāri ir (un tā būs līdz beigām un manējam nekas netiks), un izrādījās, ka Rūbija ir brīva, tāpēc man ar likās, ka viņi varētu būt kopā,jo citi aizņemti, bet viss taču vēl var mainīties un spēlēsim un tad jau redzēsim!!!!!!
Un arī skatīsimies kā viss sanāks, jo mēs, kad vakar ar rubi runājām mēs jau konkrēti visu nenolēmām un pat, ja viņi kādu laiku simpatizēs viens otram nebūs jau nekas slikts!!!!!!!!Tā ka lūdzu nedusmojieties  kā jau teicu nekas vēl nav nolemts

sorrrry, es negribēju tik riebīgi, kā man laikam sanāca. Vienkārši man bija škrobe, ka Kolunga uzreiz pieprecināts bezmazvai kādai. Nu tomēr nav tā interesanti... ;) 

albalonga написал(а):

Star City mēs ar Palomu neko nesarunājām - bija tāda ķīmija pati no sevis, tā viss rakstījās - pilnīgi neticami... Pašas bijām pārsteigtas.

Jāāā.. tas bija KAUT KAS!!  :love:

albalonga написал(а):

Es domāju, ka sākumā neko sarunāt nevajag, bet kads attiecības jau plaukt un ir ķīmija un tu jūti, ka vari sarakstīties ar kādu cilvēku un ka jūsu varoņi sader kopā, tad var sākt kaut ko bišķi sarunāt...

Pilnīgi piekrītu! :)  Pašā sākuma'vai nu ir vai nav ķīmija, un tad var bīdīt lietas :)

Ceru ka neviena neapvainojās uz mani...  :surprise:

0

50

Paloma написал(а):

Ceru ka neviena neapvainojās uz mani...

Protams, ka nē. :)

0

51

Paloma написал(а):

Ceru ka neviena neapvainojās uz mani...

Protams, ka nē :) :) Nebija jau par, ko ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Viss info par La Isla lomu spēli