TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 16. sērija


Destilando amor 16. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Šodien redzēju sēriju no sākuma līdz beigām. :)
Malacis Gaviota - sadeva tam vecam izvirtulim. :D Kā man patīka tas. :)
Kad Gaviotas draudzene - kolēģe nosauca to pretīgo veceni (strādnieci) par Raganu, man tas nepatīka. :sceptic: Kā var manas mīļas Raganas vārdu lietot kā aizvainojumu? :O Užas. :P
Man ļoti patīk tas vīrietis, kurš ir iemīlējies Gaviotā. :D Ceru, ka sapratāt par ko es runāju, nevaru iegaumēt viņa vārdu. :P Viņš ir tik jauks, uzmanīgs, izpalidzīgs. Galvenais, ka viņš noticēja Gaviotai un deva viņai brīvo pēcpusdienu, ko Gaviota pavadīja kopā ar māti. :)
Kāda laimīga bija Klarita, kad saņēma dāvanu! :D Man patīka tas gabals no "Simplemente, Maria". :) Es šo telenoveli neredzēju, jo biju diezgan maza, kad šo telenoveli rādīja. :) Viktorija Ruffo jaunībā man atgadināja Annu Snatkinu. ("Tatjanin denj", "Rozhdennaja statj zvezdoj") Viktorija man visvairāk patīka "Vivo por Elena". Skatījos šo telenoveli Saula Lizaso :love: , mūzikas un sižeta dēļ. :)
Isadora laikam savaldzinās Ilario. :) Tas pats bija ar Berenisi un Aurelio. Tāpēc kopš momenta, kad ieraudzīju Ilario (viņš man patīk daudz vairāk par Aurelio) un Sanhuanu (viņa man uzreiz atgādināja Aurelio sievu - ļoti lidzīgs ģerbšanas stils, mati, tipažs), sapratu, ka viņiem būs romāns, laikam viņi apprecēsies. Tad kad ieraudzīju, ka Ilario skatās uz Isadoru, turklāt Sanhuana jau pārbaudīja - Ilario ļoti iepatikās Isas smaržas. Tāpēc laikam jau rīt, Isa savaldzinās Ilario. :)
Džeimsa apģērbs - tas ir kaut kas! :O :O :O Sākumā (1. vai 2. sērijā?) biju šokēta, man Dzēremi CSM daudz vairāk patīka par Džeimsu, kad ieraudzīju viņa apģērbu, bet vēlāk, man tā likās, ka viņš kļuva skaistāks, apģērbs labāks. Tomēr šodien aplūkojot viņu kārtīgāk sapratu - žertva modi. :( Košmar.
Sofija šodien bija diezgan smieklīga... :D Sākumā teica: "Man likās ka Daniela ir it kā no citas planētas." Bet vēlāk teica vecmāmiņai: "Es nekad neapprecēšos, man nebūs bērnu. Tas nav man." :D :D :D Un viņai vēl Dānijas dzīves uzskati nepatīk.... :D
Rodrigo... :D :D :D Viņš man jau ne īpaši patīk, bet tik un tā - Eduardo Janez tēlo lieliski. Ne velti kļuva par gada labāko aktieri. ;) Viņa varonis ir nelietis, kurš jau nezina ko darīt. Šī loma, manuprāt ir labāka Eduardo dzīvē. :)
Prieks, ka Minerva tagad gaida bērnu. :) Viņa bija tiiik laimīga, kad to uzzināja, bet vēlāk ar tāāāādu prieku to pavestījas Āronam un atlaida to vulgāro sekretāri. :)
Žēl, ka viņa zaudēs bērnu. (Vai DA tas būs velta trauksme? :( )
Nu laikam viss. Varbūt kaut ko aizmirsu. :(

0

2

rubi написал(а):

Ceru, ka sapratāt par ko es runāju, nevaru iegaumēt viņa vārdu.

Man arī ar viņa vārda iegaumēšanu ir problēmas! Nebija kaut kāds Maksimiliāno?

rubi написал(а):

Man patīka tas gabals no "Simplemente, Maria".

Man arī... Mana mamma skatījās to telenoveli

rubi написал(а):

Viktorija Ruffo jaunībā man atgadināja Annu Snatkinu. ("Tatjanin denj", "Rozhdennaja statj zvezdoj")

Varbūt mazliet. Nesaskatu īpašu līdzību, bet Anna Snatkina ir mana mīļākā krievu aktrise.

rubi написал(а):

Viktorija man visvairāk patīka "Vivo por Elena". Skatījos šo telenoveli Saula Lizaso  , mūzikas un sižeta dēļ.

Es ar skatījos, bet bija diezgan maziņa un īpaši neatceros...

rubi написал(а):

Sofija šodien bija diezgan smieklīga...

īstenībā, jau tie scenāristi ir smieklīgi!

0

3

rubi написал(а):

Malacis Gaviota - sadeva tam vecam izvirtulim.  Kā man patīka tas.

varētu, lūdzu, sīkak aprkstīt to momentu?  :rolleyes: Un kas tas vispār veci? :blush:

rubi написал(а):

Kad Gaviotas draudzene - kolēģe nosauca to pretīgo veceni (strādnieci) par Raganu, man tas nepatīka. Kā var manas mīļas Raganas vārdu lietot kā aizvainojumu?

:rofl: Pazīstama tēma. :rofl: Man jau iekšā vienmēr viss salecās, kad dzirdu vārdu "ragana", vai kad kādu nosauc par raganu. :D Bet cenšos nepievērst tam lielu uzmanību. ;) Es tak esmu Ragana ar lielo burtu. :D Bet apsaukā par raganu. Buča tev, mīlulīt! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif ;)

rubi написал(а):

Man ļoti patīk tas vīrietis, kurš ir iemīlējies Gaviotā.

Tas, kurš viņai iedeva darbu? Es viņu tikai vienu reizi redzēju. Un man arī viņš patika. :)

rubi написал(а):

Kāda laimīga bija Klarita, kad saņēma dāvanu!

Kādu davanu? No Gaviotas?

rubi написал(а):

Man patīka tas gabals no "Simplemente, Maria".

Redzēju tikai dažus fragmentus no vakardienas sērijas, bet šo tieši neredzēju. Atceros, ka skatījos šo telenoveli. Atmiņā palikuši ievada titri un Marijas ģībonis + šoks pēc tam. :D

0

4

Norkys написал(а):

Nesaskatu īpašu līdzību, bet Anna Snatkina ir mana mīļākā krievu aktrise.

:) Mana mīļāka krievu aktrise ir Jeļena Korikova. :) "Tatjanas dienā" man vairāk patīka Natālija Rudova, bet Anna - "Obre4ennaja statj zvezdoj". :)

Norkys написал(а):

Es ar skatījos

O! :) Super! ;)

Ragana написал(а):

varētu, lūdzu, sīkak aprkstīt to momentu?   Un kas tas vispār veci?

Kad Gaviota tikai sāka strādāt viesnīcā, pie viņas piesienas tas vecis. (ka jau minēja Norkys, šīs aktieris spēlēja "Nunca te olvidare") Viņš to aicināja uz randiņiem. (piemēram - hei skaistule, aiziesim uz kafeinīcu... ;)) Viņa to nopietni neņema vērā, jokoja. Pēc tam, kad pagāja 8 mēneši (es vispar nesapratu, viņš 8 mēnešus nodzīvoja šajā viesnīcā? :O), viņam Gaviota tā arī patīka. Šīs vecis piezvanīja uz administrāciju no sava numura un teica, ka tālvadības pulte nestrādā. Gaviota viņam atnesa jauno, neieejot numurā. Tad viņa tam paprasīja to pulti, kura nestrādā. Vecis teica, ka nezina, kur to ir licis, lai Gaviota viņam palūgtu to pameklēt. Gaviota ienāca numurā, sāka meklēt, bet vecis aizvēra durvi. Tad viņš sāka Gaviotai piesieties. (ar to arī beidzās sērija) Nākošajā sērijā, Gaviota sadeva viņam, bet tad nosita kādu pudeli (vai vāzi? :O) ap viņa galvu. Kāmēr vecis gulēja, Gaviota skrēja pēc kādas mitras salvetes. Vecis ātri pamodas, tad atskrēja tā, man nepatīkama strādniece (kuru par raganu nosauca :D), sāka kliegt, ka Gaviota ir atlaista. Ienāca ___, (Maksimiliāns tomēr? :) Gaviota sāka stāstīt kā viss notika, kliegt uz veci, vecis uz viņu. Beigu beigās viņa teica, ka pati aizej no darba (viņu aizvainoja tas sievietes vārdi, ka viņu atlaidīs), tad viņa aizgāja pie draudzenes kolēģes, tā viņai uzvarīja tēju. Vēlāk atnāca Maksimilians, teica, ka viņš tic Gaviotai, ka dod viņai brīvo pēcpusdienu, un vēl teica, ka dos Gaviotai naudu (Gaviotas draudzene-kolēģe pateica, ka tā sieviete nemīl Gaviotu, tāpēc viņu gribēja atlaist un vēl, ka neaizdeva Gaviotai naudu). Tomēr Gaviota no naudas atteicās. :) Laikam viss. :)

Ragana написал(а):

Pazīstama tēma.  Man jau iekšā vienmēr viss salecās, kad dzirdu vārdu "ragana", vai kad kādu nosauc par raganu.  Bet cenšos nepievērst tam lielu uzmanību.  Es tak esmu Ragana ar lielo burtu.  Bet apsaukā par raganu. Buča tev, mīlulīt!

Tev arī buča! :)

Ragana написал(а):

Tas, kurš viņai iedeva darbu?

Jā. :)

Ragana написал(а):

Kādu davanu? No Gaviotas?

Jā, Gaviota uzdāvināja mammai televizoru un šujmašīnu. ;)

0

5

Ak tad ta tas viss notikās. :D  Paldies, ka paskaidroji. :)

0

6

rubi написал(а):

Tatjanas dienā" man vairāk patīka Natālija Rudova, bet Anna - "Obre4ennaja statj zvezdoj".

Man Natālija patīk "Divās zvaigznēs" kopā ar Koldunu

rubi написал(а):

ka jau minēja Norkys

kāds to minēja, tikai ne es! :D

0

7

Norkys написал(а):

kāds to minēja, tikai ne es!

:D :D :D Biju pārliecināta, ka Tu to minēji, tāpēc sākumā nodomāju, ka Tu joko. :D
Bet nē - tā bija mmaarriiaa. :)

0

8

Ragana написал(а):

Ak tad ta tas viss notikās.   Paldies, ka paskaidroji.

Nav par ko! ;)

0

9

rubi написал(а):

Biju pārliecināta, ka Tu to minēji, tāpēc sākumā nodomāju, ka Tu joko.

:rofl: Man arī nez kāpēc likās, ka tā bija Norkys. :O nevaru iedomāties, kāpēc. Jums ar mmaarriiuu nav līdzīgi aviki, vai paraksti.  :dontknow:

0

10

Ragana написал(а):

nevaru iedomāties, kāpēc.

mums cik zinu viena kopīga lieta - dievinām Kolungu! :rofl:

0

11

Ragana написал(а):

nevaru iedomāties, kāpēc. Jums ar mmaarriiuu nav līdzīgi aviki, vai paraksti.

Nav vēl gadījies!!!!!Bet notekti vēl būs, tas ir ātri labojams!!!!!

0

12

mmaarriiaa написал(а):

!!!!!Bet notekti vēl būs, tas ir ātri labojams!!!!!

Man jau šķiet, ja es Alboradas laikā būtu reģistrējusies forumā, būtu līdzīgi! :rofl: :shine:

0

13

Norkys написал(а):

mums cik zinu viena kopīga lieta - dievinām Kolungu!

ne tikai šī!!!!!Bet tādu ir daudz!!!!!

0

14

Norkys написал(а):

mums cik zinu viena kopīga lieta - dievinām Kolungu!

Tev patīk Kolunga? :O

0

15

rubi написал(а):

Biju pārliecināta, ka Tu to minēji, tāpēc sākumā nodomāju, ka Tu joko.

Par mani laikam sākāt piemirst, jo nesanāk bieži nokomentēt!!!

rubi написал(а):

Tev patīk Kolunga?

Tā sanāk, ka Norkys ar viņš patīk ;)

rubi написал(а):

Kad Gaviota tikai sāka strādāt viesnīcā, pie viņas piesienas tas vecis. (ka jau minēja Norkys, šīs aktieris spēlēja "Nunca te olvidare") Viņš to aicināja uz randiņiem. (piemēram - hei skaistule, aiziesim uz kafeinīcu... ;)) Viņa to nopietni neņema vērā, jokoja. Pēc tam, kad pagāja 8 mēneši (es vispar nesapratu, viņš 8 mēnešus nodzīvoja šajā viesnīcā? :O), viņam Gaviota tā arī patīka. Šīs vecis piezvanīja uz administrāciju no sava numura un teica, ka tālvadības pulte nestrādā. Gaviota viņam atnesa jauno, neieejot numurā. Tad viņa tam paprasīja to pulti, kura nestrādā. Vecis teica, ka nezina, kur to ir licis, lai Gaviota viņam palūgtu to pameklēt. Gaviota ienāca numurā, sāka meklēt, bet vecis aizvēra durvi. Tad viņš sāka Gaviotai piesieties. (ar to arī beidzās sērija) Nākošajā sērijā, Gaviota sadeva viņam, bet tad nosita kādu pudeli (vai vāzi? :O) ap viņa galvu. Kāmēr vecis gulēja, Gaviota skrēja pēc kādas mitras salvetes. Vecis ātri pamodas, tad atskrēja tā, man nepatīkama strādniece (kuru par raganu nosauca :D), sāka kliegt, ka Gaviota ir atlaista. Ienāca ___, (Maksimiliāns tomēr? :) Gaviota sāka stāstīt kā viss notika, kliegt uz veci, vecis uz viņu. Beigu beigās viņa teica, ka pati aizej no darba (viņu aizvainoja tas sievietes vārdi, ka viņu atlaidīs), tad viņa aizgāja pie draudzenes kolēģes, tā viņai uzvarīja tēju. Vēlāk atnāca Maksimilians, teica, ka viņš tic Gaviotai, ka dod viņai brīvo pēcpusdienu, un vēl teica, ka dos Gaviotai naudu (Gaviotas draudzene-kolēģe pateica, ka tā sieviete nemīl Gaviotu, tāpēc viņu gribēja atlaist un vēl, ka neaizdeva Gaviotai naudu). Tomēr Gaviota no naudas atteicās. :)

Žēl, ka es to neredzēju noteikti bija interesants moments, jo es mājās biju tikai 21:00 vakarā!!!!!

0

16

rubi написал(а):

Tev patīk Kolunga?

Kāpēc tevi tas tā šokē!? Man mīļākā aktrise vienmēr paliek viena un tā pati, bet mīļākie aktieri mainās - tikai Fernando vienmēr ir labāko trijniekā. Pašlaik mani mīļākie aktieri ir Manuels Sosa, Araps Betke un Fernando!

0

17

Norkys написал(а):

bet mīļākie aktieri mainās - tikai Fernando vienmēr ir labāko trijniekā.

Man, piemēram, patīk daudzi aktieri un taudzi ir ļoti iemīļoti, bet vismīļākais no visiem aktieriem man jau vairākus gadus ir Fernando!

Norkys написал(а):

Pašlaik mani mīļākie aktieri ir Manuels Sosa, Araps Betke un Fernando!

Visi patīk!!!!Manuels- nepārspējaimais video no mi prima ciela, Araps no Tierra de pasiones un sonar no cuesta nada, un Fernando kā jau Fernando!!!

+1

18

mmaarriiaa написал(а):

Par mani laikam sākāt piemirst, jo nesanāk bieži nokomentēt!!!

Nē, nē, nē... :D Par Tevi nevar piemirst. ;) Vnk es sajaucu un viss. :)

0

19

Norkys написал(а):

Kāpēc tevi tas tā šokē!? Man mīļākā aktrise vienmēr paliek viena un tā pati, bet mīļākie aktieri mainās - tikai Fernando vienmēr ir labāko trijniekā. Pašlaik mani mīļākie aktieri ir Manuels Sosa, Araps Betke un Fernando!

Es neteicu, ka tas mani šokē. :D Vnk biju nedaudz pārsteigta, jo neredzēju, ka Tu to kaut kur pieminēji. ;) Varbūt Tu to arī kādā tēmā teici, vnk es nevaru pārlasīt visas tēmas. :)

0

20

rubi написал(а):

Nē, nē, nē... :D Par Tevi nevar piemirst. ;) Vnk es sajaucu un viss. :)

Es jau saprotu ;) !!!!!!Tas nebija nopietni, ka es domāju, ka par mani aizmirsāt(jox) :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 16. sērija