TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 1 страница 20 из 1000

1

Un šeit viss sākas...

(Paskaidroju, ka viss, kas rakstīts pārsvītroti - tas nāks no manis, kā no šīs lomu spēles vadītāja)

0

2

Renata

Stāv uz klāja un lūkojas tālumā. Klājs šķiet ir tukšs un apkārt vien okeāna plašumi. Sajūta, it kā viņa būtu vienīgā visā pasaulē.

0

3

Ana Hesusa

Sēž savā kajītē un skatās uz savu kāzu fotogrāfiju. Cik toreiz viss viņai likās skaisti...

0

4

Norkys, vai tava Ana negribētu iznākt no kajītes un pienākt pie Renatas, citādi mūsu varones nesatiekas un nevar spēlēt...

0

5

Beto
Savā kajītē. Lieto uzturā tabletes pret jūrasslimību.

0

6

Ana

Iznāk no savas kajītes, lai skatītos uz okeānu un nomierinātos.
Pamana Renatu un grib iet viņai klāt, bet visa pašpārliecinātība ir pazudusi.
Nostājas gabaliņu nostāk no Renatas, bet pamana Renatas skumjās acis un pienāk mazliet tuvāk. Varbūt, ka bēdumāsa...

0

7

Renata

Strauji pagriežas un uzskrien virsū Anai, to gandrīz nogāzdama no kājām.
- Pie velna, nedrīkst tik klusu piezagties cilvēkiem, jaunkundzīt...

0

8

Ana

- Ziniet, šis kuģis nav jūsu privātīpašums! Es varu nākt uz klāja! Vispār, es esmu kundze! Man vismaz šķiet, ka kundze...
Pastiepj roku uz priekšu.
- Ana Hesusa Amarala.
Ana nolemj nepieminēt Huana uzvārdu...

0

9

Renata

domīgi nopēta tumšmati savā priekšā. Neapšaubāmi skaista, bet šķiet arī kāds kretīns salauzis viņas sirdi... Bet pie velna, tā nav viņas darīšana.
- Renata Sepulvida. - Renata paspiež Anas izstiepto roku. - Un kā tad īsti ir - Senjorita Amarala vai senjora Amarala?

0

10

Ana
- Vispār jau senjora Koronela... Bet šobrīd es sevi labāk dēvēju par senjoritu Amaralu!
Ana nodomā: Hmm... Kādēļ cilvēkus tā interesē citu dzīve? Bet, nu labi. Viņa izskatās tīri jauka

Отредактировано Norkys (28.02.2008 10:47)

0

11

Beto
Cenšas pārvarēt bailes un iziet uz klāja.
Iziet un nošokējas, jo ierauga Daniju.
Ieskrien atpakaļ kuģī, bet mēģina atkal paskatīties uz Daniju!
Bet tā nav Danija!
Tur sarunājas divas pavisam svešas sievietes!
Aiziet atpakaļ uz savu kajīti gulēt, jo saprot, ka uz klāja tomēr nebūs labāk...

0

12

Renata

- Ak, senjora Koronela... Nu tad jau viss ir skaidrs. Cilvēki dara vismuļķīgāko lietu pasaulē - precas. Un tad brīnās, ka ir nelaimīgi! Labi, man patiesībā vienalga, vai Amarala vai Koronela...

Renata pagriežas un atkal lūkojas jūrā. Viņai drīzāk tagad vajadzētu kāda pievilcīga vīrieša uzmanību, nevis to tumšmati, kura pati netiek skaidrībā pat ar to, vai ir precējusies, vai nav...

0

13

Ana

Ana iedomājas, ka Renatai ir līdzīga situācija!
- Renata! Drīkst es jūs tā saukšu!? Izskatās, ka pati esat cietusi no vīriešiem!?

0

14

Beto
Kajītē nevar aizmigt. Zāles ir iedarbojušās.
Beto nesaprot vai jūk prātā, vai arī tiešām tā sieviete ir līdzīga Danijai!

0

15

Renata

- Cietusi? - Renata iesmejas. - Cietusi... jā.... Arī tā to var nodefinēt... - Atmiņā ataust tas kretīns. Viņš iegrūž viņu dīvānā un ar savu pretīgo ķermeni piespiež pie tā, viņš saplēž blūzi. Viņa pretojas un saņem sitienu pa seju... Gaisma pazūd... Renatai acīs ir asaras, bet viņa negrasās dot tām vaļu. Viņa devās prom, lai aizmirstu un nedomātu par to. - Hei, Ana - tā tevi sauc, ja? Vīnu dzersi?

0

16

Ana

- Vīnu? Nu, varbūt mazliet...

0

17

Renata

Pašpārliecināti pamāj viesmīlim, kurš piesteidzas un palīdz viņai apsēsties pie maza galdiņa uz klāja. Tad palīdz arī Anai. Renata pasūta kādu dārgu, labu sarkanvīnu. Viesmīlis dodas prom, lai to atnestu.
- Un tātad - Ana - jūs esat mājsaimniece vai neatkarīga mūsdienu sieviete? - Pēc izskata Renatai liekas, ka Ana ir mājsaimniece. Tas būtu garlaicīgi, lai gan no otras puses viņas draudzeni Fernandu ar par tādu var nosaukt.

0

18

Ana
- MĀJSAIMNIECE!? Jūs ko!? Es esmu neatkarīga sieviete - advokāte!
Ana ir izbrīnīta, vai tiešām viņa izskatās pēc mājsaimnieces?

0

19

Renata

- Advokāte? - Renata ir ieinteresēta. - Praktizējoša vai vienkārši ar juridisko izglītību un ļāvāt kādam vecim aprakt jūsu karjeru viņa vajadzību jūrā?

Vismaz tā Renatai izskatās no malas.

Viesmīlis atnes vīnu un flrtējoši uzsmaida Renatai. Viņa nopena viņu, novērte un neatsmaida pretī. Viņa ar vienu rokas žestu liek viņam doties prom un pati ielej vīnu glāzēs no pudeles - vispirms Anai un tad sev.

0

20

Ana

Paņem vīna glāzi un nogaršo to.
- Protams, ka praktizējoša! Es nekad tiem, kā jūs sakāt "večiem" neļaušu norakt savu karjeru!
Iedzer vēl malku vīna.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs