TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 21 страница 40 из 1000

21

Renata

- Nu tas lieliski! - Renata ir apmierināta. - Kāda ir jūsu specifikācija?

Renata paceļ glāzi un it kā salutē Anai un tad sāk lēni malkot. Izskatās lēni, bet glāze jau drīz tukša.

0

22

Ana
- Es strādāju ar laulību šķiršanām! Varbūt, jums par to ir kāda interese!?
Ana cer kaut ko uzzināt arī par Renatas dzīvi.

0

23

Renata

Iesmejas.

- Jūs esat šķirsanos advokāte un tomēr precējusies? Un tagad netiekat skaidrībā senjora vai senjorita? Vai tas nav mazliet ironiski????

Renata iztukšo jau trešo glāzi, kamēr Ana lēni malko.

- Atvainojiet, man uz mirkli jāiziet.

Renata iet uz kuģa kabīni, lai nonāktu dāmu istabā.

(Norkys cik saprotu ir prom, kamēr es te biju busy, tāpēc Renatu aizvedu prom, bet viņu var sastapt uz otra kuģa klāja, ja kāds šobrīd grib paspēlēt...)

0

24

(Bet tagad Renata ir dāmu istabā un nav sasniedzama, jo albalonga dodas šampi dzert par godu Skaidrītei... :rofl: )

0

25

Kamēr Renata dāmistabā, Ana aiziet prom... Viņai apnīk gaidīt...

0

26

Renata

Atgriežas, bet Anas nav. Īpaši nepārdzīvo un tukšās vietā bārmenim pasūta vēl vienu vīna pudeli.

0

27

Beto
Slepus novēro Renatu, jo uzskata par Danijas līdzinieci.

0

28

Renata

Iztukšo vīna pudeli viena pati un nolemj doties uz savu kajīti. Alkohols liek par sevi manīt - šķiet, ka kuģis pārāk stipri šūpojas. Renata pamatīgi streipuļo. Pēkšņi paslīd un nogāžas uz klāja...

0

29

Beto
Piesteidzas klāt Renatai.
- Vai tev... Vai jums viss kārtībā kundze?

0

30

Renata

- Vai man viss kārtībā? Hahaha... - Renata manāmi iereibusi... - Vai ar MANI viss kārtībā??? Nē, pie velna...

Viņa cenšas piecelties, bet nespēj. Tā arī sēž uz klāja grīdas, kaut ko murminot pie sevis un ik pa brīdim histēriski iesmejoties.

0

31

Izabella

Izabella stāvēja uz klāja un lūkojās ūdenī. Beidzot viņa kaut uz laiku ir tikusi prom no sava uzņēmuma problēmām. Lai viņas māte arī nedaudz parūpējas par ģimenes biznesu, Izabellai vajadzēja atslābināties. Viņas matu cirtas un baltās, īsās kleitiņas mala plīvoja vējā.

0

32

Alfredo

Alfredo sēdēja savā kajītē un lasīja grāmatu. Pēc kāda laika viņam šī nodarbe apnika, jo kuģa viļņošanās dēļ palika nelabi. Viņam vajadzēja gaisu. Alfredo izgāja uz klāja.

0

33

Maļinovskis

Kaut ko dzied pie sevis.

- Devuški bivajut raznije, ņežnije, slatkije, vlasnije, no vsem odinakovo hečetsa... - Nevar izdomāt tekstu tālāk un iesmejas...

Ierauga sievieti baltā, īsā kleitā un atklāti nopēta viņas kājas. Nevilšus iesvilpjas.

Saka Izabellai

- Oj, barišņa, vai ar jums varēt iepazīties... - Ar neapšaubāmu krievu valodas akcentu.

0

34

Tatjana

Tatjana sēdēja uz gultas savā kajītē. Viņas skatiens pārslīdēja gaišajās krāsās iekārtotajai kajītei, tad brīdi pakavējās pie joprojām neizkrāmētā čemodāna uz grīdas. Tas stāvēja tieši turpat, kur viņa to bija nolikusi, kad ienāca kajītē. Vēlāk. viņa sev apsolīja. Vēlāk es to izdarīšu. Kaut kad. Pār Tatjanas lūpām izlauzās klusa nopūta. Skatiens, atrāvies no čemodāna, beidzot aizslīdēja līdz spoguļgaldiņam un viņas skatiens palika nekustīgi, vērtējoši pievērsts tur redzamajai sievietei. Jauna (nu labi, salīdzinoši jauna), izskatīga. Un nožēlojami nelaimīga. Aiziešana no Enrikes bija šķitusi labākā rīcība. Nē, viņa domās sevi izlaboja tā BIJA labākā rīcība. Tikai šie vārdi, ko prāts viņai nemitīgi atkārtoja, nelika sirdij rimties mīlēt Enriki un ilgoties pēc viņa. Tatjana apņēmīgi piecēlās no gultas un ņopētīja sevi spogulī - sarkanas taisnas bikses, balta blūzīte, viss joprojām izskatījās labi, pārgērbties nebija nepieciešams. Rudmate pagriezās un devās uz durvīm, kas veda gaitenī. Jāiziet ārā, japaelpo jūras gaiss. Galu galā, tieši tādēļ viņa bija devusies šajā braucienā - lai izvēdinātu galvu.
Izgājusi uz klāja, viņa vispirms dziļi ievilak plaušās svaigo gaisu, tad aplaida skatienu apkārt. Izeja bija uz bāra zonu, vienīgie cilvēki šeit bija oficiants un kāda sieviete pie galdiņa, kas malkoja vīnu. Tatjana izlavierēja starp galdiņiem un gar bortu devās mazleit tālāk prom no galdiņu zonas. Priekšā pavērās elpu aizraujošs skats uz okeānu, dzidri zilās debesis atstarojās ūdenī, padarot to brīnišķīgi, tumši zilu. Nelielas, baltas viļņu cepurītes rotāja visu ūdens virsmu, svaigais, sāļais vējš pūta tieši sejā, plivinot un brīžiem metot acīs īsos, rudos matus. Bet sievietei tas netraucēja. Viņa aizvēra acis un juta, kā pamazām paliek vieglāk, tā stāvot te, saules, vēja un jūras sabiedrībā.

0

35

Izabella

Šķībi paskatās uz Maļinovski. Vīrietis visai glīts, bet acīmredzami nepieklājīgs. Runā manāms kāds akcents, ko Izabella uzreiz nevar atpazīt.
-Nu, varēt jau var. Bet par ko jūs mani tikko nosaucāt? Kas tā barišņa tāda? Varbūt jūs mani apvainojat?

0

36

Beto

Cenšas piecelt Renatu.
- Kundze, celieties! Es jūs pavadīšu!

Pie sevis nodomā: Pie velna, viņa ir kā pieaugusi Belinda!

0

37

Maļinovskis

- Barišķa, tas ir nu kā, nu kā sinjorita jūsu espanjolā... Un nē, nē, nekādā gadījumā es jūs negribēt aizvainot... Jūs izskatāties noskumusi, meitenīt, kā Maļinovskis var jūs izklaidēt?

Viņš žilbinoši viltīgi pasmaidīja...

0

38

Renata

Nervozi un histēriski...

- Nē, nē, nepieskaries man, nepieskaries man, nelieli... neiedrošinies... nē...

Asaras plūst pār viņas vaigiem...

0

39

Ana

Atkal iznāk no savas kajītes. Pamana Maļinovski un Izabellu. Pienāk pie viņiem.
- Sveicināti!

0

40

Maļinovskis

Palūkojas uz Anu un novērtē.

- Šodien esmu laimīgākais vīrietis pasaulē - divas visspožākās zvaigznes un abas mirdz man...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs