TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 41 страница 60 из 1000

41

Beto

- Piedodiet, bet es jums nevēlējos darīt neko sliktu... Es tikai gribēju teikt, ka zinu, kā ir, ja ir problēmas ar atkarību veicinošām vielām...

0

42

Renata

- Problēmas? Vai tu maz zini, kas... kas ir problēmas... Cik tev vispār ir gadu, čalīt?

Renata joprojām sēž uz grīdas, bet nolemj piecelties. Viņai tas sanāk neveikli, viņa sagrīļojas un šķiet atkal var nokrist...

0

43

Ana
Pārsteigta par Maļinovska teikto
- Ziniet, izskatās, ka jūs esat īsts mačo. Tikai akcents tāds dīvains - krievu vai ne? Tikai ziniet, ka īsta sieviete neatļausies, ka viņas vīrietim spīd vairākas zvaigznes!

0

44

Beto

- Es ļoti labi zinu, kas ir problēmas! Un mans vecums nav svarīgs, jo man ir liela dzīves pieredze!

0

45

Maļinovskis

Uzreiz sarauc pieri. Viņš saož feministes pa gabalu.

Pie sevis...

- Jā, laikam kļūdījos - otra nebija zvaigzne, tikai maldugunis...

Atkal pievēršas Izabellai

- Varbūt varu jums piedāvāt ko dzeramu, daļā barišņa?

0

46

Izabella

Izaicinoši paskatās uz Maļinovski, tad viltīgi pasmaida.

-Nu, varbūt sākumā pastāstīsiet, kas jūs tāds vispār esat? Kā jūs sauc?

0

47

Renata

Ļauj Beto sevi pieturēt.

- Tikai nesaki, ka esi precējies? - Renata iesmejas, jo jau ir pamanījusi gredzenu Beto pirkstā.

0

48

Tatjana
Vēja un jūras mierinošajās skaņās ielauzās balsis. Viņa pavērsa skatienu atpakaļ uz vietu, no kuras bija atnākusi un pārsteigta atklāja, ka 1 vientuļās sievietes pie galda vietā nu bija vesels bars cilvēku. Pa kuru laiku tie bija ieradušies? Brīdi pavērojusi notiekošo, viņa atkal neviļus nopūtās - arī šiem cilvēkiem šķeit bja savas problēmas. Un kāpēc ne? Vai viņa biaj iedomājusies, ka tikai viņai tādas var būt? Tomēr šobrīd domāt par citu problēmām gribējās mazāk par visu. Un vairāk par visu gribējās izklaidēties, atpūsties, likt pieklust tām sāpēm, kas uzstājīgi bikstīja viņu no iekšpuses.
Tatjana atkal pievērsās okeānam, bet tas vairs nebija tas- cilvēku balsis jauca šo ūdens harmoniju. Bet ko darīt? Iet atpakaļ uz kajīti? Un ko tur? Nē, labāk palitk tepat. Sieviete pagāja nedaudz vēl tālāk, balsis mazliet pieklusa, bet tik un tā vēl bija dzirdamas.

0

49

Maļinovskis

- Romāns Maļinovskis jūsu rīcībā un gatavs pakalpot, detka... - Flirtējoši atbild Izabellas smaidam.

0

50

Alfredo

Alfredo pieiet pie Tatjanas.

-Sveika! Kā iet? Izskatās, ka tev te baigi garlaicīgi, varu sastādīt kompāniju? Esmu te pavisam viens...

0

51

Ana

Aiziet no Izabellas un Maļinovska kompānijas.
- Novēlu veiksmi ar šo brunču mednieku! - Aizejot Ana novēl Izabellai

0

52

Beto
- Esmu gan. Tikai nezinu uz cik ilgu laiku...

0

53

Izabella

-Prieks iepazīties, Romān. Es esmu Izabella Arroyo.

Izabella ar nolūku aizgriežas un atkal skatās ūdenī.

Отредактировано angelina (28.02.2008 21:20)

0

54

Ana

Ana pienāk pie Alfredo un Tatjanas. Pievēršas Tatjanai.
- Es jūs brīdinu! Tas vīrietis ir īsts brunčumednieks! - Norāda uz Maļinovska pusi

0

55

Renata

Izplūst smieklos. Un nevar beigt smieties.

- Tikai nesaki, ka tava sieva ir valdonīga un tu grasies šķirties?

Mazliet streipuļojot viņa pieiet pie borta malas, ļaujot vējam jaukt savus matus un vēdināt reiboni...

0

56

Maļinovskis

- Un tātad, Izabella, kā tad būt? Ko mēs dzersim?

0

57

Izabella

Izabella noskatās, kā Ana aiziet, bet neko nesaka. Tad pievēršas Maļinovskim.

-Es dodu priekšroku tekilai.

0

58

Beto

- Uzmanīgi, jūs taču negribat iegrūst okeānā! Starp citu - mēs neesam iepazinušies. Mani sauc Roberto, bet plašāk pazīstams esmu kā Beto. Un par manu sievu runājot... Viņa nav valdonīga. Viņa ir jauka un maiga sieviete!

Domās Beto arī pasaka: "līdzīga jums", bet skaļi teikt to neuzdrīkstas!

0

59

Maļinovskis

Dod norādījums viesmīlim.

- Tekilu dāmai un viskiju man!

- Izabella, vai esat viena? Es domāju uz šī kuģa - vai ceļojat viena?

0

60

Renata

Uzmanīgi aplūko Beto. Roberto... Raimundo... Pat vārdi ir tik līdzīgi. Un kaut kas tajā skatiena, kas liek viņai atcerēties Raimundo...

Šķiet, ka viss reibums ir zudis - Renata šķiet mierīga, nosvērta un nopietna.

- Ja viņa ir tik jauka un maiga, tad kāpēc jūs neesat kopā ar viņu, bet gan te - kopā ar mani?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs