TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 61 страница 80 из 1000

61

Izabella

Izabella paņem tekilas glāzi un vienā rāvienā iztukšo to.

-Jā gan, esmu šeit pavisam viena.

Vairāk komentāros viņa neieslīga.

0

62

Gareds

lēni staigā pa klāju. ierauga pie margām stāvošo pārīti un pasmaida, sen viņš nav redzējis kā sieviete izskatās kad ier eibusi. sāk pētīt pārējos kas atrodas uz klāja.

Отредактировано aijux007 (28.02.2008 21:34)

0

63

Beto
- Nu, varbūt jums kā sievietei tas nepatiks... bet man traucē viņas iepriekšējās laulības bagāža...

0

64

Maļinovskis

Viltīgi pasmaida. Salutē viņai ar savu viskija glāzi.

- Nu tad par jums, mana dargā izabella, un par mūsu liktenīgo tikšanos.

Viņš izdzer viskija glāzi.

0

65

Izabella

Pamāj ar galvu un uzsmaida Maļinovskim vēl viltīgāk.

0

66

Renata

Domīgi skatās uz Beto. Viņas attiecībām un laimei ar Raimundo vienmēr traucēja Meme, Raimundo sieva. Iespējams, ka viņiem abiem ir kas kopīgs.

- Un ko mēs darīsim tālāk, RobertO?

Viņa pavisam nopietni pajautāja.

0

67

Beto

Beto izbrīnās par viņas pārāk nopietno attieksmi.
- Nu, vispirms es varētu jūs pavadīt uz kajīti...

0

68

Maļinovskis

- Te ir... hmmm... visai vējains... Varbūt dosimies uz manu kajīti un... turpināsim mūsu lielsiko... sarunu?

0

69

Gareds

skatās uz okeānu. atceras cik viņa vecāki bija neapmierināti kad viņš teica ka brauc kruīza ceļojumā.
viņa smaids kļūst vēl platāks apzinoties ka ticis prom no nemitīgās publisitātes... kuru tā dievina viņa māte..

0

70

Izabella

Nevainīgi pasmaida.

-Ak, tiešām, kas par vēju...

0

71

Renata

Cenšās pamanīt kādu mājienu, ka pavadīšana uz numuru nozīmētu, ka viņš grib ievilkt viņu gultā. Bet viņai īsti nav skaidrs.

- Ai, nē. Vakars vēl ir agrs. Es gribu izklaidēties, es gribu dejot!

Viņa paķer Beto aiz rokas un velk uz apakšējo klāju, no kura skan skaļa mūzika.

0

72

Ana

Ana nesagaidījusi Tatjanas atbildi dodas prom. Vismaz ir brīdinājusi viņu.
Pamana Garedu un pienāk viņam klāt.
- Sveicināts!

0

73

Beto

Velkas līdzi Renatai un domā : Viņa tiešām ir kaut kāds Danijas un Belindas salikums...

0

74

GAreds
nopēta pienākušo meiteni.
-sveicināta, ...

0

75

Norkys написал(а):

Viņa tiešām ir kaut kāds Danijas un Belindas salikums...

:rofl:

Renata

Ievelk viņu pūļa vidū. Viņa pieiet Beto pavisam tuvu un intīmi iečukst ausī.

- Padejo ar mani...

Viņas gurvi sāk lēni sūpoties, berzējoties gar viņa augumu...

0

76

Tatjana joprojām bija pievērsusies jūrai, kad izdzirdēja kādu balsi pavisam blakus sev.
-Sveika! Kā iet? Izskatās, ka tev te baigi garlaicīgi, varu sastādīt kompāniju? Esmu te pavisam viens...
- Sveiks. Un nē, man nav garlaicīgi, bet ja vēlies, vari sastādīt man kompāniju. Varbūt tā man nemaz nenāktu par ļaunu.
Tatjana izmocīja īsu smaidu. Pa to laiku klāt bija pienākusi vēl arī kāda meitene un Tatjana pievērsās viņai. Pēc meitenes pateiktā, viņa diezgan vienaldzīgi noskatījās uz norādīto vīrieti, kurš šķita ļoti aizņemts, flirtējot ar kādu skaistuli izaicinošā kleitiņā. Viņa vienaldzīgi paraustīja plecus.
- Labi. Uzmanīšos.
Vairāk neko Tatjana neteica, viņa nebija pārliecināta, ka vēlas kompāniju. Bet vai viņa vēlējās paikt viena? Patiesībā, šobrīd ļoti gribētos astikt Valēriju, izrunāties ā no sirds. Lai gan droši vien pat labākajai draudzenei jau sen bija apnicis klausīties par Enriki.

0

77

Ana

- Mani sauc Ana, bet kā sauc tevi?

0

78

Gareds

-eee... mani sauc Gareds.

viņš nobrīnās par meitenes drosmi un apņēmību kas dzirkstī viņas acīs.

0

79

Beto

Dejo, bet pilnīgi nevar novērst acis no Renatas. Viņam Renata atgādina Belindu, tajā laikā, kad viņi tikko bija iepazinušies... Nē, visas sievietes, kas nav pelēkās peles, nevar būt tādas, kā Belinda!

0

80

Ana

- Interesants vārds, Gared! No kurienes tu esi!? Es esmu no Venecuēlas!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs