TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 941 страница 960 из 1000

941

(nu davai - lai ir Džordžs un Rubija sazvērnieki - man nekas nav pret. Oj, diez, Renata paliks galu galā kopā ar kādu no šiem vai ar kādu pavisam citu... Lai gan - vel jau arī slepkavības un kas to lai zin, kurš dzīvos un kurs mirs... :rofl: )

Renata

Saķer Džordža pasniegto roku un paņem arī Daņilas roku. Aizvelk abus vechus līdz kajītes durvīm.

- Man jāpārģerbjas!~

Norāda, lai abi vechi gaida viņu aiz kajītes durvīm.

(hei, un tālāk, lai viss bardakā nejūk, es uztaisīšu atsevišķu tēmu šīm brokastīm. Rubi ar tajā tēmā varēs iejaukties, ja gribēs.)

(brokastis seko te

DDR brokastis! :)  )

0

942

Oficiāls paziņojums! Kuģī tiek izplatīta informācija, ka šovakar notiks "Pacific Titanic" 13. dzimšanas dienas balle. Ir piektiena un 13. datums. 3. prognoze. Laiks no rīta ir skaidrs, bet uz vakaru satumsīs un naktī balles laikā sāksies vētra...  :D  Šobrīd uz kuģa ir rīts. Uz kuģa vakars pienāks tikai rīt pēc mūsu laika. Tātad rīt, piektdien sakas balle. Balle turpināsies visu nedēļas nogali un pēc situācijas skatīšos; ja balle būs gana aktīvi nospēlēta, tad kuģis grims piektienas vakarā, a ja ne - tad otrdien vai trešdien. Nākamās nedēļas beigās varoņi jau būs uz salas. Uz salas drīkst izpeldēt pagaidām tikai trīs jūsu varoņi - paši izvēlieties, kuri. Pārejie noslīkuši. Lai gan es moš kādā brīdī spēlēšu ar vairākiem varoņiem, ja man tas būs nepieciešams spēlē, jo esmu pie datora visbiežak un biki veidoju un kontrolēju spēles sižetu. Ja man būs vajadzīgs vel kāds varonis, lai sižetu risināšu, tad man būs vairāk par trīs. Cermas, ka piedosies man šo atkāpi no pašas likumiem. Ja kāds vēl grib spēlēt vairak nekā ar trim varoņiem - varam sarunāt. Galvenais, lai visi varoņi, ar kuriem spelējat ir aktīvi, interesanti. Kā jau minēju - garlaicīgie un klusie mirs pirmie. Man svarīgi, lai nav vairāki vienādi tipāži - respektīvi, lai nav divi apmēram līdzīgi vīrieši, kuri apmēram līdzīgi uzvedās utt.  Man svarīgi, lai spelē ir dažādi tipāži, lai ir darbība, dramatisms. Līdz ar kuģa nogrimšanu beigsies jebkādas šķiru atšķirības, beigsies komunikācija ar ārpasauli - respektīvi nekādi telefoni, nekāds internets.l Un es ceru, ka beigsies arī tukšās pieklājības sarunas - galvenais būs idzīvot. Salu es vairāk koordinēšu nekā kuģi, norādot, kas uz salas notiek - kādi pagriezieni, ir ēdiens vai nav, kādi laikapstākļi, ko no kuģa izskalo uz salas utt. Uz salas varoņus jau gaidīs viens tās iemītnieks, kurš lai arī traks, tomēr šo to zinās, kā uz salas izdzīvot...

0

943

(ja neaktīvie mirs pirmie tad tāds laikam būs manējais(žēl), jo man bieži nesanāk ar viņu spēlēt. Vai nu ieeju, kad neviena nav vai arī man nav laika šeit ieiet, kad visi šeit ir)

0

944

(mary, nu nevajag tā uzreiz - nav jau teikts, ka Fernando pirmais mirs... A tagad esi brīva? Nāc, paspēlēsim...)

0

945

albalonga написал(а):

(mary, nu nevajag tā uzreiz - nav jau teikts, ka Fernando pirmais mirs... A tagad esi brīva? Nāc, paspēlēsim...)

Nu es jau nedomāju, ka pirmais, bet man likās, ka viņš varētu tas būt!!!!!
Tagad esmu brīva apmēram līdz 12:30 pēc tam šeit tikšu vakarā!!!!

0

946

Sintija

Pamostas atpūtusies. Viņa viltīgi darīja - piedzirdīja Alfredo, bet pati nepiedzērās. Tagad tāda atpūtusies iznāk no kajītes. Staigā pa kuģi, fotogrāfē cilvēkus un pēta...

0

947

(man izloze 11:25, bet līdz tam esmu te. Atpakaļ būšu ap 11:50)

0

948

Fernando
Pamodās, sakopās un izlēma paēst brokastis!!!!
Izgāja laukā no savas kajītes....

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 11:13)

0

949

Sintija

Atver mabilo un apskatās uz bildi. Tā ir Fernando bilde. Viņai aizver mobilo un gaida. Vēro. Un tad pamana, ka viņš iznāk uz klāja un laikam brokastīs taisās doties. Steidzīga solī dodas uz viņa pusi, pielikusi pie auss mobilo un it kā ar kādu skaļi sarunājas. Izliekas, ka ir superaizņemta sarunā un ar visu spēku uzgrūžas Fernando...

0

950

Fernando(cik saprotams Sintija šeit ir uzdevumā saistībā ar viņu, viņš ir atklāts ;) )
Fernando no straujā grūdiena gandrīz pakrīt!!!!Pamana, ka ir saskrājies ar kādu ļoti apburošu sievieti un ar dziļu skatienu ieskatās viņas acīs(pie sevis nodomā: uz šī kuģa tiešām ir tik skaistas sievietes un man sanāk ar viņām iepazīties diezgan līdzīgā veidā)
Kad runājat pa mobilo telefonu vajadzētu skatīties uz to, kas atrodas acu priekšā nevis uz grīdas!!!!!(Viņš nodomāja, ka varbūt pārāk asi izteicās, jo iespājams, ka viņa sasitās)
Atvainojiet!!!Bet vai ar Jums viss kārtībā?

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 11:14)

0

951

(soory, steidzamas lietas darba. Bet tūlīt jau atbildešu...)

0

952

Sintija

Supernevainīga sejas izteiksme.

- Ak, piedodiet! Ta patiesi bija tikai mana veina. Es biju tik neuzmanīga.

Pieliek telefonu pie auss un ātri pasaka.

- Es tev atzvanīšu.

Un ieliek telefonu somiņā.

- Patiesi, piedodiet, senjor... Atvainojiet, nezinu, kā jūs uzrunāt.

Flirtējoši smaida.

(Nav jau teikts, ka Fernando ir atklāts - Sintija tak daudziem uzmācas un pārbauda viņus...)

0

953

albalonga написал(а):

(Nav jau teikts, ka Fernando ir atklāts - Sintija tak daudziem uzmācas un pārbauda viņus...)

Skaidrs!!!!!Vnk nezināju, ka viņa visus pārbauda!!
Fernando
Neuztraucieties, senjorita!!Neatvainojaties, viss ir kārtībā!!

Mani varat uzrunāt kā Fernando- tāds ir mans vārds!
Bet kā lai es uzrunāju Jūs daiļo jaunkundz?( un smaida pretī)

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 12:02)

0

954

Sintija

Uzsmaida.

- Sintija. - Pastiepj viņam pretī roku. - Priecajos iepazīties.

0

955

Fernando
Patiepj roku pretī!!!!
-Abpusēji!!!
-Es ceru, ka pārāk neuzbāžos, bet varbūt Jūs gribētu pabrokastot kopā ar mani?
-Un šadā veidā mēs varētu turpināt mūsu sarunu pie galdiņa, nevis stāvot kājās!!
-Ko teiksiet?

0

956

Sintija

- Jā, kāpēc gan ne... Šorīt vel neesmu brokastojusi.

Palūkojas uz viņu, gaidot, uz kuru no kuģa kafejnīcām viņš viņu vedīs.

0

957

Fernando
-Mēs varētu pabrokstot uz kuģa klāja, šadā veidā izbaudot gan maltīti, patīkamos laika apstākļus un pavērot jūru!!!!
skatījās uz Sintiju un gaidīja viņas atbildi!!!

0

958

Sintija

- Mmm... Izklausās jauki. - Viņa priecājās, ka viņi paliks divatā. - Uz kuģa aizmugures klāja ir daži galdiņi. Tur gan būs diezgan vējains noteikti, bet gan jau. iesim?

0

959

Fernando
Iesim!!!
Dodas kopā ar Sintiju pie galdiņa, kad viņi tur ir nonākuši viņš atvelk krēslu un aicina viņu apsēsties un apsēžas arī pats.(uz mirkli iedomājas, šī sieviete man liekas pilnīgs pretstats Rūbijai!!!!jā viņas abas ir neticami skaistas, bet Sintija, , daudz jaukāka un pieklājīgāka un nemaz neliekas augstprātīga)
Pievēršas Sintijai un saka:Varbūt pasūtīsim?

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 20:22)

0

960

Sintija

- Aha... - Palūkojas uz atnākušo viesmīli. - Man lūdzu omleti ar tomātiem un nedaudz sīpoliem. Divus grauzdiņus ar zemeņu ievārījumu un kafiju. Melnu un bez cukura. Jā, un vēl glāziananāsu sulas. - Palūkojas uz Fernando un rotaļīgi pasmaida. - Apsolu, ka pēc omletes pakošļāšu Dirol, lai jums nav jāmocās ar manu sīpolaino elpu...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs