TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 961 страница 980 из 1000

961

Fernando
-Man patīk sīpolu aromāts ;)  (pasmaida plašā smaidā)
(dzirdot, ko pasūta sintija viņš domāja, ka ilgi nedomās un pasūtīs to pašu, jo viss izklausījās ļoti garšīgi)
-Viesmīl es laikam pasūtīšu to pašu ko šī skaistā dāma, kurai ir lieliska gaume!!!!
-Bet tikai apsoliet man lūdzu vienu Sintij, ka pacienāsit arī mani ar Dirol?

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 12:48)

0

962

Sintija

Iesmējās.

- Un tad no mums abiem "nesīs" pēc sīpolu un piparmētru mixējuma! Visi atkāpsies, lai vien nebūtu mūs jātuvojas tik tuvu... Parasti tāda esmu viena. Labi, ka šoreiz man būs... kompānija. - Flirtējoši piemiedz viņam ar aci, bet vairāk ta draudzīgi, bez zemteksta.

Sintija, pieķer sevi pie domas, ka viņai patīk te būt kopā ar šo vīrieti - Fernando Colungu. Viņa zina daudz ko par viņu. Viņa zina, no kurienes viņs nāk, viņa zina, cik vecs viņš ir, cik bagāts.  Bet viņa nezina, vai viņš patiesi ir tas, ko viņa meklē. "Dārgakmeņu princis" - tā šo noslēpumaino noziedzmieku kodēti dēvē Interpols... Nē, tas noteikti nevarētu būt Fernando, jo... Nē...

+1

963

albalonga написал(а):

"Dārgakmeņu princis" - tā šo noslēpumaino noziedzmieku kodēti dēvē Interpols... Nē, tas noteikti nevarētu būt Fernando

Man patīk šī rindiņa vnk nevaru!!!!
Fernando
-Ja visi no mums tā atkāpsies tas taču būs lieliski!!!!Iedomājies visi salīduši kajītēs, lai tikai nebūtu mums blakus, bet mums abiem viss kuģis(iesmējās)!!!(Fernando pie sevis nodomāja: Ar Sintiju ir tik viegli, brīvi un interesanti sarunāties, nav jādomā, ka pateikts, kas lieks par.......Es varu būt es pats)
- Ja nav noslēpums, kādā nolūkā Jūs devāties šajā kruīza braucienā? Lai atpūstos vai arī kāda cita iemesla dēļ?(pasmaidīja, viņam pat likās dīvaini, ka esot kopā ar šo sievieti viņam visu laiku gribas smaidīt)

0

964

Sintija

Smējās kopā ar Fernando, kad viņš stāstīja par to, ka biem būtu viss kuģis.

Bet no viņa jautajuma kļuva nopietna.

"Lai noķertu "Dārgakmeņu princi"... - Nodomāja.

- Sauļošanās, barojošas omletes no rītiem un brīnišķīgi sāļais jūras gaiss... Tieši šo lietu dēļ esmu te. Man ir atvaļinājums un beidzot esmu izrāvusies kaut kur projām. Nekad neesmu bijusi tik tālu prom no Meksikas kā tagad. Un jūs - vai esat darījumu braucienā vai arī izklaides?

0

965

Fernando
Redzēja, ka Sintija uz mirkli kļuva domīga, bet izdzirdot jautājumu atbildēja:
-Es esmu uz šī kuģa, lai kārtīgi atpūstos un izbaudītu atvaļinājumu, kura man, man sen sen jau nav bijis!!!
- Darba dēļ izklaidēm laika faktiski nepaliek!!!

0

966

Sintija

Ar kāram acīm palūkojas uz omletu, kuru atnesis viesmīlis. Pasaka "paldies" viesmīlim un pieliecas, baudkāri pasmaržojot omleti. Viņas acis pat uz mirkli pieveras.

- Mmmm... Smaržo fantastiski...

Paceļ savu ananāsu sulas glāzi, salutejot viņam un gaidot, ka viņš sašķindinās.

- Nu tad iedzersim par mūsu abu atvaļinājumiem, ka beidzot esam izrāvušies no saviem darbiem un varam būt te, baudīt šos jūras vēju, tropu sauli un fantastiski pēc sīpoliem smaržojošo omeleti... - Viņa iesmejas.

0

967

Fernando
Arī iesmejas!!!!
Sašķindina savu ananāsu sulas glāzi pretī!!!!Un vēl piebilst, lai šis atvaļinājums paliek neaizmirstams un uzsmaida(aplūkojot omleti un vērojot Sintijas patiesi lielisko smaidu :) )!!!!!!!!!

(Atvaino alby es jau tūlīt iešu laukā, jo man jābrauc(savādāk transportu nokavēšu)Es atgriezīšos apmēram 17:00
Ceru, ka mēs savu sarunu turpināsim!!!!!
Vismaz man ļoti patika :) ;) )

0

968

(man ar patika!  :D  Labi, turpināsim tad, bet nu ātrāk par 18:00 vai 18:30 man chista nesanāks. labi, līdz vēlākam.)

0

969

Sintija

- Par mums!

Viņa vel piebilst un iedzer vēso sulu.

- Bet tagad... mmm... tagad laiks iznīcināt omleti... - Viņa iesmējās un ar dakšiņu paņema pamatīgu omletes gabalu,iebāza to mutē un aiz labsajūtas pievera acis.

Viņa vienmēr bija steigā, vienmēr pietrūka laika starp visam policijas operācijām, peidžera pīkstēšanu, tewlefona zvanīšanu, atskaitem par operācijām, pārģergšanos, izlikšanos, jaunu faktu par atveidojamām personām iegaumēšanu... Te uz kuģa viņa bija, lai atkal izmeklētu, lai atkal strādātu. Un līdz šim ta arī bija jutusies, bet šobrīd beidzot viņa sajutās kā atvaļinājumā. Viņa varēja lēni un nesteidzīgi izbaudīt brokastis... Viņa sajutās tik laimīgaq un atļāva sev to visu baudīt. Tikai šodien un tikai tagad. Tik daudz viņa bija pelnījusi. Bet rīt - rīt viņa jau atkal būs īpašā slepena Interpola aģente Veronika Vega, kura atkal izliekas, telo un melo...

0

970

(alby, nevis Renāta, bet Sintija. ;))

0

971

(tas jau nozīmē, ka albalongai zemapziņa citur... Paldies, ka palaboji.)

0

972

(nav par ko. :D Džordžs un Rūbija jau te. :) Žēl, ka Palomas nav. Es apmēram 17.00. jau iziešu. Bet vēlāk, vakarā te noteikti centīšos iegriezties. ;) Rūbija noteikti iesaistīsies, vismaz es tā ceru, jo ne vienmēr var sanākt tā kā vēlamies, Rūbijas uzmanību var noverst arī kas cits. Tāpēc vēlāk redzēsim. ;) Tomēr es gribētu redzēt Džordžu ar Renātu, bet Daņiilu ar Rūbiju, vai nu Rūbiju ar Fernando. :) Citādi viņa ar Maļinovski paliks. :D)

0

973

(EH
prieks par balli
diana būs savā pierastajā varinatā - iespējams
varēs viņa sapostie - kaāviņas dīve irasts
jauki
eh kā man tīk balles)

0

974

(hmmm... Rubijai man cits iecerēts... Bet nu labi - ta jau manīs... :playful: )

0

975

(Kas cits? :O Tikai nesaki, ka viņu pirmo nogalinās. :D :D :D)

0

976

(nē, es domāju - cits vecies iecerēts... Bet ta jau manīs, vai būs ķīmija. Rubiju viņs reāli kaitinās man šķiet. Bet nu no ķīvēšanās, līdz mīlēšanās ,tā sacīt, viens dusmīgs skūpsts...  :D )

0

977

(es esmu, bet nav ne rubi, ne Palomas, ne mary... :dontknow: )

0

978

(es tagad esmu, visu laiku gaidīju, kad tu ienāksi)

0

979

(hihihi... Esu klāt. Sintija pēdējā runāja - Fera kārta!)

0

980

Fernando
- Tad ķersimies klāt ;) !
-Viņš iedzēra malku sulas un tāpat kā Sintija ķērās klāt omletei, Fernando izbaudīja katru kumosu ko lika mutē un ik pa laikam paskatījās uz Sintiju!!!!! Viņam patika vērot ar kādu apetīti viņa notiesā brokastis, tas izskatījās tik naturāli, it kā sen jau tā nebūtu bijis!!!!!
- Viņu starpā bija iestājies klusums un Fernando to izbaudīja, jo likās šajā momentā vārdi bija lieki!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs