TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 81 страница 100 из 1000

81

Gareds

- es esmu no lielbritānijas.- viņš smaidot teica.

0

82

Alfredo

Meitene, pie kuras Alfredo bija pienācis, izrādījās visai vēsa. Tomēr Alfredo nepadevās.

-Un vai es varētu uzzināt tavu vārdu? Es esmu Alfredo Torres.

0

83

Renata

Dejojot iejaucas pūlī, sadejojas ar vairakiem citiem pūlī. Viņa dejo izaicinoši, seksīgi, bet ik pa laikam palūkojas uz beto ar smaidu uz lūpām. Viņai kāds palīdz un uzceļ viņu uz vāra letes, kur viņa, pūļa kliedzienu un svilpienu pavadīta, turpina deju...

0

84

Ana

- Tā noteikti ir fantastiska valsts!

0

85

Maļinovskis

Pasniedz Izabellai elkoni manierīgi džentlmeniskā manierē.
- Vai dosimies, Izabella?

0

86

Beto

Domā: Ak, Dievs, viņa ir līdzīgāka Belindai, nekā es domāju!
Grib jau doties prom, taču nevar - Renatas smaids viņu sastindzina...

0

87

Gareds

-jā.. patiesām fantastiska.. - viņš ironiski saka

0

88

Renatai

Sareibst galva un viņa sagrīļojas uz bāra letes...

0

89

Ana

Ana nesaklausa Gareda balsī ironiju.
- Jūs izskatāties pēc īsta angļu lorda! Vai man ir taisnība!?

0

90

Tatjana knapi bija paspējusi kaut ko atbildēt, kad viņu uzrunājusī meitene jau biaj pazudusi. Viān tiešām domāja, ka ir tik svarīgi brīdināt par kāda vīrieša varbūt ne tik godīgajiem nolūkiem? Tatjanai neviļus izlauzās rūgts smīns - diez vai kāds varētu izdarīt sāpīgāk, kā viņai bija tagad.
Puiša balss izrāva Tatjanu no omām un viņa kā tikko apjautusi, ka viņai ir sabiedrība, pagriezās pret puisi.
- Tatjana. Mani sauc Tatjana.

0

91

Izabella

Ieķeras Maļinovskim elkonī.

-Labi.

0

92

Beto

Ir daļēji izspraucies pūlim, bet ieraugot Renatas grīļošanos izspraucas līdz galam un noceļ viņu bāra letes

0

93

Gareds

Garedu pārsteidza anas minējums, bet šobrīt viņš grib būt paraists cilvēks.. bez nekādiem titulie.

-  nē es neesmu lords.. hmm jūs teicāt ka esat no venecuēlas... lieks skaista valsts

viņš izsmalcināti nomaina tēmu.

0

94

Alfredo

-Prieks iepazīties, Tatjana! Varbūt vēlies uzdejot? Vai arī kaut ko iedzert?

0

95

Renata

Piespiežas cieši klāt Beto, it kā gribētu noslēpties viņa apskavienos no visiem tiem apkārtējiem vīriešiem, kuri viņu neapšaubāmi iekāro.

- Raimundo, nē... Es negribeju, es negribeju, bet viņš neklausīja... Lūdzu, tici man, Raimundo... Lūdzu... Ved mani projām...

Viņa pēkšņi šķiet apjukusi un nobijusies kā maza meitene...

0

96

Ana

Ana iesmejas.
- Kura valsts gan nav skaista?

0

97

Beto

Beto vairs neko nesaprot... Kāds vēl Raimundo... Tomēr viņš saprot, ka Renatai klājas slikti...
- Es tevi aizvedīšu! Tikai pasaki uz kurieni!

0

98

Renata

Tikai kaut ko murmina, cieši piespiedusies Beto.

0

99

Gareds

smejas

-jā ....patiešām... kura valsts nav skaista...

0

100

(angy, man šodien vairs negribas ar Maļinovski spelēt. Un vispār drīz gulēt jātaisās. Ja esi ar mieru, tad lai tie abi paliek Maļinovska istabā. Jautājums ir - vai viņi pārgulēs, vai arī Izabella viņu atšūs????)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs