TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs

Сообщений 981 страница 1000 из 1000

981

Sintija

Bija pārak aizņemta ar omletes apēšanu, lai runātu. Bet omlete izbeidzās. Viņa apēda šķīvi pilnīgi tukšu.

- Mmmm... Tas bija fantastiski... - Viņa iesmējās un paņēma vienu grauzdiņu un sāka smērēt uz tā ievārījumu.

- Tev arī uzsmērēt? - Viņa gluži automātiski apvaicājās.

0

982

Fernando
Arī Fernando omleti jau bija apēdis!!
(Viņš vēroja prieku un entuziasmu Sintijas sejā un viņu tas darīja priecīgu, viņš neatcerējās, kad pēdējo reizi bija tā smaidījis, tik īsa brīža laikā)
- Jā, protams!!!Ja tev tas nesagādā nekādas grūtības!!!!!

0

983

Sintija

Iekodās savā sasmēretajā grauzdiņa un ar pilnu muti.

- Ne, nē... nav... problēmas... - Un iesmējās pati par sevi. Beidzot sakošļāja un norija to, kas mutē. - Liekas pati nebiju aptvērusi, cik izsalkusi patiesībā esmu. - Viņa centīgi uzlika ievārījumu uz grauzdiņa.

- Nu re, lūk... - Viņa pastiepa roku pāri galdam ar grauzdiņu tajā.

0

984

Fernando
Fernando paņēma grauzdiņu, kuru viņam pastiepa Sintija!!
- Paldies!!!!
Arī pats tā kārtīgi iekodās maizītē ar ievārījumu(tā viņam likās neticami garšīga) un vēroja Sintiju!!!
Tad sacīja
- Es pat  neatceros, kad pēdējo reizi biju tik kārtīgi pabrokastojis un pietam vēl tik.....tik patīkamā sabiedrībā!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 19:38)

0

985

Sintija

Biki nosarka un bija par to pārsteigta. Kāpēc viņu tik ļoti ietekmēja katrs viņa vārds, viņa skatiens...

Centījās mainīt tematu.

- E... hmmm... ar ko tu nodarbojies?

0

986

Fernando
- Es, es esmu ārsts un......(uz mirkli apklusa pie sevis nodomāja: Es gandrīz, gandrīz to pateicu, bet kā? Es ar Sintiju jūtos pārāk brīvs runāt par visu!!!Tad apdomājās, ka vnk stāstīs par to, kas viņu saista ārsta profesijā..... nevis par to......ka ir zaglis, jo to nedrīkst zināt neviens, vismaz neviens kuru viņš kārtīgi nepazīst) man  ļoti patīk savs darbs, tas man sagādā prieku un gandarījumu, katra glābta dzīvībā, katrs cilvēka smaids un vienkārš paldies vārds- mani dara neticami laimīgu un savā veidā aizpilda vientulību manā sirdī!!!!!!
- Un tu Sintij!!!!!Kas tu esi reālajā dzīvē?

0

987

Sintija

Ar prieku un smaidu klausījās viņa atbildē. Viņš runāja ar tādu degsmi. Viņa gan lieliski bija zinājusi, ka viņš ir ārsts, bet bija tik interesanti dzirdēt, kā viņš pats to apraksts. Bet tad visu sabojāja viņa jautājums Sintija nevilšus notrīcēja. Viņa nedrīksteja teikt, kas ir patiesība. Viņa bija pieradusi melot un darīja to bieži. Pārāk biezi. Bet melot tagad un viņam - tas bija pats grūtakais, bet viņa zināja, ka nedrīkst teikt patiesību. Viņa bija telojusi dažādu profesiju pārstāves, bet Sintijas profesija... hmmm... nu vismaz uzlabotā veidā tā ir kaut cik pieņemama.

- Es esmu... mmm... zāles pārzine restorānā. Tas ir vairāk tāds kā... naktsklubs.

Patiesībā viņa bija dejojusi striptīzu, izsekojot kāda pagrīdes naktskluba īpašnieku. Bet viņa bija tik ļoti pieradusi pie Sintijas tēla, ka reizem atkal to izmantoja - kā tagad.

0

988

Fernando
Viņš pamanīja, ka Sintija uz mirkli apklusa, bet tam nepārāk pievērsa uzmanību, jo viņam pārāk patika sarunāties ar Sintiju, tāpēc Fernando gribēja viņai uzdot vēl kādu jautājumu, lai tikai varētu dzirdēt viņas patīkamo balsi, redzēt kā viņas seja izrāda emocijas, kuras rodas, kad viņi sarunājas!!!!Un arī tāpēc, ka viņam patiešām bija interesanti klausīties, ko viņa stāsta, viss likās tik patiess un viņai bija lieliska humora izjūta)
- Restorāna pārzine - interesanti, man pašam diemžēl nesanāk iespēja uz viņiem iet, jo man bieži iekrīt dežūras slimnīcā vai arī kāds neparedzēts darbs(kaut arī pie sevis nodomāja, ka diezgan paredzami darbi)
-Tas ir kāds naktsklubs, kurš atrodas Mehiko?(Viņš pie sevis nodomāja, ja būtu tad izmantotu iespēju un kādreiz izbrīvētu laiku, lai tikai satiktu viņu- Sintiju)

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 20:16)

0

989

Sintija

Izvairīgi.

- Nē, tas ir... Gvadalaharā, Meksikas priekšpilsēta. Tas patiesība ir maziņš restorāniņš... Bet jūs esat no Meksikas? - Viņa steidzās mainīt tematu.

0

990

(ja kas - Tatjana joprojām stāv uz klāja ;) )

0

991

Fernando
- Ak Gvadalaharā(bišku drūmi pasaka, jo diezvai uz Gvadalaharu viņam izdosies aizbraukt, lai kā gan viņš visu izkārtotu)nav sanācis tur būt, kaut arī - jā es dzīvoju Meksikā!
Fernando pavērās apkārt!!!
- Man šķiet, ka šodien ir diezgan labi laika apstākļi un arī jūra izskatās mierīga!!!!
Un padzērās malku kafijas....

0

992

(eh.. ceru ka nekas ka es te kādu laiku neparādijos a GAredu  :flirt: )

Gareds

stāv un vēro jūru

0

993

(Kur Sintija pazuda ;)  )

0

994

(Ok, Paloma. Prieks par to. :D)
Jose Armando mokās neziņā par to, kā Tatjana reaģēja uz ziediem. Bet viņš neuzdrošinās viņu uzmeklēt. Ja nu viņa par to sadusmosies?
Jose iznāk uz klāja, cerot sakārtot savas domas, kuras pēdējā laikā kļuvušas nekontrolējamas. Un tad... Tur bija viņa! Tatjana! Savā zilbaltā kleitiņā viņa tik labi izskatījās jūras un debess fonā.
“Dieviete”-nodomāja Jose Armndo. Viņš tiešām redzēja tikai Tatjanu, viss parējais bija tikai fons.
-Vai drīkstu iztraucēt jūsu mieru, apburošā jūras dieviete? -viņš piegāja klāt Tatjanai un smaidot jautāja.

0

995

Eva
Nogarlaikojas, kamēr Jude nav un dodas pastaigāties. Pēkšņi pamana kādu izskatīgu vīrieti.
“Nu ko? Redzēsim, cik vērts ir šis vīrietis.”
Eva pienāk pie Gareda.
-Jūra ir satriecoša, vai nē?

0

996

gareds

paskatās uz pienācēju.... konstatē ka viņa ir skaista
-jā patiešām viņa ir satriecoša....

0

997

Eva
"patiešām viņa ir satriecoša..." -Eva domās nomēdās.
"Un tas būtu viss?"
Tomēr viņa nolemj pieturēties pie naivās meitenes tēla, jo tas bija nesis veiksmi.
-Es esmu Eva. - viņa smaidot stādās preikšā.
-Un jūs?

0

998

Sintija

- Ja, lielisks laiks, bet šķiet, ka vakarā būs lietus...  - Pēkšņi atcerās. - Ai, bet sovakar taču ir kuģa jubilejas balle!

0

999

Turpinājums te

1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

0

1000

Džeina

Iziet uz klāja. Uz acīm tumšas saulesbrilles.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs