TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La tracion - telenovelei tomēr tikai 80. sērijas?


La tracion - telenovelei tomēr tikai 80. sērijas?

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

TIJERA PARA CÓMPLICES Y LA TRAICIÓN
Secciones: Canal Caracol, Internacional |

A pesar que insistimos en que las telenovelas colombianas son las mejores de latino América, tenemos que reconocer que hay producciones que son un fiasco y que nunca debieron salir al aire.

Esta vez la noticia es sobre la muerte anunciada de las telenovelas “Cómplices” del Canal Caracol y “La Traición” de RTI Televisión para Telemundo.

Está confirmado, que la telenovela “Cómplices”, protagonizada por Ruddy Rodríguez y Jimie Bernal, será recortada por decisión de los directivos del Canal Caracol y lastimosamente, este 29 de febrero, que terminan las grabaciones de la telenovela, más de un actor quedará desempleado.

Por otra parte, el Canal Telemando, tras la renuncia de Mario Cimarro y el poco ratings que ha tenido la telenovela “La Traición”, ordeno a RTI Televisión recortar 40 de los 120 capítulos que se grabarían, es decir que sólo se verán 80 capítulos.

A pesar que muchos no creían sobre la noticia de la renuncia de Mario Cimarro, hoy el tiempo nos da la razón, Telemando acepto y luego de terminar este papel, lo más seguro es que no veamos más a Mario Cimarro trabajando para RTI Televisión.

Lo chistoso del cuento del recorte de “Cómplices” por parte del Canal Caracol, es que su protagonista, Ruddy Rodríguez, rechazó la propuesta de participar en la segunda temporada de “Amas de Casas Desesperada”, por protagonizar "Cómplices" y miren como es la vida, su ingratitud con el personaje que la revivió en Colombia lo pago con el fracaso.

Por ahora les adelantamos que “La Traición” y “Cómplices” ya tienen reemplazo, en Telemando será “Lola Calamidades” o “Dulce Ave Negra”, mientras que en el Canal Caracol será “¿Quién Amará a María?”, protagonizada por Katherine Porto.

0

2

atklāti sakot - mī šokā.

nu bija man pavīdējusi tāda doma.
bet nenocietos un paskatījos reitingos - tagad vairāk vai mazāk ar PA,
bet nolemj saīsināt la tracion. bet PA izskatās būs visas iecerētās sērijas. nejauki tā.
man tik ļoti negribas, lai sanāk tā, ka danna vairs nav telemundo zvaigzne. un viņas akcijas krītas.

un vēl šokiņš - ka jau te pieminēts tik ļoti “Lola Calamidades”.

0

3

danna написал(а):

nu bija man pavīdējusi tāda doma.

ja godīgi man ar bija tādas aizdomas, tomēr es nesaprotu- kādēļ saīsina La traicion, bet nesaīsina PA! Cik tad PA ir iecerētas sērijas!?

0

4

Norkys написал(а):

Cik tad PA ir iecerētas sērijas!?

nu pēc wikipedias informācijas- pat 150 sērijas.

uh. un sin verguenzai (kuru pati mīļoju) reitingi bija krietni sliktāki. bet arī viņiem saīsināja līdz aptuveni 80 sērijām. šķiet, ka līdz 86. sērijām.

ai. un vai tiešām mario pats grib ātrāk beigt la tracion? nevis no sevis prasīt 100% tēlojumu?

0

5

danna написал(а):

nu pēc wikipedias informācijas- pat 150 sērijas.

piedodiet, PA fani, bet tādam murgojumam (cik es esmu redzējusi) būs 150 sērijas, bet La Traicion tikai 80....
Zinu, ka reitingi nav labi, bet tas nav godīgi! :angry:

0

6

Norkys написал(а):

Zinu, ka reitingi nav labi, bet tas nav godīgi!

ai. nu es jūtos nu tā mazliet apkāsta.
jo atceros, cik ilgi man bija jāgaida līdz la tracion, jo dannai nu telemundo daudz noveles un bieži nedala.
diezgan ilga atelpa viņai bija pēc corozon partido.

0

7

danna написал(а):

ai. nu es jūtos nu tā mazliet apkāsta.

nomierinies. tici man, drīz vien viņai būs nākamā novele, daudz labāka, populārāka un garāka par La traicion! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

8

Nu lasīju jau šitos - tas izlec vairākos baumu blogos. Bet nu nav nekas apstiprināts un es tam neticu, jo nu nav jau tik ļoti slikti tie reitingi. Domāju, ka vismaz 120 sērijas būs.

0

9

Norkys написал(а):

piedodiet, PA fani, bet tādam murgojumam (cik es esmu redzējusi) būs 150 sērijas, bet La Traicion tikai 80....
Zinu, ka reitingi nav labi, bet tas nav godīgi!

nu vai zini, ir skaidrs, ka PA ir sviests, bet man nu uz Lorenu skatīties nav nekādu iebildumu, pie tam, PA nav ne pie kā vainīgs.

par La Traicion žēl, es labprāt vairāk uz Cimarro arī paskatītos. bet ceru, ka tās ir tikai baumas.

Отредактировано angelina (28.02.2008 20:22)

0

10

Norkys написал(а):

nomierinies. tici man, drīz vien viņai būs nākamā novele, daudz labāka, populārāka un garāka par La traicion!

ak!
šitas bija ārkārtīgi iepriecinoši un jauki. paldies lielais.
šādus uzmundrinājuma vārdus vienmēr patiesi novērtēju.

albalonga написал(а):

Nu lasīju jau šitos - tas izlec vairākos baumu blogos. Bet nu nav nekas apstiprināts un es tam neticu, jo nu nav jau tik ļoti slikti tie reitingi. Domāju, ka vismaz 120 sērijas būs.

ja jau to saka mūsu neprofesionālā gaižreģe, tad ticu.
:D
un ceru reizē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La tracion - telenovelei tomēr tikai 80. sērijas?