TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Eva Granados - Ragana


Eva Granados - Ragana

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.carolinatejera.info/carolina-tejera-pictures-photos/carolina-tejera-13.jpg
Eva Granados
Viņa ir bagātu vecāku meita. Pieradusi dabūt visu, kas viņai kārojas. Eva vairākus gadus bija apmāta ar Luisu Mario un darīja visu, lai viņu iekarotu. Viņa palīdzēja Eduardai cīnīties pret Rosauru. Tomēr tā nebija īsta draudzība. Īstu draugu Evai nekad nav bijis. Ar viltu viņa panāca, ka Luiss Mario viņu apprec, bet viņš ta arī neazmirsa savu Mežonīgo kaķi. Eva dzemdēja dēlu no Luisa Mario drauga-Gabriela un uzdeva to par Luisa dēlu. Patiesība nāca gaismā, Luiss Mario izsķīrās no Evas, bet Gabriēls paņēma dēlu pie sevis. Viņa bija palikusi viena. Eduarda nomira, Luiss Mario bija laimīgs kopā ar Rosauru, bet Gabriels Evu nemaz neinteresēja. Tāpēc Eva nolemj mainīt savu dzīvi.
Jauna dzīve, jauns izskats, jauna vieta, jauni cilvēki...

Отредактировано Ragana (28.02.2008 17:19)

0

2

ooo :) negaidīti :D bet šī varone man patika :D beigās - pat ļoti.. tā skumu, kad krokodils apēda.. vispar tāda nāve.. netradicionāla..

0

3

aNgeL написал(а):

ooo  negaidīti  bet šī varone man patika

Hmmm, un ko tad tu gaidīji? :) Ceru, ka arī manis atveidotā Eva tev patiks. :)
Ņemot vērā, ka Rosaura man nelikās interesanta, es pievērsu daudz uzmanības citām varonēm- Kamēlijai, Evai, Karīnai,...

0

4

Ragana написал(а):

Hmmm, un ko tad tu gaidīji?

wnk Eva forumā reti pieminēta.. vispār neatceros, lai būtu, tāpēc pat neiedomājos par viņu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Eva Granados - Ragana