TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 17. sērija


Destilando amor 17. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

No sludinājuma Kaija uzzina, ka Ārons meklē sekretāri un paziņo Nensijai, ka viņai ir jādabū šī vieta. Rodrigo paziņo Isadorai, ka viņš ir nodomājis palikt Mehiko pilsētā ne vairāk kā trīs dienas, bet viņa var palikt, cik vien ilgi vēlas. Isadora negrib atgriezties hasjendā – Rodrigo jau ir nolīdzis izmeklētāju, lai uzmeklētu Kaiju, turklāt atcerējies, ka meitenes īstais vārds ir Teresa Ernandesa. Sofija atgādina Rodrigo, ka viņam ir pienākums pret ģimeni – sagādāt Montalvo īpašuma nākamo mantinieku. Kaija dodas uz Montalvo korporāciju, lai pieteiktos par Ārona sekretāri un iztālēm pamana Rodrigo.

http://i020.radikal.ru/0802/a9/ece411a41693.jpg

Ja ne mana māsa, tad es laikam neieietu LNT mājaslapā un neredzētu anotācijas. :D
Es no šodienas sērijas redzēju tikai pēdējas 10 minūtes, bet pirms tām garo reklāmu. :D
Gaviota tā uzpusas uz darba interviju! :O Minerva šodien jau kļuva nedaudz līdzīga Barbaritai, bet tik un tā, viņa nekad nevarēs man nomainīt Barby. :'(
Rodrigo šodien bija ļoooti smuks. :love: Sofija man šodien nepatīka. :( Diānai arī bija savi nagatiņi, bet viņa man ļoti patīka, bet Sofija kaut kā ne īpaši. :)
Tas arī viss ko redzēju. :(

0

2

rubi написал(а):

turklāt atcerējies, ka meitenes īstais vārds ir Teresa Ernandesa

Ak, tad tomēr atcerējās! :rofl:

0

3

Ragana написал(а):

Ak, tad tomēr atcerējās! :rofl:

Mani vispār tas fascinēja! Pēc tik ilga laika! Tas jau smieklīgi palika!

0

4

bumerbmw написал(а):

Mani vispār tas fascinēja! Pēc tik ilga laika! Tas jau smieklīgi palika!

Mani arī. :D Savāds viņš ir.   :sceptic:

0

5

rubi написал(а):

Savāds viņš ir.

Scenāristi savādi

0

6

Norkys написал(а):

Scenāristi savādi

Nu jā! Ko var gribēt!
Es vairs laikam nespēju izsekot līdz! Cik ilgi viņi jau nav tikušies?

0

7

bumerbmw написал(а):

Cik ilgi viņi jau nav tikušies?

Vairāk nekā gadu, varbūt jau divus!

0

8

Norkys написал(а):

Vairāk nekā gadu, varbūt jau divus!

:O :O :O

0

9

Nē, nu divus laikam arī nē, bet gads jau ir, jo vienā sērijā Rodrigo teica Džeimsam, ka pagājis gads, kopš Gaviota pameta rančo...

0

10

Norkys написал(а):

Nē, nu divus laikam arī nē, bet gads jau ir, jo vienā sērijā Rodrigo teica Džeimsam, ka pagājis gads, kopš Gaviota pameta rančo...

nu Jā laikam kaut kur tik vajadzētu būt!
Tik un tā ir grūti izsekot tam laikam līdzi!

0

11

Norkys написал(а):

Nē, nu divus laikam arī nē, bet gads jau ir, jo vienā sērijā Rodrigo teica Džeimsam, ka pagājis gads, kopš Gaviota pameta rančo...

Es dzirdēju par 8 mēnešiem kaut ko.. ;) Bet laikam jau pagāja apmēram gads. :)

0

12

rubi написал(а):

Es dzirdēju par 8 mēnešiem kaut ko..

8 mēneši viņa strādā viesnīcā! Bet tajā pašā sērijā Rodrigo teica Džeimsam par to gadu...

0

13

Norkys написал(а):

Scenāristi savādi

CSM bija tāds pašs scenārijs, bet es to telenoveli dievināju. :)

0

14

rubi написал(а):

CSM bija tāds pašs scenārijs, bet es to telenoveli dievināju

It kā scenārijs bija tāds pats, bet DA ir daudz dažādu kaitinošu sīkumu. Izlasi, ko Julia teica diskusijā par 5.sēriju, es tiešām viņai piekrītu!

0

15

Norkys написал(а):

It kā scenārijs bija tāds pats, bet DA ir daudz dažādu kaitinošu sīkumu. Izlasi, ko Julia teica diskusijā par 5.sēriju, es tiešām viņai piekrītu!

Es to jau lasīju. CSM arī bija visādi sīkumi, kuri man nepatīka. Nu un kas? Tik un tā, telenoveles galvenā doma bija tāda paša.

0

16

bumerbmw написал(а):

Pēc tik ilga laika! Tas jau smieklīgi palika!

jaaa... man ar bija smiekliigi, ka peekshnji atcereejas vaardu. tad es uz reiz arii iedomajos - tad Gaviota noteikti izmantos savu viltus vadu kompaanijaa (ka tas bija CSM arii)

Norkys написал(а):

It kā scenārijs bija tāds pats, bet DA ir daudz dažādu kaitinošu sīkumu. Izlasi, ko Julia teica diskusijā par 5.sēriju, es tiešām viņai piekrītu!

uhtiii.... :blush: super ka piekriiti ! ;)

nu vot, kapec tad es iegaju 17. serijas anotacija!!!!!!!! :D
jo jau 3 serijas peec kartas man ljoti patiik viena doma, ko raada DA seriaala! Gaviotas mate, Klarita vienmeer skataas seriaalus un beidzot tie ienjem vietu arii varonju dialogos. man kaut kaa taa smiekligi palika, kad Klarita ieraugot shujmashiinu ko gaviota bija uzdavinajusi, uzreiz atcerejas kaa Marija (no Simplemete Marija vai Vienkaarshi Marija) shuva visas tas kleitas seriala.... :D
tad ari kad Klarita iedomajas to visu bagaatnieku gimeni, teica Gavotai, ka tev buus kaa Esmeraldaa... ka tur arii visi tie bagatnieki slikti, uzputiigi cilveeki!

super ka to rada... man patiik shis siikums! bernishkiiigs un nenopietns, bet ir labi!!! KA JUMS???

0

17

Nu, atzīšos, ka tā ir viena no retajām lietām, kas tajā seriālā patīk! :)

0

18

Man arī tas patīk. :) Vēl Marimaru rādīja. :) Vispār, Zorro dēļ, es diezgan daudz no DA palaidu. Tāpēc ļoti ilgojos pēc tās. Šodien ar lielāko prieku to noskatījos! :)

0

19

:D jau radija Vienkarshi mariju, savvaljas rozi, Esmeraldi un Pamaati!!!!!! un runaaja par Tiesiibas milet!!!!!!  :glasses:

nu tad talak skatiishos un veroshu, ko vel vinji atceresies!!!  :cool:

0

20

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 17. sērija