nu promo atkal uzkurināja, bet nu nebija tāda iespaidīga saruna viņiem. jo ieradās pakito ar to otru un izjauca.

bet nu vienalga - tikko hugo uzzināja, ka viņa vainas dēļ soledada ir "sanatorijā" - trako namā, tā devās uz turieni. bet pēc viņa apmklējuma, hugo dziredēja, kā no malas izklausās, ka soledada saka, ka redzējusi hugo, un viņš tik jauki domās pasaka - varbūt es tiešām esmu aizgājis par tālu ar soledadu.

par mazuli, protams, viņš vēl nezina.
un tas arvien vairāk man liek domāt, ka līdz galam viņš sāks soledadu ienīst, kad uzzinās par bērnu. jo uzskatīs, ka tas alsidesa.

un dikti interesanti ir tas, ka pakito tik soledadai.
un ir gatavs viņai palīdzēt un izvest no sanatorijas, lai pierādītu, ka hugo ir dzīvs. un pēdējais ar soledadu ko rādija bija, ka tā elodoja, pārgērbusies par māsiņu, ved soledadu laukā  - ieelpot svaigu gaisu.

un alsides nu gan ir izaudzis - kad sākumā man viņa bija gluži vai žēl, tad tagad viņš ir kļuvis par aukstu bezsirdi - sit soledadai... un šī
sērija vispār bija - tajā mājā, ieslēdzis borisu un burkē pāri, viņš pielaida dinamītu un to uzspirdzināja. un, kūpinot cigāru, uz to aukstasinīgi noskatījās.

un nu negribas tā, lai tā blondā (aizmirsu kā sauc) savaldzina soledadas tēvu. tad jau tā trakoti nejaukā māte, kļūs piecreiz riebīgāka un noteikti vainos soledadu.

un promo. būs cīņa starp alsidesu un borisu par mantojumu.

(un jau palūrēju - šķiet, visu mantojumu tiesnesis piešķirs borisam. un tātad - soledada nevarēs glābt savu ģimeni. ai. ak! ai.)