TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion saīsināts un Mario pamet Telemundo!!!!!


La Traicion saīsināts un Mario pamet Telemundo!!!!!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Pagaidām tas nav apstiprināts, tomēr info ir apmēram 90% drošs. Gribu nomierināt mūsu dannu, ka tas nav zemo reitingu dēļ, bet gan vairāk Mario dēļ. Mario vainoja reitingos Telemundo, bet Telemundo vainoja Mario par slikto aktierspēli. Mario turklāt pieprasīja vēl extras - es domāju - piķi. Telemundo pateica nē. Mēs noteikti nekad neuzzināsim sīki visu konflikta būtību, bet ir skaidrs, ka La Traicion filmēšana beigsies tuvākajās dienās un Danna uzreiz vai iespējams pat paralēli sāks filmēties ar Christianu Meieru "Lola calamidades’", jo šai telenovelei jānomaina La Traicion pēc tās beigām. Jūs varbūt kliegsiet uz mani, bet mani šie jaunumi iepriecina. Es priecajos, ka La Traicion nevilks garumā un ka Danna filmēsies kopā ar Meieru.

Bet atcerieties, nekas vēl nav apstiprināts, tomēr mani avoti to pārliecinoši apgalvo.

0

2

akl!
ja jūs ziinātu, kādas pretējas emocijas manī plosās.
jūs zināt - es patiešām la tracion izbaudu. bet tomēr - bieži pieķeru sevi pie domas, ka nu nebūs viņiem drīz, ko interesantu rādīt. ja telenoveli saīsina - interesantākais paliks. un tā jaukā spriedze nepazudīs.

un patiesībā es te bezgala trakotu, ja vien nebūtu ši teksta:

albalonga написал(а):

Danna uzreiz vai iespējams pat paralēli sāks filmēties ar Christianu Meieru "Lola calamidades’", jo šai telenovelei jānomaina La Traicion pēc tās beigām.

jo man bija šausmīgi bail, ka Dannu atkal tuvākos gadus telenovelē neredzēšu.
tagad - jau jauna telenovele. no la tracion uz lola calamidades.
un vēl kopā ar chrisu - arī manu mīļmākslinieku. un kopā pat sapņos kaut kā neuzdrošinājos redzēt.

ai. jūs saprotat? jūtos tagad tāda maza la tracion nodevēja, jo tomēr ši ziņa manī izraisīhja lielāku patiku kā nepatiku.
:rolleyes:

0

3

danna написал(а):

jo man bija šausmīgi bail, ka Dannu atkal tuvākos gadus telenovelē neredzēšu.

es taču teicu, dannuk, ka viss būs kārtībā, nākotnes ziņā!

albalonga написал(а):

Telemundo vainoja Mario par slikto aktierspēli.

nu, pēc manām domām pareizi darīja! vismaz pirmajās sērijas, kuru fragmentus esmu redzējusi, viņa aktierspēle nebija izcila...

0

4

it kā jau jā.. par Mario.. bet nezinu.. neskatoties uz visu man viņš nez kāpēc mīļš, un itkā aktierspēle bija uzlabojusies.. nju personīgi man žēl, ka viņš pameta Telemundo.. un par La traicion.. lai nu kā man prieks ka šis seriāls tomēr bija filmēts, kaut kas man viņā tuvs - ar Dannu un Mario

0

5

Norkys написал(а):

es taču teicu, dannuk, ka viss būs kārtībā, nākotnes ziņā!

teici gan, jaukā!
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

aNgeL написал(а):

neskatoties uz visu man viņš nez kāpēc mīļš, un itkā aktierspēle bija uzlabojusies.. nju personīgi man žēl, ka viņš pameta Telemundo..

man arī tā liekas.
kad sākas atriebība, tad patiešām viņš tēlo labi jo labi.
atriebība - tā tiešām kā atgriešanās viņa ampulā.

jā un, lai arī kāds ir viņa tēlojums la tracion - ecdd un pdg viņš bija lielisks.
nu negribas, lai telemundo zaudē tādu aktieri. jau tā viņiem švaki ar tiem reitingiem.
bet ne nu man to ietekmēt.

aNgeL написал(а):

lai nu kā man prieks ka šis seriāls tomēr bija filmēts, kaut kas man viņā tuvs - ar Dannu un Mario

un vēl Dannu redzēt kuplajās kleitās un to laiku aurā arī ir patiešām tā vērts.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

6

Pēdējās ziņas - Christians Meiers šobrīd ir Peru. Viņš apstiprināja, ka filmējies ar Dannu pilotsērijā, tomēr noliedza, ka filmēšana sāksies drīz. Viņš vispār apgalvoja, ka dažus mēnešus dzīvos Peru un vispār gribētu būt Peru līdz gada beigām un tur arī filmēties vietējos TV projektos. Viņš ieradās uz Peru multiplikācijas filmas prezentāciju, kur ierunā galvenā personāža - suņuka lomu. Viņš teica, ka piedalīsies Salvadora del Solara tv seriāla projektā La Ley par kriminālizmeklēšanu un vēl tur kaut kāda vietējā sitkoma vienā sērijā. Nu nez - es gan īsti viņam netica - neticu, ka Telemundo ļaus viņam slaistīties veselu gadu un neticu arī, ka vairākus mēnešus. Nu moš mēnesi, bet ne vairāk. Pieredze rāda, ka ne visam šādās intervijās var ticēt. Un par Donu Barbaru viņš teica, ka neko nezinot - nezinot, vai būšot šajā projekta. Nu tas arī visumā viss. Ā, nu vēl viņš tur atkal vienā Meksikāņu filmā filmējas.

Nu skatīsimies, kas tālāk notiks...

0

7

arī Ismael de la Rosa, kas pārādīsies kādās nākamajās sērijās saka, ka telenovelei būs 80 sērijas.

"Que yo sepa grabaré 80 capítulos hasta el mes de mayo."

0

8

danna написал(а):

un vēl Dannu redzēt kuplajās kleitās un to laiku aurā arī ir patiešām tā vērts.

piekrītu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion saīsināts un Mario pamet Telemundo!!!!!