TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Linkolns Burrows - albalonga


Linkolns Burrows - albalonga

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.virginmedia.com/microsites/homefamily/slideshow/dashing-dads/img_8.jpg

Nāk no Prison Break. Bija nepatiesi apsūdzēts slepkavībā un notiesāts uz nāvi, bet viņa brāli Maikls viņu izglāba. Viņi ilgi bēguļoja, līdz beidzot atguva labo vārdu un brīvību. Maikls ir laimīgs kopā ar Sārku, bet Linkolns jutās lieks un vientuļš un devās ceļojumā, lai atpūstos, izbaudītu brīvību un... iespējams atrastu savu laimi. Nu Linkolns ir Linkolns - liels un spēcīgs, mazrunīgs, viņam nav pat pamatskolas izglītība, bet viņu izmācījusi dzīve. Viņš jau sen pārstajis baidīties no nāves, bet tas nenozīmē, ka viņš ar zobiem un nagiem necīnās par dzīvi. Viņš ir kā ubags šajā stāstā. Bet viņš neapšaubāmi ir ļoti labs, godīgs un līdzjūtīgs cilvēks, tikai viņam mēdz trūkt pašapziņas un pārliecības par sevi.

0

2

ak kungs cik jeuki
un es vel apdomāju iespēju laist savui anu bet negribēju viņu apakunot

0

3

:D

0

4

man tas smaidiņš nesajūsmina
nu labi es tā pat viņu nelaidīšu iekša mana na ir pārāk skaista lai pastēvētu iespēja ka viņu nogalinātu
patreiz ccentīšos tik galā ar vienu tēlu
ja vajadzēs vēlāk paņemšu klāt bet tad tas laikam būs vītrietis

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Linkolns Burrows - albalonga