TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 18. sērija


Destilando amor 18. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Es redzēju gandrīž visu vakardienas sēriju, bet forumā iegriezos tikai uz dažām minūtem, nevarēju pie i-neta tikt.
Tātad, īsi un kodolīgi, kas bija 18. sērijā no LNT mājaslapas:

Ārons paziņo savai ģimenei, ka pēc astoņiem mēnešiem viņam būs bērns. Viņa māte ļoti priecājas mantojuma dēļ, taču arī Rodrigo brālēnu neviltoti apsveic. Sofija paskaidro Isadorai vectēva mantojumā minēto nosacījumu. Klarita ir noskumusi, kad uzzina, ka Kaija ir izmainījusi savu vārdu, lai dabūtu darbu Montalvo uzņēmumā. Rodrigo paziņo Isadorai, ka nolēmis nekavējoties atgriezties hasjendā, viņa var darīt, kā vēlas. Rodrigo piekauj Āronu, kad tas necienīgi izrunājas par viņa un Kaijas attiecībām.

http://i032.radikal.ru/0803/d2/fd37e1e7662b.jpg

Vispār, man patīka, tas, ka Rodrigo priecājās par brālēnu. :) Āronam bija oblom. :D Viņš domāja, ka Rodrigo tāpat kā viņu interesē nauda, uzņemums, bet nē. :)
Malacis Rodrigo, ka sadeva Āronam par izteicieniem par Gaviotu. :) Nevajadzēja Āronam Gaviotu apvainot. :P
Jauna Ārona sekretāre ir diezgan smuka, bet līdz Gaviotai viņai ir diezgan tālu. :)
Sofija - tāda pļāpa. Tagad Isa zina par mantojumu. :)
Žēl man Isadoras. :( Viņa ar Rodrigo sarunājas ļoti maigi, klausa viņu visur, bet viņš.... :( Kādēļ viņš precējies? :O Lai viņu aizvainotu ar savu uzvedību? Viņš grasās šķirties tikai tad, kad atradīs Kaiju. Tas nozīme, ka pagaidām viņam patīk būt precētam, bojāt Isas dzīvi. :( Muļķis. :P

0

2

Nu i kāpēc 18. sērija ir tik nepopulāra?  :disappointed:  :D Tā bija diezgan interesanta. ;)  :cool:  Forūms, kas notiek?  :flag:

0

3

Es arī redzēju gandrīz visu sēriju. Šī laikam pēdējā sērija, kuru redzēju, jo tagad skatīšos Zorro. Nu, nepatika man šī sērija. Patika tie tas, ka Klarita pieminēja "Tiesības mīlēt" un parādīja mazu fragmentiņu no "Pamātes"

0

4

Norkys написал(а):

Šī laikam pēdējā sērija, kuru redzēju, jo tagad skatīšos Zorro.

Žēl, ka Tu vairs neskatīsies un nekomentēsi. Mums Tevis pietrūks. :'( Es arī rīt gribu redzēt Zorro, bet DA ierakstīšu uz video. :)

0

5

rubi написал(а):

Žēl, ka Tu vairs neskatīsies un nekomentēsi

Nu, varbūt reklāmas paužu laikā, bet diez vai.

0

6

Norkys написал(а):

Nu, varbūt reklāmas paužu laikā, bet diez vai.

Skaidrs... :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 18. sērija