TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Džordžs Klūnijs - kuģa kapteinis - Rubi


Džordžs Klūnijs - kuģa kapteinis - Rubi

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Džordžs Klūnijs.

http://img.utro.ua/2007/10/234/4cd9a97c6b7470ae8080bd884c7e8d25.jpg

Viņam ir 40 gadi. (samelosim mazliet :D, aktierim ir vairāk nekā 45 ;)) Viņš bija precējies, tomēr viņa sieva nomira nelaimes gadījumā. Džordžam nav bērnu. Pēc sievas nāves viņš ilgi nevarēja atgūties. Viņš sevi pilnīgi veltīja darbam. Džordžs tā arī nespēja iemīlēties nevienā sievietē. Viņam bija daži īsi romāni, bet tas arī viss, jo viņš kā kapteinis daudz ceļoja, attiecības nevarēja turpināties ilgi. :)

0

2

Ak, dies`.... Nu jūš tak zinat, ka nu patīk... Nežēlīgi patīk Klūnijs... Un vēl Klūnijs kapteinis... Ārprāc.... Nu man tik viena Renata, bet laikam viņa mēģinās ar visiem vīriešiem tuvāk iepazīties, es tā jūtu...

0

3

Jā, man arī viņs patīka. Es vnk vakar domāju, ka būtu ne īpaši godīgi, ja izdzīvotu tikai tie, kas atpūšas, kā tad ar kuģa kapteini? :D Tāpēc padomāju par šo personāžu. ;) Džordžs man liekas ideāls šai lomai. :) (arī Renatai :D)

0

4

rubi написал(а):

Es vnk vakar domāju, ka būtu ne īpaši godīgi, ja izdzīvotu tikai tie, kas atpūšas, kā tad ar kuģa kapteini?

Bet vai tad nav tā, ka kapteinis pēdējais pamet kuģi, ja tas grimst? Līdz ar to izredzes izdzīvot manāmi sarūk manuprāt.
Tomēr man prieks par Klūnija iesaistīšanos. :)

0

5

Jā, ta ir. Bet viņš taču ir prifesionāls peldētājs, kurš ne tikai pats labi peld, bet arī var glābt kādu skaistuli. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Džordžs Klūnijs - kuģa kapteinis - Rubi