TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Baumo par jaunu F.Colunga projektu


Baumo par jaunu F.Colunga projektu

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Baumo, ka Televisa gatavojas filmēt Kolumbijas ļoti lielus panākumus šobrīd gūstošās telenoveles "Pura Sangre" rīmeiku. Fernando Colunga varētu atveidot galveno lomu, bet slīpēto, mafijai pakļauto telenoveles ļauno tēlu varētu atveidot Angelica Rivera. Nu mani māc lielas šaubas, jo novelē tai ļaundarei jābūt vecākai par galvenajiem varoņiem, jo kad galvenajiem varoņiem ir ap 10, tad ļaunā varone ir galvenā varones aukle - respektīvi - vismaz 10 gadus vecāka. Lai gan mūsdienās televīzija jau visādus brīnumus strāda. Lai nu kā, bet Fernando izmeta, ka ir piedāvajums ar Angelicu strādāt, bet viņš vēl nezina kad...

0

2

albalonga написал(а):

Baumo, ka Televisa gatavojas filmēt Kolumbijas ļoti lielus panākumus šobrīd gūstošās telenoveles "Pura Sangre" rīmeiku. Fernando Colunga varētu atveidot galveno lomu, bet slīpēto, mafijai pakļauto telenoveles ļauno tēlu varētu atveidot Angelica Rivera. Nu mani māc lielas šaubas, jo novelē tai ļaundarei jābūt vecākai par galvenajiem varoņiem, jo kad galvenajiem varoņiem ir ap 10, tad ļaunā varone ir galvenā varones aukle - respektīvi - vismaz 10 gadus vecāka. Lai gan mūsdienās televīzija jau visādus brīnumus strāda. Lai nu kā, bet Fernando izmeta, ka ir piedāvajums ar Angelicu strādāt, bet viņš vēl nezina kad...

Man jau būtu tikai prieks, ka viņš vēl filmētos kādā telenovelē!!!!!!Varētu būt, ka tiešām ar Angeliku Riveru, jo cik atceros pēdējā laikā viņi abi kopā ir manīti pasākumos kuri veltīti telenovelei Pasion!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Baumo par jaunu F.Colunga projektu