TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 10. nedēļas 2008 citāts ir...


10. nedēļas 2008 citāts ir...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

"Si no me quiero ni casar con un hombre, menos con una televisora".

Silvijai Navarro beidzot beidzies nogurdinošais līgums ar TV Aztecu. Viņi bija kļuvuši tik privātīpašnieciski, ka neļāva Silvijai strādāt nekur citur, bet arī nevarēja piespiest, ka Silvija filmējas pie viņiem. Tieši šī kontrakta dēļ Silvijas nebija "Pasion"... Šis citāts tulkojas - "Es nevēlos precēties pat ar vīrieti, kur nu vēl ar kādu televīziju"... Silvija plāno filmēties filmās un pagaidām nedoties atkal kaut kādos superierobežojošos un ilgstošos līgumos ar jebkādu televīziju. Mums tas nozīmē, ka novelē viņu ieraudzīs tik drīz nebūs iespēja. Bet es vienalga no sirds priecājos, ka beidzot viņa ir brīva....

0

2

Tas gan ir labi, ka beidzot viņa ir brīva!!!! Visdrīzāk, ja viņa būtu Pasion, tad Pasion būtu vēl populārāks, jo bija parāk daudz Suzannas antifanu, kaut arī atzīstu suzanna tik slikti jau netēloja, bet tas jau ne pa tēmu.
Prieks par silviju un es ceru, ka viņa vēl atgriezīsies telenoveles drīzumā!!!

0

3

Ai, kā es gribu viņu telenovelēs!! Un, ja būs filmas, gribu redzēt!! :D bet prieks par viņu :)

0

4

Es arī esmu priecīga par Silviju. :) Viņa ir lieliska aktrise. ;) Tiešām žēl, ka viņas Pasion nebija. :(

0

5

prieks par silvijas mīlestību.
:flirt:
viņa man vienmēr būs superjaukā un mīļotā paloma no cuando seas mia.
tāpēc nenoliegšu, ka gribas jau redzēt arī viņu jaunākos prejektos.
tāpēc tomēr ceru, ka kādreiz mums būs tas prieks, ja viņa tomēr kaut kad iesaistītos kādā telenovelē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 10. nedēļas 2008 citāts ir...