TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pobre millionaria/Nabaga miljonāre (Venevision, 2008)


Pobre millionaria/Nabaga miljonāre (Venevision, 2008)

Сообщений 1 страница 20 из 36

1

http://i303.photobucket.com/albums/nn137/telenovelasfans3/Pobre%20Millonaria/top.jpg

Sižets.

  Ir pagājuši jau 29 gadi, tomēr miljonārs dons Fernando del Kastilja joprojām nespēj aizmirst savu skaisto sievu Amandu, kas nomira dzemdībās. Visu savas meitas Isabelas dzīvi viņš sabojājis, vienmēr to salīdzinot ar mirušo, visu tik ļoti mīlēto māti – meitene izaugusi ļoti kautrīga, nedroša un par sevi nepārliecināta. Nespējot ne ar vienu sadraudzēties, Isabela ballīšu vietā labprātāk pavada laiku pie grāmatām. Lai arī tik nepārliecināta par savu izskatu, Isabela patiesībā ir gudra, cēlsirdīga, uzticīga un ļoti romantiska. Tieši tāda meitene, kas varētu valdzinošajam brunču medniekam Luisam Arturo Ramiresam likt mainīties līdz nepazīšanai un pirmo reizi mūžā izjust patiesu, dziļu mīlestību.
    Isabela lūdz tēvam atļauju turpināt matemātikas studijas doktorantūrā. Taču dons Fernando paziņo, ka viņam ir diezgan – pietiekami daudz laika Isabela veltījusi studijām, pienācis laiks zināšanas pielietot, uzņemties atbildību un iepazīties ar uzņēmumu, par kura mantinieci viņa reiz kļūs. Ar šo uzņēmumu saistīts arī Luiss Arturo – viņš pats tur strādā, jaunā vīrieša tēvs reiz bija dona Fernando kompanjons, bet tad bankrotēja.
    Taču sagaidāmas vēl citas svarīgas pārmaiņas - pēc daudziem Savienotajās Valstīs nodzīvotiem gadiem Panamā un arī del Kastiljo ģimenes namā atgriežas Damiana - Isabelas māsīca. Tik pārsteidzoši līdzīga savai mirušajai tantei Amandai, Damiana arvien donam Fernando atgādinās viņa sievu un liks jo skaidrāk saskatīt nepatīkamo - to, cik atšķirīga ir paša meita Isabela. Vai ar skaistumu avantūristei Damianai pietiks, lai savaldzinātu miljonāru? Bet ar vienu pielūdzēju Damianai jau nemaz nepietiek - viņa noskatījusi arī Luisu Arturo, kuru uzskata par līdzīgu sev pašai - del Kastiljo miljonu kārotāju. Tas gan nav tiesa, tikai vai tam noticēs arī Isabela?

Lomās:

Gianella Neyra - Isabellla del Castillo Landaeta

Jorge Aravena - Luís Arturo Ramírez

Roxana Díaz - Damiana Grissanti Landaeta

Kassandra Teper - Yoli

Paola Toyos - Diana Eloisa

Rossana Uribe - Luciana

Lucho Gotti - Geronimo

Mara Caponi - Esperanza

Gina Broce - Paula Jimena

Lucia Moreno - Tomasita

Edwin Cedeño - Octavio

José Carranza - Pochito

Carlos Díaz - Vicente

Země výroby: Venezuela

Rok výroby: 2008

Produkce: Venevision

0

2

Par aktieriem īpašā sajūsmā neesmu, bet lielākā daļa aktieru pazīstami un tas priecē!

0

3

nu es neinu es esmu jaunu aktieru pusē
man vienmēr gribas ko jaunu ko neredzētu nevis kādu pataisīt par īstāko zvaigzni un bāzt visu pēc iespējas vairāk galvenājā lomā
bet gan izmantopt jaunos talatus
kuri var būt gan isktata un gan pēc tēlojuma interesantāki
bet latīņamerikā man jau liekas ka vispār trūkst interesantu aktieru

0

4

nu, man jau tieši tie pieredzējušie aktieri nepatīk... par jaunajiem un nezināmajiem nav viedokļa, bet man šausmīgi nepatīk Jorge Aravena...

0

5

nu man jau kopš viņa pirmās lomas kas manām acīm bija vērtējams - man viņš ( ne ) patīk , jau no pirmā brīža
nezinu lai gan viņš skaitās labs aktieris man neškiet ka tik briesmīgi labs ir
nezinu pēc isktas npiesaiasta un tēlojums piedodiet bet i redzēti labāki

eh man vienkārši tracina ka reizēm galvenās lomas ir tikkai ditki itkā labiem aktierim , bet nevar jau dot jaunajiem

0

6

Bļin, rakstīju, rakstīju te garu komentu un nokārās. Vairs tik garu nerakstīšu, tik pateikšu, ka Jorge man patīk, jo lieliski spēj gan neliešus, gan romantiski jautrus vīriešus attelot. Un Gianellu dievinu kopš Yago laikiem. Ja būtu iespeja, šo noveli noteikti skatītos. Jo atkal ir mana mīļā neglītā un neveiklās bagātās meitenes tēma, kura transformejas par skaituli un atriebjas. Tas pats DC princips.

0

7

Aktieru sastāvs:

Artistas internacionales que actúan allí y el nombre de sus respectivos personajes: Gianella Neyra (Isabella del Castillo Landaeta), Jorge Aravena (Luis Arturo Ramírez), Roxana Díaz (Damiana Grissanti Landaeta), Kassandra Teper (Yoli), Paola Toyos (Diana Eloísa).

Artistas panameńos: Rossana Uribe (Luciana), Lucho Gotti: (Gerónimo), Mara Caponi (Esperanza), Gina Broce "La Calabacita" (Paula Jimena), Lucía Moreno (Tomasita), Edwin Cedeńo: (Octavio), José Carranza (Pochito), Carlos Díaz (Vicente), Angie Cabrera (Crucita), Elizabeth Jipsion (Matilde), Diana Díaz (Trinidad), Gian Carlos Marine (Juvenal), Fariba Hawkins (Milagros Corina), Raciel Rodríguez (Miguel Ángel), Joshua Manopla, entre otros.

0

8

[реклама вместо картинки]

0

9

Prezentācija

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

10

HABLAN LOS ACTORES
Gianella Neyra encarnará a Isabella del Castillo Landaeta, una mujer millonaria que deberá vencer su marcada timidez y un problema de tartamudez para poder conquistar al amor de su vida: Luis Arturo Ramírez (Jorge Aravena).

"A lo largo de la historia se enamora y comienza a creer en ella. Es un personaje tierno... como un cachorrito mojado", declaró recientemente la actriz en Panamá.

La venezolana Roxana Díaz será la despiadada Damiana Grissanti, una de las principales enemigas de Isabella, aunque aclara la escultural artista que en la trama se contará el porqué de su actitud. "Mi personaje es una víctima de lo que vivió en su infancia, de la actitud de sus padres", señaló Roxana.

En tanto, Jorge Aravena contó que no le ha resultado complicado adaptarse al ritmo de vida en Panamá, incluso dijo sentirse como si estuviese en Miami, donde viven sus hijos: Jorge Luis (de 11 años), Claudia Valentina (10) y Luis Fernando (7), junto con su ex esposa Yenny Martínez.

El recordado Roberto de la telenovela "Girasoles para Lucía" (1999) tiene, además, un buen motivo para estar feliz en Panamá, pues su novia desde hace un año y nueve meses, la actriz mexicana Paola Toyos (Diana Eloísa), también es parte de la novela.

0

11

http://www.telenovely.net/new/pobremillionaria/millonaria16.jpg

0

12

baigi kautkaa neiet pie sirds galvenaa aktrise  :mybb:
aktieris gan patiik :)

Отредактировано Marlena Favela (07.03.2008 12:24)

0

13

izskatās, ka šito drīz Univision rādīs un būs video. Ah, gibas vismaz sākumā paskatīties, jo mīlu Gianellu. :D

0

14

Piedāvāju divus banerus , jo nevar jau palikt bez bannera  :D tik kādam jāuzliek.

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

15

cik es zinu, tad to tikai alby var izdarīt

0

16

Jam, es ar par 1.  :glasses:

0

17

Es arī balsoju par pirmo attēlu,jo tajā galvenā varone ir pievilcīgāka kā otrajā fotogrāfijā.

0

18

Nu, tad tik Alby  jāuzliek! :flirt:

0

19

oki, uzlikšu kaut kad, kad man torenti būs atslēgti un varēšu paintshopu atvērt, jo man tā bildīte jāsamazina. visi forumu bannerīši ir 320x107

0

20

albalonga написал(а):

oki, uzlikšu kaut kad, kad man torenti būs atslēgti un varēšu paintshopu atvērt, jo man tā bildīte jāsamazina. visi forumu bannerīši ir 320x107

Ok..Labi.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Pobre millionaria/Nabaga miljonāre (Venevision, 2008)