TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 19. un 20. sērijas


Destilando amor 19. un 20. sērijas

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

DA 19. sērija.

Es tik ļoooti aizrāvosos ar Zorro, ka pagaidām DA skatos tikai reklāmas pauzēs vai kad rāda kaut ko neinteresantu. :) Tāpēc, ja kāds neredzēja:
Rodrigo dusmīgi paziņo Āronam, ka neļaus ne viņam, ne arī kādam citam no šīs ģimenes necienīgi izturēties pret Kaiju. Minerva liek saprast Ārona jaunajai sekretārei Genovevai, ka tai ir jābūt viņai pateicīgai par apstiprināšanu darbā, tāpēc jāinformē par visu, ko viņas vīrs dara un par sievietēm, kas viņam zvana. Ja nē, Genoveva tiks atbrīvota no darba. Bet Ārons liek Minervai turēties tālāk no biroja un jelkādiem uztraukumiem, kas varētu kaitēt gaidāmajam bērnam. Neklausoties Klaritas bažās, Kaija tomēr grib turpināt cīnīties un pieņemt izaicinājumu strādāt pie Montalvo. Uzzinājis, ka Kaija nodomājusi strādāt citur, Maksimino ir skumjš un meiteni bildina. Taču Kaija godīgi atbild, ka nevar viņu mīlēt, jo viņas sirds pieder citam.
Vispār, pēdējas 4 sērija ļoti velk, to varēja vienā sērijā rādīt, bet lai nu tā būtu.

DA 20 sērija.

No šodienas sērijas arī redzēju diezgan maz. :( Te arī ir apraksts. Cik es skatījos, Gaviota runāja ar māti, žēlojās, bet Klarita raudāja. Nekā īpaši interesanta....

Kaija vēlreiz dodas uz Montalvo uzņēmumu, lūdzot dot viņai iespēju šeit strādāt. Taču sekretāres vieta ir jau aizņemta un Ārons pat nevēlas viņu redzēt. Savukārt Flavija, iecelta par jauno viesnīcas menedžeri, Kaiju no darba atbrīvo. Klarita dusmojas par meitu par stūrgalvību, kuras dēļ viņa tagad zaudējusi jau esošo darbu un arī cerības uz jaunu. Vīra vēlreiz atraidīta, Isadora flirtē ar Ilario.

Kāds skatījās? :)

0

2

Nu, izskatās, ka visi pārslēgušies uz Zorro!

Es šodien redzēju pašas beigas un smējos, ka Klarita ir gandrīz vai gatava dzīvot uz ielas, ne kā atteikties no televizora! :rofl:

0

3

Es skatos katru dienu, jo Zorro, kurš man kadreiz pat patīka tagad riebjas Faveles dēļ... :(
Nu tur pagaidam neka interesanta nenotiek, es gaidu kad Gaviota satiksies ar Rodrigo :)

0

4

Es arī gribu tos laikos, kad Gaviota jau ar Rodrigo kašķēsies. :) Nu ko, Isai jau nākošajā sērijā sāksies romāns ar Ilario. Viņa tagad saprata, kā gūst baudu no savas laulības. Nauda, komforts, citi vīrieši. Rodrigo viņu tik un tā nemīl. :)

0

5

rubi написал(а):

Kāds skatījās?

Es ar tik reklāmas pauzēs.

Norkys написал(а):

Klarita ir gandrīz vai gatava dzīvot uz ielas, ne kā atteikties no televizora!

:rofl: Pat izlasīt ir smieklīgi! Žēl, ka to neredzēju. :D

0

6

Es arī neskatījos vienīgi reklāmas pauzēs jo skatījos Zorro.

0

7

hihihih... Visi pāriet uz Zorro. Ar to arī Latvija atšķiras no ASV, kur DA bija milzu reitingi, a Zorro ņemot vērā projekta dārdzību - mazi.

0

8

Jā. :) Es Zorro pamatīgi iemīlējos. Ceru, ka mana mīlestība neizgaiss, kā tas bija pamazām ar La Tormentu. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 19. un 20. sērijas