TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Across The Universe


Across The Universe

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://i202.photobucket.com/albums/aa162/missy9b/across-1.gif

Pāgājušo nedēļ biju kino un redzēju šo filmu, īstenībā jau ātrāk gribēju kaut ko labu par to peteikt.
Filma stāsta par jauniešiem 60. gados, kad no Amerikas jaunus puišus iesauca kara dienestā un sūtija uz Vjetnamas karu, bet tam visam pa vidu vēl ir daudz citi šim laikam atbilstoši notikumi, draudzība, mīlestība. Pats galvenais varonis ir no Anglijas, bet pametot jūrnieku kuģi viņš nonāk Amerikā, lai sameklētu savu nekad neredzēto tēvu un vēlāk iepazīstoties ar kādu puisi, kurš kļūst par viņa labu draugu, viņš arī nonāk visā tālākajā notikumu virpulī. Un jā, filma ir tāda kā pa pusei mūzikls. Pa pusei, jo runā tomēr diezgan daudz. Filmā izmantotas slavenākās The Beatles dziesmas, kuras izpilda paši jaunie aktieri, kurus nekad iepriekš nebiju redzējusi. Nu patiešām ļoti skaistas balsis viņiem ir un arī viņi paši šajā filmā bija apburoši.
Vispār filma ir ļoti gara un dažos brīžos sarežģiīta, bet man tik un tā laiks paskrēja ātri.
Katrā ziņā man lika aizdomāties, bet lieta tāda, ka man pat grūti šo filmu aprakstīt, jo goda vārds, nekad iepriekš Tādu filmu vēl nebiju redzējusi, patiešām. Varu tikai pateikt, ka tā ir uzfilmēta ļoti prasmīgi un gaumīgi un viss kopā ir ļoti mākslinieciski. Nu vienkārši sakot: Skaisti! Un protams, iesaku visiem!

http://i202.photobucket.com/albums/aa162/missy9b/acrosstheunivers.png

Evan Rachel Wood ... Lucy Carrigan
Jim Sturgess ... Jude
Joe Anderson ... Max Carrigan
Dana Fuchs ... Sadie
Martin Luther ... JoJo (as Martin Luther McCoy)
T.V. Carpio ... Prudence
Spencer Liff ... Daniel
Lisa Hogg ... Jude's Liverpool Girlfriend
Nicholas Lumley ... Cyril
Michael Ryan ... Phil
Angela Mounsey ... Martha - Jude's Mother
Dylan Baker ... Max's Father
Erin Elliott ... Cheer Coach
Robert Clohessy ... Jude's Father
Curtis Holbrook ... Dorm Buddy

Отредактировано missy (05.03.2008 20:30)

+1

2

Tās abas bildes tik mākslinieciski skaistas, ka Norkys "obligāto filmu sarakstam" var pievienoties arī šī! Stāsts arī tāds fascinējošs

missy написал(а):

Filmā izmantotas slavenākās The Beatles dziesmas

viss! Norkys šī filma ir jāredz!

0

3

Norkys написал(а):

Tās abas bildes tik mākslinieciski skaistas, ka Norkys "obligāto filmu sarakstam" var pievienoties arī šī! Stāsts arī tāds fascinējošs

Prieks, ka Tu tā saki.
Un tas man arī visvairāk patika filmā, ka viņa arī bija mākslinieciska. Bauda acīm.

Norkys написал(а):

viss! Norkys šī filma ir jāredz!

Tev patīk Beatles?
Vispār es pārāk daudz par viņu mūziku nezināju, bet pēc šīs filmas nolādēju daudzas dziesmas, kuras bija filmā un tieši šo aktieru izpildījumā, jo tas patiešām bija lielisks, bet pašas dziesmas kā tādas arī ir labas. Strawbery Fields, piemēram.

0

4

eh
ši ir filma ko ārkārīi vēlos redzēt
ceru ka tiktiešam redzēsu

0

5

missy написал(а):

Tev patīk Beatles?

patīk!

0

6

hihihi, un es atkal izceļos ar savu neizpratni par mākslu, jo es šo filmu vnk izmocīju :D pamurgaina... Jā, dziedāsana man patika un daži kadri ar, bet kopumā... Ne priekš manis. Un beigas man liekas ir labākā filmas daļa :D

0

7

Paloma написал(а):

pamurgaina...

ak nu es atkal atļaušos nepiekrist
jo piektdien noskatījos šo filmu un tā vienkāŗsi mani fascinē
l;abi bija sarežģitākas vietas kas nelikās tik aizraujošas
bet tas straujais sākums, tie notikumi tā mūzika , tas lielais mākslas daudzums
tā acu un ausu bauda
ak mani trakoti fascinē
visvairāk laikam tikkai visa tā lielā daļa pēc zemeņu vietas
ak un tagad laikam grasos nolādēt  The Beatles dziesmas - tās fascinē tie vārdi
tie vārdi kas ieplūst, sižetā un ļauj burtiski tam pilsēt, uzturēt filmu tik svaigu un kvalitatīvu
ak tik ļoti gribēju šo filmu redzēt un tagad kad esmu noskaījusies teorētiki saraksts ir kļuvis īsāks, bet sajūta, atmiņas un savā ziņā vēl bržiiem iegrimstu filmā itkā vēl joprojām to saktītos - ak nu vienkārši fascinē tas skatums, tā māksla, tā mūzika

0

8

pinocchio написал(а):

ak nu es atkal atļaušos nepiekrist
jo piektdien noskatījos šo filmu un tā vienkāŗsi mani fascinē
l;abi bija sarežģitākas vietas kas nelikās tik aizraujošas
bet tas straujais sākums, tie notikumi tā mūzika , tas lielais mākslas daudzums
tā acu un ausu bauda
ak mani trakoti fascinē
visvairāk laikam tikkai visa tā lielā daļa pēc zemeņu vietas
ak un tagad laikam grasos nolādēt  The Beatles dziesmas - tās fascinē tie vārdi
tie vārdi kas ieplūst, sižetā un ļauj burtiski tam pilsēt, uzturēt filmu tik svaigu un kvalitatīvu
ak tik ļoti gribēju šo filmu redzēt un tagad kad esmu noskaījusies teorētiki saraksts ir kļuvis īsāks, bet sajūta, atmiņas un savā ziņā vēl bržiiem iegrimstu filmā itkā vēl joprojām to saktītos - ak nu vienkārši fascinē tas skatums, tā māksla, tā mūzika

nu es Tev pilnībā piekrītu
es arī šo filmu viennozīmīgi dēvēju par mākslas darbu, jo viss, kas tur bija apvienots bija tik harmonisks un skaists kā viens liels mākslas darbs
un man prieks, ka beidzot noskatījies un, ka Tev patika.

0

9

missy написал(а):

un man prieks, ka beidzot noskatījies un, ka Tev patika.

un man pašai arī trakoti liels prieks par to

missy написал(а):

es arī šo filmu viennozīmīgi dēvēju par mākslas darbu, jo viss, kas tur bija apvienots bija tik harmonisks un skaists kā viens liels mākslas darbs

ak nu cvairs jau ne tikkai tu vien šo filmu devē par mākslas darbu - bet esarī
tādas krāsas tāda eneŗgija, tāda bauda man

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Across The Universe