TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » koncerti latvijā


koncerti latvijā

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

liekas ka ar vien vairāk pasaules slavenu mūziķu sāk iekļaut latviju kā koncerta vietu savā turnejas sarakstā....

17.03.2008 RIHANNA Good Girl Gone Bad Tour

20.06.2008 KYLIE X TOUR 2008

21.06.2008 LENNY KRAVITZ Love Revolution Tour

02.07.2008 AVRIL LAVIGNE The Best Damn Tour

vai jūs būtu kādreiz iedomājušies ka tāda zvaigzne kā kailija minoga uzstāsies latvijā? es peimēram kad to dzirdēju... neticēju savām ausīm...

0

2

Vieta: ARĒNA RĪGA
KYLIE X TOUR 2008
POPMŪZIKAS MEGA ZVAIGZNE KAILIJA MINOGA UZSTĀSIES AR VIENĪGO ŠOVU BALTIJAS VALSTĪS - RĪGĀ

Viena no pasaules visslavenākajām un populārākajām māksliniecēm Kailija Minoga (Kylie Minogue) 2008. gada 20. jūnijā uzstāsies Rīgā - ar savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs. Biļešu pārdošana šovam, kurš noritēs Eiropas tūres ,,Kylie X 2008’’ ietvaros, visās trijās Baltijas valstīs sāksies vienlaicīgi 20. decembrī plkst. 00:00.
Pirms divām nedēļām izsludinātā koncerttūre jau ir izraisījusi daudz intrigu un šis būs viens no vispopulārākajiem šoviem pasaulē nākamajā gadā. Pirmās biļetes, kuras nonāca pārdošanā, tika izpirktas nepilnas stundas laikā. Pateicoties lielajam pieprasījumam, mākslinieces pārstāvji ir papildinās tūri ar vēl vienu vai diviem koncertiem, kuri notiks Lielbritānijā.
Kailijas Minogas tūre sāksies 2008. gada maijā Parīzē un noslēgsies augustā Londonā.
,,Es veidoju šovu, kas būs jauns un aizraujošs pārdzīvojums kā skatītājiem, tā arī man’’, komentē Kailija šova pasludināšanas preses konferencē. Koncertā tiks iekļauti topa hīti no triumfējošās Minogas karjeras, kā arī dziesmas no viņas jaunā albuma ,,X’’.
,,Kylie X 2008’’ tūre tehniskā nodrošinājuma ziņā būs viena no viskomplicētākajām un vismasīvākajām iekšējo telpu koncertu aprīkojumu vēsturē. Tehniskā aprīkojuma un apkalpes transporta karavāna sastāda vairāk kā divdesmit kravas transporta līdzekļus un autobusus.
Nesen klajā nākušais Kailijas Minogas albums ,,X’’ jau pirmajās nedēļās ir strauji iekarojis topa pozīcijas Eiropā un Austrālijā.
,,Koncerta organizators Baltic Music Productions koncertu nolēma organizēt Rīgā, jo loģistiski tas ir visizdevīgākais risinājums Baltijas reģionā’’, komentē koncerta mediju direktors Reno Hekkonens

0

3

es drīzāk neticu ka tāda kā Avrila uzstāsies Latvijāa.. aaah..  :love:

0

4

aNgeL написал(а):

es drīzāk neticu ka tāda kā Avrila uzstāsies Latvijāa..

Es no sākuma bija šausmīgā patīkamā šokā, bet man pēdējā laikā tā fanošana atsalusi un es uz konci neiešu...

Bet baigi labi Linkin park fani aplauzās, vai ne?

0

5

Norkys написал(а):

Bet baigi labi Linkin park fani aplauzās, vai ne?

nesapratu :no:

0

6

aijux007 написал(а):

nesapratu

nu, visi domāja, ka būs LP koncis, bet izrādījās, ka tas viss bija farss! Un daudzi jau bija nopirkuši biļetes... Bet par laimi, cik es zinu, naudu viņi dabūja atpakaļ!

0

7

nu tā sarakstam pievienojas......

BACKSTREET BOYS

Vieta: ARĒNA RĪGA

BACKSTREET BOYS WORLD TOUR 2008

Koncerta datums: 17. maijs, sestdiena

Koncerta norises vieta: „Arēna Rīga”

Koncerta laiks: 21:00

Sestdien, 17. maijā, pasaules tūres ietvaros „BSB World Tour 2008”, pirmo reizi Latvijā, mums būs iespēja raudzīties visu laiku foršākajā puišu pop kultūras grupā – BACKSTREET BOYS. Šo lielisko iespēju mums piedāvā koncerta organizatori – URBANIA GROUP. 

Kā jau tika solīts - URBANIA GROUP - piedāvā Jums arvien jaunas, kā arī neizmirstamas leģendas. Satriecošs iespaids ir garantēts!

Ir grūti noticēt, ka jau ir pagājuši 15 gadi kopš puišu grupa BACKSTREET BOYS ir mainījusi modernās mūzikas skatu, piesakot jauno pop  kultūru un nosakot radio topu virsotnes, jaunās mūzikas vēsmas un rekord izpārdotos koncertus. Tieši ar BACKSTREET BOYS puišiem tika uzsākta jaunā tīņu elku paaudze priekš miljoniem jauniešu. Tu biju tur! Vai atceries foršās – zīdainās harmonijas, jūtu pārpildītās mānijas, kuras sekoja līdzi katram BACKSTREET BOYS solim? Iespējams arī Tavas istabas sienas rotāju viņu plakāti?...

Grupa izpārdeva vairāk nekā 75 miljonu savu albumu visā pasaulē. Viņu pirmie divi ASV izlaistie albumi saņēma Diamon Award (Dimantu Godalgas) apbalvojumus par pārdotajiem vairāk nekā 10 miljoniem „Backstreet Boys” albumiem 1997.gadā, kā arī 1999.gada albuma „Millenium” sasniegums, kas bija numur viens divdesmit piecās pasaules valstīs. Grupai bija neaprakstāmi sekmīgi hīti, kuri tā vien spēja, kā ieņemt labākās vietas topos. Pašu BACKSTREET BOYS hītu topu veido veselas 40 dziesmas, kuras tika atzītas visā pasaulē, taču viņu satriecošo topu veidoja un arī joprojām veido tādi hīti kā – „Quit Playing Games (with My Heart)”, „As Long As You Love Me”, „Everybody (Backstreet’s Back)” un „All I Have to Give”.

Daudz kas ir mainījies kopš 1997.gada, tad, kad mēs visi uzzinājām par pieciem dziedātājiem no grupas BACKSTREET BOYS: Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell, AJ McLean and Kevin Richardson. Šodien, tieši tāpat, kā viņu fani, puiši jau ir pieauguši un veido savas ģimenes, ierakstot solo projektus un uzstājoties uz Brodveja skatuves…

Diemžēl 2006.gadā grupu pameta Kevin Richardson. Labus panākumus vēlot saviem biedriem, Ričards paziņoja, ka aiziet no grupas.

…kā mēs dzirdējām no puišu sestā albuma “Unbreakable”, kurš mums atgādina par slavenajām melodijām, kuras tā vien zibsnī mūsu atmiņā, skanīguma pārpilnība un veiksmes koks, kas izriet no harmoniskā četrinieka, demonstrē, ka šie puiši ir dzimuši talanti, kurus joprojām apbrīno un mīl par to, ko viņi dara.

BACKSTREET BOYS puiši aizvadīja pusotru gadu ierakstot “Unebreakable” albumu, kurš tapa, kā apliecinājums tam, ka pop kultūra joprojām ir grupas labākais definējums.

Nepalaidiet garām savu iespēju pirmo reizi Latvijā vērot un dzirdēt BACKSTREET BOYS uzstāšanos. Biļetes pārdošanā jau no 10.marta visās „Biļešu Serviss” un „Statoil” kasēs. Sīkāka informācija – wwwurbaniagroup.com
Tiekamies, 17.maijā, „Arēnā Rīga”!

0

8

kā ess gribu uz BACKSTREET BOYS konci. :love:

0

9

Norkys написал(а):

Bet baigi labi Linkin park fani aplauzās, vai ne?

Labi? :O Nu nez vai tas bija patīkami LP faniem... Man viņu žēl. :( Pašai, starp citu, arī bija doma iet uz LP, bet pārdomāju.

0

10

Es ta iesu uz Avrilas konci. redzesim kads bus...

0

11

sarita написал(а):

Es ta iesu uz Avrilas konci. redzesim kads bus...

aww, veiksmiigaa!! super!! tad zinaashu kam jautāt, kā patika :)

0

12

tev ari avrila angel patik??? es jau no sakuma negribeju mani draudzene pierunaja...

0

13

sarita написал(а):

tev ari avrila angel patik???

man ļooti patīk viņa - mīļākā angļu dziedātāja ;)

0

14

nu ok tas es pastastisu kads bija koncis bet vel jau ilgi jagaida jo vinjs jau tikai 2.jūlijā...

0

15

Ragana написал(а):

Labi?

ironija. es ar piederu pie LP faniem, vismaz nosacīti

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » koncerti latvijā