TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

Сообщений 1 страница 20 из 147

1

:flag:

0

2

Tatjana
Viņa stāvēja pie borta, bet domās bija pavisam tālu prom - tur, kur tāltālu jūra satikās ar debesīm, izceļot viena otras zilumu. Viņa nedomāja par Enriki, viņa nedomāja ne par ko un tajā pašā laikā - par visu. Aiz muguras atskanēja balss, kas atvilka viņu atpakaļ īstenībā. Bet Tatjana par to neļaunojās, jo šī balss bija tikpat patīkama kā vienatnes domu ceļojums. Tatjana pat nepamanīja kā pats no sevis viņas sejā parādījās smaids, kas kļuva plašāks, pagriežoties pret Jose Armando un ieraugot viņa smaidu.
- Ja es būtu jūras dieviete, es nestāvētu uz kuģa, pie borta, bet gan būtu tur, iekšā...
Smaids pats no sevis turējās Tatjanas sejā.

(Raganiņ, tas ir kaut kas - es kā sāku lasīt Josē Armando ierakstu, pašai tik jauki palikās, tāds smaids :D )

0

3

Izabella

Iznāk no kajītes. Iet uz kafejnīcu paēst brokastis. Apsēžas pie galdiņa viena pati.

0

4

GAreds

-mani sauc gareds..
viņš uzsmaidot saka...

0

5

Fernando Sintijai
- Pat neticās, ka šodien varētu būt negaiss, bet tā jau bieži gadās pēc tik labiem laika apstākļiem!!!
- Ak tad šodien būs balle?Es nemaz nebiju par to dzirdējis!(apsver domu, ka gribētu doties)
- Bet vai tev ir ar ko doties uz šo pasākumu?.. tas ir ja nē.....Vai tu Sintij vēlētos būt šovakar mana pavadone(uzsmaida un gaida atbilde, klusībā cer, ka viņa piekritīs)?

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 20:59)

0

6

Sintija

Atkal nosarkst. Viņa jūtas tik muļķīgi - viņa ir policiste, viņa tiek galā ar slepkavām, narkotiku tirgoņiem, izvarotājiem... Bet viena viņa smaida dēļ viņa kūst.
Viņai nevajadzētu. Viņa tācu bija paredzējusi iepazīties ar iespējami daudziem vīriešiem uz klāja, lai uzzinātu ko vairāk, pārbaudītu iespējamos aizdomās turamos... Balle bija ideāla vieta. Viņa nedrīkst tā vienkārsi bū fernando pavadone - respektīvi, baudīt viņa sabiedrību un neizmantot iespēju. Viņa nedrīkst. Darbs vienmēr bijis svarīgākais viņas dzīvē. Viņās māte gāja bojā ar to cīnoties. Viņa ienīda zagļus...

- Es... ēēē... - Nu kā lai viņa pasaka viņam, ka nē... - Es... es... nezinu... - Viņa ir tik apjukusi.

0

7

Rūbi.

Pamanīja tikko ienākošo Izabellu, aplūkoja viņu diezgan uzmanīgi, bet tad atkal sāka vērot Džordžu, Daņiilu un Renātu.
(alby, tikai nesaki, ka tas varonis ir Džeks. :D Bet jauks parītis sanāktu :D)

0

8

rubi написал(а):

(alby, tikai nesaki, ka tas varonis ir Džeks.  Bet jauks parītis sanāktu )

(Bingo... :D )

0

9

Jose Armando
-Laikam būs jāatzīst sava kļūda. – viņš ar smaidu saka un nenovērš acis no Tatjanas.
-Bet tu šodien esi tik skaista... Kā īsta dieviete. – viņš pat nepamanīja, ka pateica savas domas skaļi.
-Un tavs smaids ir patiešām apburošs.
(Prieks, Palomiņ! :) Ar mani ir līdzīgi. :D)

0

10

Fernando
Jūtot viņas apjukumu!!!!!
- Mums tur nav jāpavada viss vakars varam arī pabūt pavisam neilgi!!!!!
(Viņš ļoti gribēja doties ar Sintiju uz balli, nekad neviens cilvēks viņam nelika justies tik brīvi, patīkami un pat priecīgi kā viņa!!!!Viņu skumdināja fakts, ka viņa ..iespējams..tur nebūs)
- Ja Tu neiesi ar mani...Sintij....!!!!!Es tevi tur sastapšu?(skatījās uz viņu ar lūdzošām acīm)

0

11

Eva
-Prieks iepazīties! – Eva jautri uzsauc.
-Šodien tik skaista diena un es satieku tik jaukus cilvēkus!..
Eva atkal tēlo naivumu.

0

12

rubi написал(а):

alby, tikai nesaki, ka tas varonis ir Džeks. :D Bet jauks parītis sanāktu :D)

albalonga написал(а):

(Bingo... :D )

Tas būs lielisks pārītis!!!!!!Domāju diezgan interesants ;) :)

0

13

gareds

pamana evas acīs kaut ko tādu kas nesaskan ar viņas naivumu...

-'man ir tāpat.....

0

14

Eva
"Nu, kas ir? Izskatās, ka nemaz negribi ar mani runāt."
Eva saskumst, ietur pauzi un skatās uz jūru.
-Piedodiet, es laikam jums traucēju... - viņa nedroši saka.

0

15

Sintija

Noversa skatienu, jo jutās neerti. Jutās ka nodevēja un mele. Bet viņa saņēmās un sakopoja spēkus. Viņa varētu samelot viņam un cerēt, ka viņš vispār neatnāks uz balli. Bet kāda tam jēga. Viņa tur būs. Jo viņai tur būs jābūt. Un... vismaz viņa varbūt varēs padejot ar viņu. Tikai vienu deju...

- Jā... es tur būšu. Es būšu... balllē... - Viņa pacela galvu un satikās ar viņa skatienu. - Tu varēsi satikt mani ballē, Fernando... - Viņa nočukstēja.

(oj, kas noteike. Man šajā spelē tik sieviešu kārtas varonēm ar kādu ķīmija veidojas. Nu vel vienīgi Links ar Dianu)

0

16

Tatjana
Smaids no Tatjanas sejas pazuda, viņa nopietni skatījās uz Jose Armando. Un jau atkal... viņš tik skaisti runāja, un tiešām to domāja. Tatjana nespēja pasmaidīt no sajūtām, kas viņā bija, kaut arī viņa vārdi viņu piepildīja ar tādām, dīvainām, gaišām sajūtām. Tad viņa novērsās, paejot garām Jose Armando, lai nebūtu jāskatās viņa valdzinošajās acīs.
- Liels paldies par ziediem. Tie mani patiešām iepriecināja.

(bāc, man jālaiž māsa :( :( :( es nzinu, ko iesākt.. ja gribi aizved prom Jose Armando.. nezinu :( )

0

17

gareds
-nē nē.. jūs mani netraucējat.... tieši otrādi... - viņš iesmejas- atvainojiet ja es biju mazliet kluss.. vinkārši es...- brīdi klusē
- es esu apburts ar jūsu skaisumu- viņš čukstus nosaka

0

18

Jose Armando
Jau nobijās, ka Tatjana dusmosies par tik banālām frāzēm, bet nē, viņa nedusmojās. Un Jose juta, kā viņa sirds salecās priekā.
„Viņa nedusmojas! Viņa ļauj sevi apbrīnot!”
-Man prieks par to. Tev patiešām piestāv smaids.
(Nu es ar nezinu. Un ja nu viņi tur stāvēs līdz rītdienai? :D Negribu atkal pārtraut sarunu, kas tikko sākusies. :( )

0

19

Alfredo

Uznāk uz klāja. Pieiet pie borta un skatās tam pāri ūdenī. Sametas nelabi, viņš noiet nost ar nelāgi zaļganu sejas izteiksmi.

0

20

Fernando
(Iekšēji sevī Fernando juta, ka Sintija atbildēs......ka viņa būs ballē!!!!Bet tajā pašā laikā viņš saprata, ka iespējams nedeva viņai citu izvēles iespēju!!!Tomēr lai kā gan būtu tas nemainīja viņ laimi)
- Mani priecē tas, ka tu tur būsi Sintij( ieskatījās viņas acīs un viņš redzēja manāmu uztraukumu, it kā kaut kas būtu viņu satraucis, tāpēc nodomāja mainīt tēmu)!!!
Fernando pabeidza malkot kafiju
- Brokastis esam pieveikuši!!! ..Vai ..tu vēlētos pastaigāties pa klāju?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS