TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

Сообщений 21 страница 40 из 147

21

Eva
„Ir kontakts! Vismaz kaut kas.”
Tad viņai ienāk prātā, ka varbūt Garedam tik naivas maitenes nepatīk un viņš labāk vēlētos redzēt īsto Evu. Viņa viltīgi paskatās, pienāk tuvāk un tad atbild.
-Jūtos glaimota. - tad nolemj lieki neriskēt un pavērot Gareda reakciju.
-Un...Vai drīkstu jautāt, kā jūs nonācat uz šī kuģa, Gareda kungs?

0

22

Sintija

Viņai vēl jāpiezvana Čepem, jāpārskata jaunā informācija un jāiezogas kuģa administrācijas telpās...

- Em, jā... Laikam varam nedaudz pastaigāties...

0

23

gareds

pasmaida...
-varbūt jūs pirmā izstāstīsiet?- viņš viltīgi saka

0

24

Fernando(sintijai gan vēl daudzkas jāpadara)
Fernando piecēlās kājās pasniedza roku sintijai it kā aicinot viņu piecelties un doties pastaigā.
- Vai iesim?(Fernando pieklājīgi uzprasīja)

0

25

Džeina

Ar aizdomām neuzkrītoši pēta Sintiju.

0

26

Eva
„Jauki. Neliec man vilties.”
Eva iekšēji gavilē. Gareda rīcība nav tik paredzama un Eva jūtas ieinteresēta.
-Dāmām priekšroka, neesat par to dzirdējis? Es pirmā pajautāju. – viņa pārmetoši saka.
-Bet, ... Ja jūs tik ļoti vēlaties, tad es teikšu.- viņa ar smaidu turpina.
-Es meklēju uz šī kuģa kādu, kurš mani sapratīs. ... Jūsu kārta!

0

27

Sintija

Mirkli vilcinās un tad ieliek savu roku Fernando padotaja rokā.

- iesim...

0

28

gareds

smejas
- jā esmu dzirdējis ka dāmām priekšroka.. tāpēc arī jautājum jums..
- es meklēju uz šī kuģā...- it kā aizdomājas-... varbūt jau esu atradis ko meklēju- viņš noslēpumaini atbild

0

29

Fernando
(pie sevis nodomāja: Es nezinu kāpēc, bet man liekas, ka viņas domas šobrīd ir kur citur, bet redzot, ka sintija arī ir gatava doties pievēršas viņai)
Fernando patika sajust viņas plaukstas pieskārienu, kad viņi uz mirkli sadevās rokās viņam šķita, ka ap sirdi ir kļuvis silti, pēkšņi viņam aptrūkās vārdi, kurus sacīt, tāpēc viņš izmeta pirmo, kas pagadījās viņa prātā)
Kopā ar Sintiju gāja gar margām, paskatījās uz sintiju, bet pēc tam uz jūru.
- Man vislabāk patīk vērot tieši jūru, šķiet tai ir vairākas dabas tā var būt gan mierīga, gan drūma, strauja un viltīga gluži kā cilvēki!!!( viņam likās, ka iespējams ir pateicis, ko stulbu , bet galvenais bija tas, kas viņam ir blakus- Sintija un viņš pavērās viņas acīs)

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 22:06)

0

30

Eva
Smejas.
Pašai par brīnumu, viņai patīk šī saruna, kas sākumā nesolīja neko labu.
Un Gareds. Viņš varētu atbilst Evas ideālam. Izskatīgs, šķiet, ka naudas viņam arī netrūkst.
Un galvenais, Evai nav jātēlo tas, kas viņa nav.
-Ak tā? Interesanti...
Un vai drīkstu zināt, kas tas būtu? – viņa pamet Garedam izaicinošu skatienu, tad pavisam bezkaislīgi sāk skatīties uz jūru.

0

31

gareds

gareds sāka smaidīt vēl platāk.. viņam sāka iepatikties šī meitene.. eva... liekas viņā ir kaut kas..
-bet ja es teikšu ka tas ir noslēpums.. ko tad?- gareds to teikdams skatās uz evu,
gareds nenolaiž acis no evas.....

+1

32

Sintija

Viņš bija ta norakturojis jūru, ka viņa sarāvas. Arī viņa pati bija tāda - tik dažāda...

- Ja, jūra ir tik dažāda... Tā nodarījusi ļoti daudz ļauna cilvekiem, tomēr arī daudz laba. Un cilvēki mīl jūru un par spīti visam atkal uzticās tai...

(ev, es miegu ciet. vai nu atliekam uz rītu, vai nu šķiramies...)

0

33

(es ar jau sāku migt ciet, bet nedrīkstu gulēt, jo vēl jāpamācās!!!!!Pati jau gribēju atvadīties, bet nekādīgi nesanāca, jo gribēju vēl paspēlēt!!!Tad līdz rītam alby ;)
Un domāju, ka paliksim pie šīs pašas pastaigas itkā viņa rīt turpinās!!!!Man patika ar tevi aprunāties ;) Un nemaz pat nevarēju iedomāties, ka Fernando kas varētu sanākt ar Sintiju, bet kā tagad redzu var gan ;)
Ok, saldus sapņus jaukum alby!!!!!! Rīt būšu kaut kur ap 16:00, varbūt bišku agrāk vai vēlāk!!!!līdz rītam ;)

0

34

(līdz rītam! :flag: )

0

35

Eva
Pamana Gareda skatienu, kas pievērsts viņai.
Priecājas par to.
„Es atkal jūtos dzīva! Es pati. Un... un es tevi dabūšu, Gared! Es atklāšu visus tavus noslēpumus.”
-Tad es teikšu, ka man patīk noslēpumi. – viņa uzmet viltīgu skatienu Garedam.
-Un man patīk tos atklāt. Jūsējais man šķiet īpaši interesants. Un tagad atvainojiet. Man ir jāiet.
Eva paiet dažus soļus, tad pagriežas un saka:
-Es ceru, ka mēs vēl tiksimies!
Eva strauji dodad prom.

(aijuk, es eju prom no datora. :( Ceru drīz tevi te sastapt atkal. :D)

0

36

( zēl ka tev, raganiņ, ir jāiet un protams tu mani te sastapsi.. :D:D:D:D:D)

gareds

- bija prieks ar tevi parunāties.. eva.. - viņš to pateicis pagriezās un devās uz kafejnicu.. sajuzdams ka vēders ir tukš.

0

37

diana iznāca ārā no savas istabas

viņa brūidi stāvēja nedaudz rokas paprlatuti un ļāvalai vējš spēljas ap viņas ķemeņa
patīkami
Dainai mugurā bija balta maiciņa kas peikļāvās viņas ķemenim un dzelteni vējā plīvojoši , uz rokas srana plāna jaciņa viņas lūp';as bija uzrkāsotas koīs serkanas - izsteiksmīgi, bet tādā tonī kas piestāvēja gan viņas sejai gan serkanajai jaciņai
viņ ieslēdza mp3 un lēnām serkanajām kupēm skkanot d''avās uz kafeinīcu

0

38

( labi diana pateeiz nav pieejama)

0

39

diana

ieiet kafeinīcā
pasūta apelsīnu sulu un lielu porciju salātu
viņa nofilka uz viena no galdiņiem škīvi un sulu
pakstījās apkārt un klusi aspēdās
sakrustoja kājas un pagrieza skaļāka mūziku
pasaule škita jauka
jo neiens viņu netrucēja
šinī brīdī viņa nesaprata kāpēc visi tik ļoti dzenaspēs laulības pēc, drauga šadi mirķļi ir daudz vērtīgāki
jauki vientuļi, patīkami bez paskaidrojumiem bez nepieciešamības ko darīt

0

40

Tatjana
Pēc Jose Armando vārdiem Tatjana atkal pilnīgi nedomājot pasmaidīja - smaids izlauzās pats no sevis, no sirds. Ne jau viņa pirmo reizi dzirdēja sev veltītus komplimentus, nē. Tatjana vienmēr bija apzinājusies savu pievilcību vīriešu acīs, bija dzirdējusi daudz komplimentu - patiesus un varbūt ne tik patiesus, bet pret visiem ar laiku bija kļuvusi vienaldzīga, tie bija tik pierasti. Protams, Enrikes komplimenti tur neietilpa, tie vienmēr lika viņai justies tiešām īpašai - kad nu viņš tādus teica. Varbūt tieši tāpēc tie bija tik īpaši, ka reti. Bet tagad... arī Jose Armando vārdi lika viņai justies labākai, īpašākai, svarīgai.
- Zini? Es sen nebiju smaidījusi tik daudz, kā šajās pēdējās dienās, un tas ir pateicoties tev.
Tatjana ar vieglu smaidu un draudzību skat'jās uz Jose Armando.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS