TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

Сообщений 41 страница 60 из 147

41

( nu man jau atkal jādodas ja kādam traucē mana diana tad var viņu ignorēt
eh kā man sanāk pašai ar sevi runāt)

0

42

( labi vļ tomēr neju pronm
kādu brīdi varēsu parunāt ar sevi)

0

43

(zini, pinocchio, man baigi gribas ev vēl vienu varoni, kas varēut ar Diānu parunāt :D goda vārds! Tagadējie abi jau aizņemti vienmēr ar savējiem... )

0

44

Aleksejs.

Bija labs laiks, tāpēc viņš nodomāja paskatīties uz jūtu, nopētīt te esošos cilvēkus. Izeja no savas kajītes un sāka vērot jūru, debesis.

0

45

Paloma написал(а):

(zini, pinocchio, man baigi gribas ev vēl vienu varoni, kas varēut ar Diānu parunāt  goda vārds! Tagadējie abi jau aizņemti vienmēr ar savējiem... )

( nu tas tak nav kā pārmetums
vienkārši es parati vai nu netieku vai tieku ka citi netiek
nu tā tāda stulba ironija
bet jaukas doma
reizēm domas ir svarīgākas)

0

46

Aleksejs.

Aleksejs ilgi vēroja šo brīnišķigo skatu, bet tad viņam sagribējas kaut ko uzkost, bet vienam to darī būu garlaicīgi, tāpēc nodomāja kādam pajautāt, kur uz kuģa atrodas veikali. Viņš pamana blakus stāvošu sievieti. Diezgan glīta, bet jau nav neka īpaša viņā. Tomēr nodomāja, ka viņa laikam zina, kur ir veikals. Tāpēc pienāca viņai klāt.
-Atvainoiet, bet vai Jūs nezināt, kur te atrodas žurnālu veikals?

0

47

Jose Armando
Tatjanas vārdi bija tik patīkami. Šodien viņa bija atsaucīgāka, kā nekad. Un šī vinas atsaucība sildīja, kā maija saulīte.
-Man gan liekas, ka pateicoties savai apņemšanās beidzot kļūt laimīgai. – viņš atbildēja, jūtot, ka no Tatjanas vārdiem zaudē kontroli pār sevi.
-Un tas ir pareizi. Un, ja man izdevās palīdzēt spert tev šo soli, esmu ļoti priecīgs par to.
Viņš smaidījā un skatījās uz Tatjanu.
“Un es darīšu visu, lai šis smaids nepazustu no tavām lūpām.”
-Vai esi jau brokastojusi?

0

48

diana

sķita ka mūzika ir pārāk skaļa viņa dzirdētja tikkai neskaidras skaņas
bet viņa sajutās dīvaini
tā itkā tur pat kādfs stāvētu viņa beidza dudināt dziesmu un izņema vienu aisutiņu
nolika dakšiņu ar uzdurto salāta lapu uz škīvja un paskatījās uz atpakaļ
viņa īeraudzīja vīrieti nopētīja manāmi viņu no augšas līdz eljai
- atvainojiet , jūs ko teicāt - diezgan iedomīgā balss intonācījā - kā jau parasti kad viņai bija varen labs garstāvoklis

0

49

(grr, besī, es nevaru uzrakstīt tās sejas izteiksmes kādas redzu Tatjanai. Gr. Labi, es vienīgā tās redzēšu :D )

Tatjana bija nedaudz pārsteigta par Jose Armando vārdiem. Viņš bija pateicis to, ko viņa pati vēl nebija nemaz īsti apjautusi. Bet viņš bija pteicis taisnību - neapzinoties, dziļi sirdī, bet tomēr kaut kad šo dienu laikā viņa bija tiešām apņēmusies būt laimīga. Būt laimīga viena, būt laimīga kādreiz kopā ar kādu - vienalga. Galvenais - būt laimīga bez Enrikes.
- Broakstojusi? Nē, neesmu. Nācu uz klāju pabrokastot, bet ieraudzīju okeānu un aizmirsu par ēstgribu. Tagad gan es neatteiktos no brokastīm.

0

50

Paloma написал(а):

(grr, besī, es nevaru uzrakstīt tās sejas izteiksmes kādas redzu Tatjanai. Gr. Labi, es vienīgā tās redzēšu  )

( man tas pats
attliek vien samirnāties ka redzu tikai es)

0

51

Aleksejs.

Paskatījās uz Dianu. Viņa vēl ir iedomīga.
-Jā, jautāju. Vai es esmu neredzams, ka Jūs mani nepamanījāt, vai tomēr Jūs esat kurla, ka mani nedzirdat?
To teikdams, kļuva apmierināts. Nevajag būt tik augstprātīgai.

0

52

(:O Nav smieklīgi! :dontcare: Es arī gribu redzēt Tatjanas sejas izteiksmes! Bet saprotu, ka var būt grūti to aprakstīt.)

Jose Armando
„Jā, un es aizmirsu par visu, ieraugot tevi.”
Pēdējo dienu laikā no Jose galvas pazuda domas par sievu, atmiņas par Lusiju... To parņēma savā varā pavisam cita sieviete. Gandrīz nepazīstama sieviete, kura likās tik tuva, tik saprotama, tik... pazīstama.
-Jauki. Tad jau varu ielūgt tevi uz kafeinīcu? – viņš piedāvā Tatjanai savu elkoni.

0

53

(Eva, Kur Tu esi? :D)

0

54

(Eva? Emmm, nedomāju ar viņu tieši šobrīd spēlēt.  :rolleyes: Vai vajag? :) )

0

55

diana
- nē jūs tikki meklējat problēmas kur tās nav -
cēli paņem pēdējo salāt lapu ielik mutē
noliek dakšinu uz sķīvja un uzdzer pēdēju sulas maklu
noliek glāzi ar nelielu stilka skaņu
pieceļas kājās un paņem savu serkano somiņu no glda
pasper vienu soli uz priekšu
- turklāt dažus pasaulīgi neapmierinātos vilvēkus kas meklē problēmas dažreiz vieglāk ignorēt-
viņa pašapmierināti pasamidīja
un dēvās prom
( ļoti atvainojos nepamanīju ka uzrakstīji un tagad jau jādods, cerams vēlāk man vēl sanāks ar kādu ne ar sevi parunāt
es jau neko nesaku tikkai dodu mājienu ka visticamāk ka pēc makelodām būsu)

0

56

Aleksejs.

Šokēts. Kā viņa uzdrīkstās?! Tā ir viņa, kura nav apmierināta ar dzīvi.
-Ejiet, ejiet, es vairs Jums neko neprasīšu. Es, starp citu, gribēju tikai uzzināt, kur veikals atrodas. Bet, nekas, jautāšu kam citam.
Paskatījās uz Dianu ar lielu nepatīku. Aizgāja tālāk.
(Ja, Eva ir vajadzīga Aleksejam. :D Bet es tagad iešu kārtot māju. Vai 16.20. te būsi, Raganiņa?)

Отредактировано rubi (07.03.2008 15:47)

0

57

viņa skaķli izsmejoši iesmējās
- viszinītis nezin???
aizgāja pavisam prom
( attā )

0

58

(16.20.? Būt jau būšu. Es nedomāju pagaidām iet prom. Tikai būšu aizņemta ar Zorro un DA reklāmas laikā. :D)

Отредактировано Ragana (07.03.2008 15:52)

0

59

gareds

sēž kafejnīcā... lasa kādu avīzi.. un dzer melnu, stipru kafiju

0

60

(Es tiešām nemāku aprakstīt to, turklāt, tu Tatjanu nepazīsti.. NU kā, Viktoriju neskaties... )

Tatjana nenopietni pasmaidīja un ielika roku Jose Armando elkonī.
- Ar lielāko prieku!
Vai tiešām tā bija viņa, kas tik brīvi izturējās pret kādu vīrieti, kas flirtēja? Blakus Enrikem viņa bija pārņēmusi daļu viņa nopietnības, vēlāk viņai vienkārši vairs negribējas būt ne priecīgai, ne atraisītai, ne mazliet nenopietnai. Bet tagad... tagad viņa to izbaudīs un priecāsies!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS