TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

Сообщений 101 страница 120 из 147

101

(

rubi написал(а):

Nedod iespēju Evai atbildēt pirmai.

Hahaha! Man ir zaparka. :D Es tiešām nevaru paspēt runāt ar visiem. :D)

+1

102

gareds
viņam ar vvien vairāk iepatīkas vea... tieši viņas raksturs..
un arī protams viņas pašcieņa un māka sevi aizstāvēt...
vinš'jau gaidīja kad eva kā visas viņam pazīstamās sievietes lūgs viņam palīdzību.. bet viņa liekas tiks pati ar to galā.
tāpēc viņš izlemj isturēties diskrēti...

0

103

Aleksejs.

Runā ar Garedu.
-Nu, redzat, ko Jūs esat izdarījis?! Es te mazliet sastrīdējos ar savu līgavu, bet Jūs vēl pielejat eļļu ugunī.
Pievērsas Evai.
-Nevajag tā kliegt uz mani. Labāk parunāsim kaut kur citur. Es negribu, lai viss klājs zinātu par mūsu strīdu, mīļā.
Tad pienāca tuvāk Evai un sāka viņai čukstēt ausī. Viņa balss bija diezgan seksīga.
-Labāk neprovocē mani. Vai nu Tu atteiksi šīm cilvēkam, vai nu es Tev nedošu miera.

Отредактировано rubi (07.03.2008 19:07)

0

104

Ragana написал(а):

Hahaha! Man ir zaparka.  Es tiešām nevaru paspēt runāt ar visiem. )

(tas ir speciāli. Aleksejs te visus tagad jauks. :D)

Отредактировано rubi (07.03.2008 19:01)

0

105

gareds
-hmm ja jau jūs esat viņa līgava- gareds saka evai- atad atvainojiet mani... es tad labāk iešu...
kaut kas viņam iekšienē saka ka tas ir tikai blefs.. bet toēr viņš pagriežas uz promiešanu.

0

106

(man sāk iepatikties ši saruna :D:D:D)

0

107

Aleksejs.

Paspēja sakliegt, jau aizejošajam Garedam.
-Ej, ej... un vairs nekad nepieej klāt manai līgavai, dzirdi mani?
Viņš to saka diezgan dusmīgi, it kā aizstāvējot savu.

0

108

(man arī. :D :D :D Atvaino, ka tā. Vnk gribēju, lai Aleksejs tāds būtu. Viņš taču ir krievs, kuram iepatikās Eva. Savu nelaidīs garām)

0

109

gareds

nolemj no malas paskatīties uz šo "pārīti" ...
viņš apsēžas uz tuvumā esošā sola un uzliek melnas saulesbrilles...
viņa galva ir pagriezta uz jūras pusi... bet acis uz evas un tā otra pusi.

0

110

rubi написал(а):

(man arī.    Atvaino, ka tā. Vnk gribēju, lai Aleksejs tāds būtu. Viņš taču ir krievs, kuram iepatikās Eva. Savu nelaidīs garām)

(teiksim tā.... GAreds arī nav no miermīļīgajiem angļiem nācis.. :D:D:D)

0

111

aijux007 написал(а):

teiksim tā.... GAreds arī nav no miermīļīgajiem angļiem nācis..

(:D :D :D Skaidrs... :) Tātad būs interesanti spēlēt.)

0

112

Jose Armando
-Jā, jā! Apelsīni. –Jose Armando iesmejas, ieraugot Tatjanas dakšiņu ar apelsīna šķelīti uz tās.
-Es teiktu, tas ir romantiski. Apelsīnu birzis (?) ir ļoti skaistas.
Tātad, advokāte? Esmu pārliecināts, ka tev  perfekti padevās tavs darbs. Ir redzams, ka tev tas ļoti patīk. Tevi ir kas tāds... Es nezinu, kas tāds, kas nepieciešams labam advokātam.
Jose Armando pamanīja, ka Tatjanas noskaņojums mainās.
„Ak, nē! Atkal.”
-Protams, ka šis ir piemērotākais brīdis, lai dotos ceļojumā! Tas palīdzēs aizmirst par visu slikto. – viņš steigšus pasaka, cerot, ka Tatjana atkal neiegrims skumjās par... Par ko? Droši vien viņas dzīvē arī bija kas tāds, par ko atceroties uzmācās skumjas domas. Tāpat, kā viņam.

0

113

(Evas jau nav. :( Ko darīsim, aijux? :))

0

114

rubi написал(а):

Ko darīsim, aijux?

(nezinu... :( )

0

115

(šaubos, ka Ragana vēl parādīsies. Tāpēc lai paliek kā ir: Gareds novēro Evu un Alekseju, bet Aleksejs runā ar Evu. Varbū atsevišķu tēmu tām izveidot, lai varētu jebkurā laikā atnākt un papildināt? :) Alby, tā var?)

0

116

Eva
Pilnīgā šokā noskatās, kā Gareds aiziet.
-Ko jūs uzdrošināties?! Es neesmu jums nekāda līgava! Es... Jūs... !!!
Eva varās dusmās. Viņa nedaudz pagrūž vīrieti malā.
Saukt Garedu palīgā? Pašcieņa vai lepnums, Eva pati nesaprot, viņai neļauj to darīt. Viņa grib izskatīties stipra Gareda priekšā. Bet šis svešinieks viņu biedē. Izskatās, ka viņš nemaz nedomā atkāpties.
-Ko jums no manis vajag? - Viņa stungri noprasa.

0

117

(:O Ev, es esmu te! Un Eva arī! :D Nenorakstiet mani tik ātri. :D Man draudzene piezvanīja, tāpēc aizkavējos, piedošanu. ;) )

0

118

Aleksejs.

-Bet kā Jūs domājat?
Aleksejs pienāk tuvāk Eva un ieskatās viņas lielajās, skaistajās acīs.
Šī sieviete ir īpaša. Viņai piemī kaut kas tāds, ka nav citām. Var būt raksturs?

0

119

( :D:D:D.. mēs jau tevi nenorakstām raganiņ....)

0

120

Ragana написал(а):

( Ev, es esmu te! Un Eva arī!  Nenorakstiet mani tik ātri.  Man draudzene piezvanīja, tāpēc aizkavējos, piedošanu.  )

(:D atvaino, vnk Tu te vēlu nesēdi, tāpēc tā padomāju. Bet es te ilgi nebūšu, tāpēc var bū tiešām tēmu izveidosim? :))

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS