TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

Сообщений 121 страница 140 из 147

121

rubi написал(а):

var bū tiešām tēmu izveidosim?

( man tā škiet laba doma :) )

0

122

(tad laikam es pati izveidošu :))

0

123

(jau izveidoju, tāpēc, aijux, Ragana, lūdzu Jūs uz turieni. :))

0

124

(

rubi написал(а):

atvaino, vnk Tu te vēlu nesēdi, tāpēc tā padomāju.

Es taču teicu, ka šodien būšu. :P Līdz 21.00. kaut kur. :)

aijux007 написал(а):

mēs jau tevi nenorakstām raganiņ....

Priecājos. :D )

0

125

(Skaidrs. :) Bet man jau drīz jāiet. :( Tomēr, tā kā tagad ir izveidota tēma, mēs varētu rakstīt tajā tad, kad esam onlina (kā DDR tēmā))

0

126

Tatjana
- Es tās esmu redzējusi tikai fotogrāfijās. - Viņa brīdi paklusēja, vērdamās Jose Armando. - Tev tas piestāv - apelsīnu birzis, romantika...
Tatjana iesmējās un nu jau mazliet dzīvāk: - Nebūšu pieticīga, man tiešām lieliski padevās mans darbs. Iespējams, daļēji manas milestības pret to dēļ. Bērnībā, kad visas meitenes sapņoja kļūt par aktrisēm vai ko tamlīdzīgu, es sapņoju par tiesas zālēm. Manas vēlmes gan laika gaitā mazliet mainījās, bet mīlestība pret jurispudenci nav pazudusi.
Mirdzums viņas acīs bija atgriezies, gan ne tik spožs kā iepriekš.
- Tas arī notiek. Es arvien vairāk smaidu, es jūtos labāk, es mazāk atceros par... - Tatjana aprāvās - Un daļa nopelnu tajā ir tev. Paldies.
Pēdējo vārdu Tatjana izteica nopietni un no visas sirds.

0

127

Jose Armando
-Tu tā domā?
Jose ir priecīgs par Tatjanas vārdiem. Viņam tiešām patīk lauki. Un sievietes taču mīl romantiku. Tas dod viņam zināmas cerības.
-Un es nevaru beigt priecāties par tavu smaidu. Tev nav jāpateicas. Ikviens vīrietis darītu visu, lai iepriecinātu tādu sievieti, kā tu. Lai redzētu, kā saule sapinas tavos matos...
Jose Armando ar smaidu skatās Tatjanā.
"Viņa ir apburoša."

0

128

Tatjanas smaids kļuva platāks, viņa it kā iemirdzējās iekšējā gaismā. Jose Armando vārdi bija tik patīkami... Tatjana pārsteigta sajuta gadiem neizjustu sajūtu - siltumu, kas neatturami kāpa vaigos. Viņa vienmēr bija tik pārliecināta, spējīga iziet no visām situācijām, bet tagad, sēžot te un vienkārši sarunājoties, sarka... Turklāt, viņa bija zaudējusi runas spējas, galvā nenača nekas piemērots, ko atbildēt. Viņa vienkārši skatījās Jose Armando smaidošajās acīs, kuras tāpat kā viņējās savās dzīlēs slēpa vēl nesadzijušu rētu sāpes. Viņa nespēja novērsties, nespēja aizbēgt no šīm acīm, kuru dzelme vilak viņu... Kur - kas to lai zina?

0

129

Jose Armando
Kā noburts vēro Tatjanu. Tad pamana vieglu sārtumu viņas vaigos.
„Vai varētu būt, ka viņa sarkst? Viņa izskatās tik mīļi, tik dabiski. Ne tā, kā visas tās augtākās sabiedrības dāmas, kurās nev palicis nekā īsta.”
Jose pamana, ka Tatajana jau pabeigusi maltīti un klusums ir ieildzis.
-Varbūt, pastaigāsimies pa klāju? – viņš jautā, jo šoreiz negrib laist Tatjanu prom.

0

130

(Labi, Palomiņ. Es tagad iešu. Atā. :) )

0

131

Izabella

Lēni staigā pa kuģa klāju. Tad pieiet pie borta un skumji skatās ūdenī. Sāļās asaras saplūst ar okeāna ūdeni. Sprogainie mati un īsā kleita plīvo vējā.

0

132

Tatjana
Tatjana brīdi apsvēra Jose Armando piedāvājumu, bet tad viegli noliedzoši pakratīja galvu. No vienas puses, viņa vēlējās pieņemt viņa uzaicinājumu, ļoti vēlējās, bet no otras... Pēkšņi viņai gribējās pabūt vienai, tikt prom no Jose Armando, kaut cik sakārtot to, kas darījās viņā iekšā.
- Atvaino, bet es... Es laikam došos uz savu kajīti atpūsties. Es neesmu īsti vesela, un vakarā tā balle... Tur tad arī satiksimies, labi?
Un Tatjana piecēlusies steidzīgi aizgāja.

(tagad jau varēs sakt balli :) es gan to darīšu droši vien tik svētdienas vakarā ;) )

0

133

Jose Armando
-Es tevi gaidīšu. Un ceru, ka vakarā tu būsi vesela. – viņš pasaka aizejošai Tatjanai.
“Viņa atkal aizgāja.”
Bet viņš nebija vīlies. Viņa būs ballē un viņš satiks Tatjanu atkal.

0

134

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/jlaw2.jpg

Jude
iznāk uz klāja runādams pa telefonu ar tēvu.. Viņš ļoti cer, ka Eva viņam piedos, par doto, bet neizplidīto solījumu par salsas dejām.. Tagad viņš ir gatavs uzaicināt viņu uz balli, jo no šī pasākuma viņu nekas nespēs apturēt.

0

135

Eva
Pārģērbās gaiši zilā halātiņā.
Savā kajītē izvēlas tērpu ballei. No Jude nav nekādu ziņu.
"Un ja nu viņš neatnāk? Tad jau nav jēgas tēlot... Jāatstāj iepaids uz Geredu. Eh, bet Jude... Kaut kas jādara. Kur tu esi pazudis?!"

0

136

Jude nolemj aiziet uz Evas kajīti, jo viņu uz klāja nesastop..
Pa ceļam ejot viņš atceras tos brīžus, ko pavadījis kopā ar Evu un tagad vēl vairāk saprot, ka nevēlas palaist garām izdevību uzaicināt viņu uz balli..
Kamēr viņš domā, viņš jau ir nonācis pie Evas kajīte durvīm.. Viņš pie tām pieklauvē..

0

137

Eva
Jau necer, ka Jude atnāks, tāpēc izvēlas šādu kleitu.(to melno. :D)
http://www.romantica.pl/src/tejera/d_01.jpg
"Garedam vajadzētu patikt. Un Jude... Nu ja viņš tur būs, tad es darīšu visu, lai viņu atgūtu."
Pie durvīm kāds pieklauvē. Eva tās attaisa un redz Jude. Viņas sejā parādās izbrīns.
"Domā Eva, domā!" - viņa sev pavēl.
-Sveiks. - viņa saka un jautājoši skatās uz Jude.

0

138

(Smuka kleita. :) Jude vēl ies pārģērbties.)

Jude atkal jau apbur Evas skaistums.. Viņš apstulbst.. Pienāk tuvāk Evai, apskauj viņu un noskūpsta. Un tad nosarkst..
"Nu tak saki kaut ko, neesi muļķis, neklusē!"
Pēc brīža, Jude saka:
"Sveika, Eva. Tu izskaties vēl skaistāka, nekā jebkad! Es tikai vēlējos.. Tev atvainoties par salsas dejām, tapēc nācu uz tau kajīti, lai labotu savu kļūdu. Vai tu nāksti šovakar ar mani uz balli?"
Uz brīdi nolaiž acis un tad atkal pasmaida.

Отредактировано GaBy (09.03.2008 12:09)

0

139

(Eva arī pārģērbsies. :P Bet paldies, man arī patīk. Tik Jude noskūpstīja viņu uz lūpām, vai kā draugs, uz vaiga? A?)

Eva
„Aha. Tomēr atnāci.” Eva iekšēji smejas.
Viņa ir nedaudz pārsteigta par Jude straujo rīcību. Un šis pārsteigums atspoguļojas viņas sejā.
-Sveiks. Paldies. – viņa visai vēsi saka un uzmet lūpu.
Tad itkā samulst no Jude skatiena un uzvelk pa virsu kleitai halātiņu.
-Tev nav jāatvainojas. Es saprotu un nedusmojos. Es nedusmojos par to, ka neaizgājām uz salsas dejām. Par to, ka tik pēkšņi pazudi. Par to, ka neko neteici, izņemot solījumus, kurus neizpildīji. Es nedusmojos.
Viņa pārmetoši skatās.
„Un jā, es gribu iet ar tevi uz balli!”

0

140

(Uz lūpām :P:D)
Jude tomēr saprot, ka Eva dusmojas, jo vairākkārt saka "Es nedusmojos"... Viņš no aizmugures (otra roka ir aiz muguras, kurā ir sarkana roze) izvelk roku un pasniedz Evai rozi..
http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/red_rose.jpg
"Šī roze apliecina to, ka es neesmu vienaldzīgs pret Tevi.. Un es vēlos, lai tu pieņemtu šo rozi, kā atvainošanos.. Zinu, ka viena roze nespēs labot manus solījumus, kurus neizpildīju" saka Jude bišku noskumis...
"Bet ja tu tiešām vēlies ar mani nākt uz dejām, tad es būtu laimīgākais cilvēks uz šā klāja!" Jude saka un smaida skatoties uz Evu.
(ev, maybe ballīti varam sākt, kad būs vairāk cilvēku, tas ir vakarpusē? :) jo mani dzen nost. :()

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS