TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS


1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS

Сообщений 141 страница 147 из 147

141

Eva
Šaubīgi paskatās, tad paņem rozi un uzsmaida Jude.
-Paldies. Piedod, ka es tā... Es vienkārši domāju, ka esi par mani aizmirsis un... Un man prieks, ka neesi...
... Un, protams, ka es piekrītu iet kopā ar tevi! ...
Eva pasmaržo rozi un koķeti paskatās uz Jude.
-Bet tikai šoreiz mēs noteikti aiziesim! ... Uuun tagad es gribētu pārģērbties, ja neiebilsti. Atnāc pēc manis vēlāk, labi?

(GaBy, es laikam tikai tagad un vakarā vairs nebūšu. :( Bet balle turpināsies vairākas dienas, cik sapratu. :))

0

142

Jude jūtas laimīgs, ka Eva pieņēma rozi un tomēr nāks ar viņuuz balli! :)
"Kā gan es varu par Tevi aizmirst?": Jude smaidot jautā.
"Labi, tad es atākšu pēc Tevis", uzsmaida un aiziet.

0

143

Eva paliek viena savā kajītē.
Viņa ir laimīga, jo Jude viņu uzlūdzis un tas nozīmē, ka vakaru viņi varēs pavadīt kopā.
Un Gareds redzēs Evu kopā ar citu. Nez kā viņš reaģēs? Ka tik neko nesabojā.
Un Jude jau spēris nākošo soli. Viņš Evu noskūpstīja. Eva pēkšņi atcerās skūpstu ar Alekseju.
„Kāpēc es vispār par to domāju?!”
Eva meklē citu kleitu. Lai gan ir skaidrs, ka Jude patika arī šī.

0

144

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/jlaw3.jpg
Jude ir gatavs ballei un dodas uz kajīti pēc Evas, taču jūtas ļoti uztraucoes, ka tik kaut ko nesalaiž grīstē. ( :D ) Nonākot pie Evas kajītes, viņš mutē iepūš mutes atsvaidzinātāj, piekārto matus un smaidot piekluavē pie durvīm.

0

145

Eva
Izdzird klauvēšanu un pieiet pie durvīm.
Kas tur ir? – viņa nolēma pajautāt, jo tas trakais varēja atgriezties. 10 min jau sen bija pagājušas.
Protams, Eva netaisījās viņam klausīt, bet vajadzēja būt piesardzīgai.
„Kaut nu tas būtu Jude!”

0

146

Jude
- Tas esmu es, Jude! - smaidot atbild Jude un gaida, kad Eva atvērs durvis, tapēc jau sagatavo rozes.

Отредактировано GaBy (10.03.2008 18:07)

0

147

(Pag, GaBy, vajag pārkopēt šo uz balles tēmu. Mēs jau visu tur rakstām. Arī tie, kas vēl nav ballē. ;))

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 1. Spēles telpa - "Pacific Titanic" kuģa klājs - TURPINĀJUMS