TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 21., 22. un 23. sērijas


Destilando amor 21., 22. un 23. sērijas

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

21. sērija.

Rodrigo klausās Kaijas ierakstīto kaseti, bet tad ierodas Isadora un grib to atņemt. Sadusmojies, Rodrigo draud sievu padzīt no hasjendas, ka viņa tā rīkosies. Romāns uzskata, ka Rodrigo velti šķiež savu laiku un naudu, meklējot Kaiju, kura taču skaidri pateica, ka nekad šeit neatgriezīsies. Varbūt ciešanas ir nocietinājušas meitenes sirdi un viņa Rodrigo nemaz vairs nemīl? Tomēr Rodrigo nemaina savas domas – Kaija viņam nozīmē mīlestību un bez tās viņam nav jēgas dzīvot. Kaijas neatlaidības rezultātā Ārons liek meiteni pieņemt darbā par administratori. Tomēr Kaija nevēlas, lai tiktu atbrīvota no darba iepriekšējā darbiniece – Margarita.

22. sērija.

Genoveva pastāsta Minervai, ka Ārons devis darbu kādai neatlaidīgai meitenei, kas gribējusi sekretāres vietu. Kaija pastāsta Klaritai, ka dabūjusi darbu Montalvo uzņēmumā. Bet tagad viņas vārds būs Marianna Franko. Kaijai darbā rodas pirmās nesaskaņas ar vienu no piegādātājiem, advokāts meitenei iesaka nebūt rupjai, jo tas kaitē uzņēmuma tēlam. Minerva ir ļoti agresīva pret Kaiju, jo uzskata viņu par vēl vienu no Ārona draudzenēm.

23. sērija.

Minerva mēģina rast iespēju atbrīvot Mariannu Franko no darba. Genoveva un Elvīra nozog no Kaijas darbavietas datora monitoru, taču Kaijai izdodas pārliecināt Āronu, ka viņa nav zagle. Džeimss pastāsta Rodrigo par savu mīlestību pret Akasiju un viņas dīvaino izturēšanos. Pie Ārona ierodas Pamela un piedāvā pavadīt nedēļas nogali kopā. Ārons piekrīt un mēģina izdomāt, kā to saglabāt slepenībā no greizsirdīgās Minervas.

Es atkal redzēju tikai mazu gabalus. Tāpēc man gandrīz nav ko komentēt. :)

0

2

Uj, man Akasija šausmīgi nepatīk.
Man ļoti patika, ka Ilario nopirka Sanhuanai veļu. Šī gribēja uzvilkt, izģērbās un tikai tad pamanīja, ka izmērs ir stipri par lielu. :rofl:
Un tad to uzvilka Ilario māte, kas ļoti patika Ilario tēvam. :D

+1

3

Ragana написал(а):

Man ļoti patika, ka Ilario nopirka Sanhuanai veļu. Šī gribēja uzvilkt, izģērbās un tikai tad pamanīja, ka izmērs ir stipri par lielu.
Un tad to uzvilka Ilario māte, kas ļoti patika Ilario tēvam.

Žēl, ka neredzēju šo momentu. :( Tas laikam biju ļoti smieklīgi. :D :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 21., 22. un 23. sērijas