TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Eva, Aleksejs un Gareds kuģa klājā.


Eva, Aleksejs un Gareds kuģa klājā.

Сообщений 1 страница 20 из 36

1

Tātad Aleksejs pabeidza, tāpēc tagad vajag vai nu Evai, vai nu Garedam runāt. :)

0

2

gareds

gareda sejā parādās smīns... kaut arī viņš it kā patālu sēž.. tmēr eva tā paaugstināja balsi ka pat viņš dzirdēja....
liekas viņa ieķšējā bals nemeloja... viņi nav pāris...
gareds ar interesi vēroja tālāk evas un vīrieša sarunu...

0

3

Eva
“Tāda bezkaunība!” Eva jūtas nogurusi. Dusmas nogurdina. Un dusmu ir daudz.
-Es neesmu jūs un tāpēc es nevaru zināt, kas jums vajadzīgs! – Viņa atcērt.
Viena doma gan Evai rodas un tā droši vien ir tā pareizā. Neko citu tāds vīrietis no viņas negribētu.
-Vai esat maniaks, kas uzmācas neaizsargātam sievietēm? Jūs pēc tāda izskatāties!
Eva jūt, ka zaudē kontroli. Viņa nevar atzīt, ka viņai patīk, ka šis vīrietis tik dedzīgi par viņu cīnās, bet tas tomēr tā ir.
“Viņš nedrīkst visu izjaukt!”
Eva paskatās uz Garedu, kas uzlicis sulesbrilles un šķiet, mierīgi vēro jūru.

0

4

Aleksejs.

-Nu tad es Tev teikšu. :) Es vēlētos... vēlētos
Pienāk vēl tuvāk Evai.
-Lai mēs kļūtu par draugiem. Tu varētu kļūt par lielisku sabiedrotāju.
Laikam, viņu šokēja mana atbilde, viņa jau cerēja uz citu.
-Tomēt man ir viens nosacījums - Tu vairs nedrīksti runāt ar šo vīrieti.
Aleksejs to saka it kā ar pavēli.

0

5

Aleksejs.

Aplūko Evu. Šīs sievietes skatiens, raksturs ir tik īpāši. Man viņa ļoti patīk. Tomēr, Evai par to nav jāzina, lai domā, ka es vnk esmu bezkaunīgs cilvēks.

0

6

Eva
-KO?! Draugiem?! -Eva teatrāli iesmejas.
-Nesmīdiniet mani. Mums nav un nevar būt nekā kopīga! Man ar JUMS nevar būt nekā kopīga.
„Sabiedrotāju? Kam? Kādas muļķības! Kāpēc es vispār pievēršu tam uzmanību?”
-Un neuzdrošinieties mani komandēt! Es daru to, ko gribu un runāju ar to, ko gribu!
Eva ar izaicinājumu skatās uz svešinieku.
„Es pat nezinu, kā šo uzpūtīgo tipu sauc. Bet viņš drošī vien dzirdēja, ka Gareds mani nosauca par Evu.”

0

7

Aleksejs.

(es jau kad uzrakstīju, pamanīju vārdu sabiedrotāja(soob6nica), bet domāju - draudzeni(no vārda sabiedrība) Tāpēc varēsim nepievērst uzmanība tai frāzei?)
-Kāpēc tā uzreiz? Mēs varētu kļūt par labiem draugiem. Mani, starp citu, sauc Aleksejs Čadovs. Esmu no Krievijas. Bet Jūs sauc Eva?

0

8

gareds

pieceļas un pieiet pie margām... tuvāk evai un vīrietim.. lai dzirdētu sarunu visā pilnībā...

0

9

(spiegs :P)

Отредактировано rubi (07.03.2008 20:03)

0

10

rubi написал(а):

(špions )

( a ko gan citu viņam darīt... kuram gan neinteresētu?)

0

11

(Ok, rubi. :) )

Eva
-Kāpēc? Jūs vēl jautājat?
Eva ar interesi paskatās uz Alekseju.
“Tik tiešām, ko viņam no manis vajag?!”
-Kā JŪS man esat apnicis! Vai nesaprotat, ka mani neinteresē tik agresīvi tēviņi!
“Aleksejs Čadovs. Tad redz, kā tevi sauc. Krievis? Krievs? Ai, ir nu gan mežonis.”
-Un es NEpriecājos par mūsu iepazīšanos!
Eva paskatās uz Alekseju ar izaicinošu skatienu.
„Lai saprot, ka ar mani nevar jokot. Un es neesmu krieve. Krieviete? Vienalga! Es neesmu tāda, pie kādām viņš ir pieradis.”
Eva paiet dažus soļus uz Gareda pusi, domādama, ka saruna ir galā.

0

12

(Ai, meitenes. Kādi komentāri! :D :D :D)

0

13

gareds

pagriež galvu uz evas pusi... viņam vēl aizvien ir saulesbrilles uz acīm..

0

14

Aleksejs.

Neatkāpās.
-Bet man patīk mūsu iepazīšanas. Es vēl nekad tā neiepazīnos. Tā ir Jūsu vaina, starp citu. Tomēr, es Jūs piedodu un aicinu tagad uz pusdienam. Ko teiksiet?

0

15

Eva
Apstājas un spēji pagriežas pret Alekseju. Tā, ka gandrīz ietriecas viņā.
„Nē, nu man dusmu nepietiek uz viņu!”
Viņa ieskatās Aleksejam acīs, pamana tajās pazīstamu azartu.
Eva attālinās, brīdi klusē, kā aizsmakusi, tad mēģina ko pateikt:
-Mana vaina? Ko jūs... Kā jūs vispār...
„Interesanti. Viņš melo, vai arī tiešām parasti tā neuzvedas? Protams, ka melo!”
-Gribētos zināt, kā jūs parasti iepazīstāties. Nē, labāk nestāstiet.
„Piedod? Man?!!”
-Es teikšu, ka esiet idiots! Vai Krievijā visi vīrieši ir tādi? Es jūtu līdzi krievēm. Krievietēm. Vienalga!
Eva strauji dodas projām, pie Gareda, jau iepriekš nolēmusi, ka pusdienos kafejnīcā.

0

16

Aleksejs.

Arī skatās Evas acīs. (Redz, ka Eva ir sadusmojusies. Strauji pagriežas un aptur viņu.
-Nē, ne visi ir tādi, tikai īpaši.
Aleksejs strauji to pievelka un tuvinājas viņas lūpām. Viņš noskūpstīja Evu.

0

17

gareds

redz skūpstu... viņam rodas vēlēšana atraut to idioru un kārtīgi iesist viņam.. bet nviņš sevi savalda.. tikai cieši savelk rokas dūrēs. savelk tā ka plaukstas kļūst sarkanas

0

18

(viss es jau skrienu. Vēlāk te būšu. :) Atā! :))

0

19

rubi написал(а):

Atā!

(atā rubi)

0

20

Eva
Sajūt Alekseja mežonīgo skūpstu. Tas vienā mirklī liek pazust visam, kas ir apkārt.
Viņa saņemas, iekož viņam lūpā un atraujas.
Eva izskatās, kā satracināts zvērs.
Viņa iesit Aleksejam pliķi.
-Kretīns! Neiedomājies to atkārtot, vai arī... Vai arī... Es nezinu, ko es ar tevi izdarīšu!
Eva saprot, ka tie ir tukši draudi. Ko gan viņa var izdarīt tam idiotam?
Bet lai nedomā, ka Eva padosies!
-Tu nezini, uz ko es esmu spējīga! Un labāk neprovocē mani. - viņa ar īpašu baudu atkārto paša Alekseja vārdus.
Eva atrā solī dodas Gareda virzienā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Eva, Aleksejs un Gareds kuģa klājā.