TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Eva, Aleksejs un Gareds kuģa klājā.


Eva, Aleksejs un Gareds kuģa klājā.

Сообщений 21 страница 36 из 36

21

(atā, saulīt! Tad jau es arī iešu.  :flag: Atā, aijuk. :) Es būšu rīt pa dienu. Vismaz ceru, ka būšu.)

0

22

Aleksejs.

Šīš skūpsts bija ļoti mežonīgs un kaislīgs. Viņš ar laimīgu smaidu dodas savas kajītes virzienā, pa ceļam pienāca Evai un Garedam.
-(Evai, protams :D) Mēs ar Tevi vēl tiksimies, skaistule. Un es Tev iesaku, mīļa, neskraidi pakaļ šīm vīrietim, viņš nav Tevis cienīgs.
Velta Garedam nicinājošo, bet uzvarējošo skatienu.
-Atā!
Aizgāja projām.
Pa ceļu Aleksejs apdomāja to ko izdarīja. Evai (cik skaists vārds! Viņai ļoti piestāv. Žēl, ka mani nesauc Ādams) noteikti piemīta aktrises talants. Aleksejs, labi pārzinot aktiera profesija bija par to pārliecināts... Viņš nekad nebija tāds. Aleksejs nebija brunču mednieks, melis, tād bezkauņa, bet lai pievērstu šīs mežones (Mežones? Jā, viņa piestāv tāda iesauka., nodomāja Aleksejs)uzmanību viņš bija gatavs pat uz to....Pievērstu viņas uzmanību? Es nekad nebiju tik savāds. Bet tik un tā, es viņu noteikti te vēl satikšu.

0

23

(es pa dienu te nebūšu. aizbraukšu laukos. :( Bet tik un tā, es jau pabeidzu. Tāpēc rīt, es laikam jau šajā tēmā neatgriezīšos. Bet Jūs, laikam, te vēl parunāsiet. :) Tāpēc, līdz nākošajai tikšanai! :)
P.S. Apsveicu Jūs ar 8. martu!!! :)  :glasses: )

0

24

Eva jutās iztukšota.
Viņai iekšā bija visdažādāko jūtu un sajūtu viesulis. Viņa apstājās, nenonākot līdz Garedam un atbalstās pret margām. Satās uz jūru.
„Un ko tagad?”
Gareds viņu ļoti interesēja bet viņai šķita, ka viņai nepietiks spēka tagad stāties pretī Garedam. Bet nedrīkst izrādīt savu vājumu. Turklāt, viņš to visu bija vērojis.
Eva pienāk pie Gareda, bet tad atkal izdzird Alekseja vārdus.
„Nav manis cienīgs? Stulbenis! Tu pats neesi manis cienīgs!”
Ja tagad aiztāvēs Garedu, viņš vēl paliks iedomīgs. Ja neatbildēs Aleksejam, pēdējais vārds paliks aiz viņa. Nē, to nevarēja pieļaut.
-Idiots! Es ceru, ka mēs nekad netiksimies! – viņa izkliedz pakaļ Aleksejam.
Tad pagriežas pret Garedu.
„Ceru, ka tu man pierādīsi, ka esi gan manis cienīgs.”
-Nu, kā jums patika izrāde? Droši vien bija jauki stāvēt malā un uz to visu noskatīties? – viņa pārmetoši jautā.

(Tevi arī apsveicu ar 8. martu, rubi! Un gaidu tevi atpakaļ no laukiem. :) )

0

25

gareds

viņš pagriežas pret evu
- es nevēlējos jums traucēt... šajā miermīlīgajā sarunā- viņš ar ironijas piedevu saka

0

26

Eva
Viņai rodas vēlēšānās iebelzt Garedam ar kaut ko smagu.
"Viņš ir tik mierīgs. Kāpēc viņš ir tik mierīgs?!"
-Ak tad tā pēc jūsu domām izskatās miermīlīgas sarunas? Jā?
Pie velna, jums laikam sagādā baudu vērot, kā neaizsargāta sieviete cenšas tikt vaļā no apsēsta maniaka!

0

27

gareds

- nesagādā viss... vienkārši.. redziet- gareds apklusa.. viņš domāja ko lai teikt šai  dāmai..
-vienkārši likās ka jūs pati ar visu tiekat gala.. un tas jūsos man visvairāk patīk- gareds ar smīnu sejā saka

0

28

Eva
Gareda vārdi bija patīkami. Tomēr vai tādas bija arī viņa domas?
-Tieši tā, es pati tieku ar visu galā.
„Un ar tevi es arī tikšu galā. Hm, vai var būt ka tu nemaz neesi tik grūti uzvarāms?”
Evas sejā parādās apmierināts smaids.

0

29

gareds

viņš ieraudzīja evas sejā smaidu un viņam pašam sejā parādījās 'tads pats smaids

0

30

Eva
-Un ko jūs domājat darīt tālāk, Gareda kungs? - Eva koķeti skatās uz Garedu.
"Turpinām spēli, vai arī tu padodies? Ko nozīmē šīs tavs smaids?"
Viņa gaida Gareda reakciju.

0

31

gareds

- nu es domāju... ielūgt jūs uz šī vakara balli- viņš smaidot noteica.

0

32

Eva
„Ai, nē! Tikai ne to! Es to nevarēšu paskaidrot Jude.”
Evas sirds sāk sisties straujāk.
„Ko lai dara?! Arī šo nedrīkst palaist garām.”
Jude... Viņš vēl nav tik ļoti samīlējies, lai viņu varētu izrīkot pēc sava prāta. Un ja nu viņš vilsies un pazudīs no Evas dzīves? Ne jau velti viņa tā nopūlējās, lai pievērstu sev viņa uzmanību. Jude ir maigs, uzmanīgs un Evai ļoti patīk.
Tomēr Gareda piedāvājums liekas vilinošs. Šķiet, vismaz no pirmīt šķita, ka Gareds viņu saprot labāk. Viņa pazīst viņu tikai pirmo dienu un gandrīz neko par viņu nezin. Riskanti. Pārāk riskanti. Bet Gareds ir tik valdzinošs, tik skaists...
-Ak tā? Cik jauki. Un kāpēc lai es ietu uz balli ar vīrieti, kuru pazīstu pirmo dienu? Es par jums neko nezinu.

0

33

gareds

- nu.. tā jums būs laba iespēja mani iepazīt tuvāk- gareds smaidot saka- bet ja jūs nevēlaties.. tad labi.. es jau neko neteikšu.. tikai vakars man būs jāpavada vienatnē.. garlaikojoties- viņš ar tēlotām skumjām noteica
viņš iek''sēji smējās par savu uzdrošināšanos... parasti viņš bija nosvērts.. neko nedarīja uz sitiena.. uz reiz...

0

34

Eva
Viņa juta izmisumu, jo groži atkal slīdēja ārā no viņas rokām.
Viņa būtu piekritusi, ja nebūtu Jude. Bet viņš ir un Eva netaisās vienkārši atdot kādai to, ko pati izcīnīja.
„Es taču nevaru pateikt: piedod, es neiešu ar tevi jo man ir cits vīrietis. Pietam tas cits mani nemaz nav uzaicinājis!”
Evai patika Gareda teiktais par skumjām. Viņa saprata, ka viņš tēlo. Un tas bija tik līdzīgi viņai.
-Un jūs domājat, ka es varētu jūs izklaidēt? – Eva pieiet tuvāk Garedam un skatās viņam acīs.

0

35

gareds

-nu...- gareds pieiet vēl tuvāk evai- jūs varētu mani izklaidēr.. ja `jus protams to vēlaties...
vi'nam domā pavīdēja doma.. ka buutu tik labi a viņ ciņu pavadītu...

0

36

Eva
„Vēlos? Ja vien es šobrīd varētu saprast, ko es vēlos!”
Eva paskatās uz Gareda lūpām, kas ir tik tuvu. Tad nolaiž skatienu, paskatās uz savu deguna galu un sānus, uz klāju.
Tad atkal uz Garedu, attālinās un viltīgi viņam uzsmaida.
-Es iešu uz balli. Un ceru, ka arī jūs tur būsiet.
Eva dodas uz savu kajīti.
„Jude, kur tu esi? Ja drīz neparādīsies, pats būsi vainīgs, ka esmu kopā ar Garedu!”

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Eva, Aleksejs un Gareds kuģa klājā.