TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La tracion - 27 sērija - un Hugo jau zina par Soledadas grūtniecību.


La tracion - 27 sērija - un Hugo jau zina par Soledadas grūtniecību.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

un tic un izmisīgi glābj soledadu.

un tas viss bija tik savādi.
patiešām parādās gluži vai mistika.
viņš nevien jūt, ka soledadai draud briesmas, bet vienkārši sajuta, ka soledada ir stāvoklī.
jo neviens viņam nav to teicis, bet attiecīgajā mirklī viņs to izmantyoja par ieganstu, lai atrunātu soledadu.

nu tātad:

hugo, labu gribot, ierodas tajā minū pagrbā pa caurumu, pa kuru nāk gaiss iekšā, bet iepriekšreizi alsidess to jau ir atklājis un sagaida hugo.
pirms tam viņš bija soledadai izstāstījis par iemesliem, savām sajūtām un pat hugo katalepsiju un ka atļāva viņu apglabāt dzīvu. bet, kad viņš tuvojas, viņa tam iespāluj sejā.

hugo aizved pie soledadas. viņi runā, soledada jūtas vainīga, ka ļāvusi hugo apgalbāt dzīvu. viņš cenšas pierunāt ļaut soledadai iet.hugo paliek slikto, jo noslēgtas telpas un tumšusm viņam atgādin par sajūtām zārkā. alsidess vēl tās paspēcina.

tikmēr burkē pāris un makss tomēr noelmj doties palīgā. burkē vīrs rāpjas pa virvi lejā, bet tur to sagaida alsidesa ilzikta svece, ko viņš nejauši apgāž. un, vārdsakot - galā ir dinamīts, kas ir kārtējās alsidesa lamatas.

alsidess dodas projām, it kā atstājot soledadu un hugo. bet hugo pierunā soledadu, neziņot policijai un doties līdzi alsidesam, sakot, lai domā par bērnu. bet neviens, neviens viņam to nebija teicis. un soledada kaut kā pat nebrīnās.

soledada ar alsidesu dodas projām. bet huho sāk domās uzrunāt sdavu dvīņu brāli, pacēl roku un saka ko tamlīdzīgu - mēs ieradāmies šai pasaulē kopā, kopā arī aiziesim. un viņš krīt gar zemi un nespēj paelpto un paiet.

soledada grib skriet glābt hugo, bet tad kaut kā viņu nedzirdami pārņem hugo domas, lai domā par mazuli. un viņa skriet meklēt palīdzību. tikko viņa šķērso slieksni - notiek spārdziesn. un redzama tik raudoša un histēriska soledada.

jā. tagad parādās tāda izteikta sasaiste un pat maģija.
un tātad lietas man patīk. un intriģē. jo tādu racionāla izskaidrojumu - kā hugo zia, ka soledada ir stāvoklī un tagad jūtami tic viņai, nav.

0

2

njā, es esmu aizčammājusies, vēl tikai pie 14. sērijas :D

0

3

angelina написал(а):

njā, es esmu aizčammājusies, vēl tikai pie 14. sērijas

oj.
man jau liekas iekavētās 3. sērijas grūti atgustamas.
:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La tracion - 27 sērija - un Hugo jau zina par Soledadas grūtniecību.