TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 24. sērija


Destilando amor 24. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Atkal jau Zorro mani vairāk ieinteresēja. Tomēr, es sapratu, ka man ļoooti pietrūkst DA, tāpēc garlaicīgajos Zorro momentos skatījos DA un palīdzēju mammai. ;)

Tātad, šajā sērijā:

Ārons birojā negaidot sastop Pamelu, bet tieši tobrīd zvana Marianna, lai pavēstītu, ka arī Minerva brauc turp. Ārons paziņo Minervai, ka necietīs viņas ierašanos bez iepriekšējas paziņošanas. Bet Minerva neslēpj, ka viņai ir iemesls neuzticēties, ja jau Ārons tā baidās, ka sieva var kaut ko par viņu uzzināt. Genoveva pastāsta Minervai par Pamelas vizīti, bet Ārons to pamana un pieprasa sekretārei tūlīt pat iesniegt atlūgumu. Ārons paziņo Nestoram, ka viņa jaunā sekretāre būs Marianna Franko. Rodrigo joprojām atraida Isadoru, kas izmisusi noskūpsta Ilario, taču vēlāk to nožēlo. Isadora paziņo Rodrigo, ka aiziet no viņa. Minerva brīdina Mariannu par to, ka mēģinājumi savaldzināt Āronu nepaliks nesodīti. Bet Kaija paziņo, ka viņas mērķis nebūt nav Ārons, bet gan karjera. Minerva uzskata, ka Āronam ir jāiejaucas, lai Rodrigo nešķirtos no Isadoras. Ārons lūdz Kaiju piezvanīt Rodrigo...

Interesantas beigas. ;)
Redzēju momentu, kad Kaija sapņoja par Rodrigo, redzēja viņu sapnī, bet tajā laikā Isa mēģināja Rodrigo savaldzināt. :) Vēl redzēju momentu, kad Ārons teica, ka pieņem Kaiju, kā jauno sekretāri. :)

Kāds skatījās? Tagad visi laikam vairāk skatās Zorro? :)

0

2

Es arī mēģināju pasekot līdzi tam, kas notiek DA. :)
Nu redzēju, kā Marianna pēdējā brīdī sazvana Āronu un izglābj viņu, jo ir ieradusies Minerva.
Un kā viņu pāaugstināja, kā Genoveva aizgāja, kā Rodrigo gandrīz pārgulēja ar Isadoru... Un vēl šo-to, neko interesantu. :P

0

3

Ragana написал(а):

Un vēl šo-to, neko interesantu.

:D Jau ieintriģēji... :D :D
Arī mēģini skatīties 2 telenoveles vienlaikus? :)

0

4

Nu bet protams. :D Un vēl forumā rakstīt savas domas par to, ko redzu. :)

0

5

:) Visu mēģini paspēt. ;) Es jau daudz neredzēju, bet to, ko redzēju, pastāstīju. :D Var būt kāds vēl kādu gabalu redzēja? :) Tā šīs sērijas mozaika izveidotos. :D

0

6

Tiešām mozaīka. :D
Nu, es vēl redzēju, kā Gaviota runāja ar māti par Margaritu un savu pāaugstinājumu.
Un kā Isadora iebaroja Rodrigo dīvainu zupu.
Cik sapratu, tad tur varētu būt klāt dzira, ko pagatavoja zīlniece, pie kuras Sanhuana solījās Isadoru aizvest ieprieksš.

0

7

Paldies par papildinājumiem. :) Tā mozaika kļūst pilnīgāka un pilnīgāka. :) Man, diemžēl, nav ko papildināt. :( Jo paralēli kārtoju māju, ēdu. :D

0

8

Es šodien pārslēdzu pēc Zorro, noraujot sev fragmentu no Makleodām.

Redzēju, ka atnāca Minerva un pateica Āronam, ka Isa šķiras no Rodrigo. Minerva vēl teica, ka nedrīkst pieļaut viņu šķiršanos, jo ja Rodrigo satiks Kaiju, iespējams drīzumā būs gaidāma grūtniecība. Labāk lai Isa joprojām cenšas pavedināt Rodrigo...

Isa bija pie tās burves un bija dusmīga uz viņu. A burve teica, ka Isai uzreiz vajadzēja teikt, ka viņas vīrs mīl citu sievieti, bet tagad viņš būs savas mīlas pārņemts....

0

9

:) :) :) Es to jau neredzēju. :( Tātad Rodrigo, tagad mīlēs Kaiju vēl vairāk? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 24. sērija