TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules Čempionāts 2008.


Pasaules Čempionāts 2008.

Сообщений 1 страница 20 из 112

1

17.-23. martā.
Šajā čempionātā sieviešu sacensību dienas pamainīja ar vīriešiem. Tāpēc čempionātu beigs nevis sievietes, bet vīrieši. Pagaidām nav programmas uz LTV 7, bet ir programma uz Eurosport (Maskavas laiks, tomēr Eurosport laiki bieži mainās pēdējā brīdī).

18 марта
17:10-19:00 Обязательный танец. Прямая трансляция
22:35-00:35 Пары. Короткая программа. Прямая трансляция

19 марта
13:50-15:25 Женщины. Короткая программа. Прямая трансляция
15:55-16:55 Женщины. Короткая программа. Прямая трансляция
22:55-00:30 Пары. Произвольная программа. Прямая трансляция

20 марта
14:55-16:20 Оригинальный танец. Прямая трансляция
16:30-19:25 Оригинальный танец. Прямая трансляция
20:55-22:35 Женщины. Произвольная программа. Прямая трансляция
00:30-01:25 Женщины. Произвольная программа.

21 марта
13:45-15:20 Мужчины. Короткая программа. Прямая трансляция
16:10-19:45 Мужчины. Короткая программа. Прямая трансляция
22:55-00:40 Произвольный танец. Прямая трансляция
04:15 Произвольный танец.

22 марта
17:25-18:25 Мужчины. Произвольная программа. Прямая трансляция
20:25-21:05 Мужчины. Произвольная программа. (Запись)

23 марта
07:10-09:00 Мужчины. Произвольная программа. (Запись)

0

2

Oksana Domņina, Maksims Šabaļins neuzstāsies  PČ.

http://www.sport-express.ru/art.shtml?155371

0

3

Nu bļin - un 22. es protams esmu darbā. Nu vismaz 21. esu mājās... :D

0

4

Nu, man pašlaik ir pieejama programma LTV7 no 17.-19.martam.

18.03 19.55 Pāri. īsā programma
19.03 10.10 Īsā programma sievietēm
         14.55 Īsā programma sievietēm
         21.45 Pāri.Izvēles programma

0

5

LTV7

18. martā

19:55   PČ daiļslidošanā Gēteborgā

19. martā

10:10   PČ daiļslidošanā Gēteborgā
14:55   PČ daiļslidošanā Gēteborgā
21:45   PČ daiļslidošanā Gēteborgā

20. martā

13:55   PČ daiļslidošanā Gēteborgā
19:25   PČ daiļslidošanā Gēteborgā

21. martā

10:55   PČ daiļslidošanā Gēterborga Īsā programma vīriešiem.
15:10   PČ daiļslidošanā Gēteborgā Īsā programma vīriešiem.

22. martā

13:55   PČ daiļslidošanā Gēteborgā Izvēles programma vīriešiem.

0

6

22. būs visinteresantākais. :) Flamenco! :) :) :) Tomēr Carne Cruda (īsa Lambjēla programma) man arī patīk.

0

7

LTV7 23. martā

16:25   PČ daiļslidošanā Gēteborgā Paraugdemonstrējumi.

Nu tas laikam būs tas visinteresantakais... :D

Ah, nespēju sagaidīt.

0

8

Man vairāk sacensības patīk. Paraugdemonstrējumi atgādina šovus. Tie manī neizraisa tādas emocijas kā PČ. :)

0

9

oo, paldies!! Ja ne tevis, nemaz nezinātu, ka jau nākamnedēļ!!! :) uh, varu tikai cerēt, ka redzēšu vismaz  daļu. Žetonvakars un no tā izrieto;sais.. njā
vismaz nebūšu citā valstī kā pagājšgad :D

0

10

Žetonvakars? :) Manai draudzenei tāds bija. Viņa bija sajūsmā. ;)

0

11

Vai kāds tagad skatās obligātas dejas? :)
Diemžēl Tanith Belbin nokrita, viņa vēlāk gandrīz raudāja, tā gribēja uzvarēt. Bet viss vēl ir priekšā. :) Vēl mani mīluļi dejās ir francūži - Isabel Delobel, Olivjē Šonfelder. :) Kā arī dzirdēju, ka no Kanādas būs pāris - pasaules čempioni - juniori. Viņus redzēju, kad decembrī rādīja 2 galvaspilsētu šovu. Viņi ir lielisks pāris. :)

0

12

1) FRA - Isabel Delobel/Olivjē Šonfelder
2)CAN - Tessa/Scott Moir (nevaru iegaumēt viņu vārdus, bet dejoja viņi fantastiski, laikam būs mans mīļākais pāris. Tāda plastika, izsmalcinātība, kaisle! SUPER! Turklāt, Tessai ir 18, Skotam - 20, bet francūžiem 29,30. Laikam francūži drīz aizies. :( )
3)RUS - Hohlova/Novickis
4)ITA - Patricia/Maksimo Skalli (kaut kā tā? Viņu vārdus arī nevaru iegaumēt, bet viņu vienmēr vēroju ar lielu uzmanību)
5)USA - Tanith Belbin/Bendžamin Agosto (kā man viņi patīk!!! :love: Bet Tanya nokrita. :(
6)FRA (arī jauks pāris, ja nemaldos "Mūmija" -  bija viņu deja paraugdemonstrējumos)

Vēl man patīka Keri.
Vairāk nekas īpaši nepatīka. :)
Aizmirsu pateikt, ka obligāta deja bija Argentinas tango. :cool:

0

13

Grrr man - es tikko tik ieraugot jaunumus šajā tēmā atcerējos par PČ. Vo tā ir, kad visas domas pie žetonvakara un vēl kaut kā... :D bet nu neko daudz neesmu nokavējusi. Tango.. vot par to gan škrobe.. :/  bet nu neko darīt...
Paldies, ka informē par rezultātiem! :)

0

14

Tu vēl neesi daudz ko palaidusi. :) Ja mana programma nemelo, tad šodien pa Eurosport 21.00. vēl būs pārtu daiļslidošana. :) Tas ir mans mazāk mīļākais daiļslidošanas veids, bet ļoti bīstams. Ceru uz vāciešu uzvaru. :)

0

15

http://www.eurosport.ru/figureskating/w … 4657.shtml

После обязательного танца на чемпионате мира россияне Яна Хохлова и Сергей Новицкий занимают третью позицию с личным рекордом – 37,98 баллов.

Лидируют французы Изабель Делобель и Оливье Шонфельдер - 40,73, на втором месте - канадцы Тесса Вирту и Скотт Мойр - 38,71.

Две другие российские пары расположились во втором десятке. Екатерина Рублева и Иван Шефер (29,14) – 15-е, Екатерина Боброва и Дмитрий Соловьев (29,12) – 16-е. Фавориты турнира американцы Танит Белбин и Бенжамин Агосто из-за ошибки только пятые.

Танцевальные дуэты. Обязательный танец . 1. Изабель Делобель / Оливье Шонфельдер (Франция) – 40,73. 2. Тесса Вирту / Скотт Мойр (Канада) – 38,71. 3. Яна Хохлова / Сергей Новицкий – 37,98… 15. Екатерина Рублева / Иван Шефер – 29,14. 16. Екатерина Боброва / Дмитрий Соловьев (все – Россия) – 29,12.

Короткую программу среди спортивных пар лучше всех откатали китайцы Чжан Дан и Чжан Хао (74,36 баллов). Чемпионы Европы-2008 немцы Алена Савченко и Робин Шолковы заняли второе место (72,00). Россияне Юко Кавагути и Александр Смирнов на восемь с половиной баллов улучшили личный рекорд и стали третьими (71,42).

Вторая российская пара – Мария Мухортова и Максим Траньков – также улучшили свое личное достижение, но заняли шестое место (64,09). Экс- и вице-чемпионы мира Пан Цин и Тон Цзян из Китая не сумели подняться выше пятой позиции.

Спортивные пары. Короткая программа. 1. Чжан Дан / Чжан Хао (Китай) – 74,36. 2. Алена Савченко / Робин Шелковы (Германия) – 72,00. 3. Юко Кавагути / Александр Смирнов – 71,42… 6. Мария Мухортова / Максим Траньков (обе пары – Россия) – 64,09.

0

16

URA! Mans mīļais pāris - "Vācieši" uzvarēja. :))) 1. vietā ir ķīnieši, 3. - kanādieši, 4. - Smirnov/Kavaguti!!! :)

0

17

Vakar biki skatījos pārus, bet jūs jau zinat, ka viņi mani neiedvesmo. Vāciešus redzeju un viņi man patika.

0

18

Jā, es dievinu vāciešu brīvo programmu - mūziku, tērpus, pašu izpildījumu. Tomēr labāk viņi uzstājās EČ. Te bija nopietnas kļūdas. Es pat baidījos, ka viņi zaudēs. :'( Tomēr - nē!!! :))) Prieks par viņiem. ;)

Šodien būs sieviešu izvēles programma, dejas. :)

0

19

Sievietes.

1) Mao Asada - Japāna
2) Karolīna Kostnere - Itālija
3) Yu Na Kim - Koreja.

Mikki Ando (pagajušgada uzvaretāja) sāka slidot, nokrita no kaskādes, tad vēl no lēciena, pienāca pie žūrijas, pateica par traumu. Tad viņa aizgāja, neturpinot savu programmu. Šodien no rīta treniņā viņa traumēja kāju, ļoti nopietni. Viņa tā raudāja, ka amērikāniete, kura uzstājās pēc viņas neizpildīja NEVIENU lēcienu bez jebkādas kļūdas. Tas bija šausmīgi.
Sāra Maijera ir tikai 6. :( Vakar Sāra lieliski uzstājās, bet kļuva tikai 7. :O Biju par to šokēta, jo Karolīna Kostnere vakar bija 1. ar daudzam nozīmīgajām kļūdam, turklāt man nepatīka Karo programma. Man liekas, ka tā bija vissliktāka - briesmīga mūzika, tērps, pati uzstāšanās. Šodien pat Eurosport un LTV7 komentātori teica, ka Karo vajadzēja būt 4, nevis 2. Ļoti negodīgi, jo japāniete, kura ir 4. uzstājās bez kļūdam lecienos, izpildīja visu perfekti, es pat domāju, ka viņa varētu būt 1. Bet viņai ielika ļooooti zemas atzīmes. Biju pārsteigta un neizsakāmi pārsteigta par tādu tiesāšanu. Īpaši žēl Sāras... :'( Rīt gaidīsim Lambjēlu. Liels mīnuss ir tāds, ka tiesneši vispār neskatās uz programmām - labākas programmas saņēma mazākas atzīmes, bet visgarlaicīgākas - zemākas. Gaidīsim.

Interesants fakts: Mikki Ando pagajušgada PČ pēc īsas programmas bija 2, pēc izvēles programmas arī 2. Tas pats atkārtojas ar Mao Asadu - īsa pr. - 2, izvēles pr. - 2. :)

Dejā man šodien iepatikās Keri - šotlandes deja bija superīga, kanādieši - kaut arī viņu uzstāšanas 2 dienas atpakaļ man vairāk patīka un francūži, kuri līdz šīm ir līderos. 2. vietu tagad ieņem Hohlova/Novickis, bet 3. kanādieši.

0

20

rubi написал(а):

Interesants fakts: Mikki Ando pagajušgada PČ pēc īsas programmas bija 2, pēc izvēles programmas arī 2. Tas pats atkārtojas ar Mao Asadu - īsa pr. - 2, izvēles pr. - 2.

Pa, pa stop - lēnāk par tiltu. Pareizi laikam būtu, ka pēc obligātās 2., bet pēc izvēles 1.....

Nu Man Karo ir mīlule un es dikti pārdzīvoju par visām viņas kļūdiņām. Manā izpratnē viņai vajadzēja būt 3. un tai, kura dabūja 4. - viņai vajadzēja 2. vietu, bet korejietei 4... Nu tā kaut kā. Man vislabāk vakar patika Sāras programma un tas viss tik satriecoši skaisti, lai arī bija kļūdas. Žel, ka obligātajā viņa bija tikai 7. - no otrās grupas grūti reanimēties.

Ļoti gaidu šodien vīriešus. Nu man kā parasti milzu satraukums par Lambjēlu - to vienmēr ņemu dikti personīgi un man bail, ka viņš atkal savu akseli neizleks....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules Čempionāts 2008.