TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules Čempionāts 2008.


Pasaules Čempionāts 2008.

Сообщений 21 страница 40 из 112

21

albalonga написал(а):

Pa, pa stop - lēnāk par tiltu. Pareizi laikam būtu, ka pēc obligātās 2., bet pēc izvēles 1.....

Nē, bija tieši tā, kā es teicu. Pagajušājā gadā:

Isā programmā:

1)Yu Na Kim
2)Mikki Ando
3)Mao Asada

Izvēles programmā:

1)Mao Asada
2)Mikki Ando
3)Yu Na Kim

Pēc punktu summas sanāca, ka uzvarēja Mikki Ando.

Šajā gadā:

Īsajā programma:

1)Karolīna Kostnere
2)Mao Asada
3)Yukari Nakano
4)Kira Korpi
5)Yu Na Kim

Izvēles programmā:

1)Yu Na Kim
2)Mao Asada
3)Karolina Kostner
4)Yukari Nakano
5)Joanie Rochette

Kopumā:
1)Mao Asada
2)Karolina Kostnere
3)Yu Na Kim
4) Yukari Nakano.

0

22

albalonga написал(а):

Ļoti gaidu šodien vīriešus. Nu man kā parasti milzu satraukums par Lambjēlu - to vienmēr ņemu dikti personīgi un man bail, ka viņš atkal savu akseli neizleks....

Viņš vēl līdz šīm nav pārliecināts, iekļauks to īsā programmā vai nē. (tā viņa treneris intervijā teicā) Lambjēls laikam lēks 2A uz abām pusēm. (tas ir grūti, punktiņiem jābūt, tomēr jau nezinu ko gaidīt, no šīs žūrijas)

Tagad LTV7 skatos, komentātors tikko diskusijā piedalījās ar kādu skatītāju, kuram Kostnere ir mīlule. Komentātos teica, ka Kostnere viņam patīk, nav nekā personīga, bet tiešām, tiesneši nebija objektīvi. Viņš slavēja Sāru, Yukari Nakano, kurām bija mazāk kļūdu. ;)

LAMBJELS!!! Uz priekšu! Ļoti ceru, ka uzvarēs. Īsa programma mani ne īpaši interesē. Galvenais flamenco - šī ir Lambjēla mīļāka programma, kuru viņš rīt parādīs pēdējo reizi. (sacensībās :))

0

23

A, nu skaidrs - es vienkārši domāju, ka gala rezultātus tu mini, bet tu īsās un izvēles atsevišķi. Skaidrs. Sapratu. Vispār jā - ļoti interesanti, ka tā.

rubi написал(а):

LAMBJELS!!! Uz priekšu! Ļoti ceru, ka uzvarēs. Īsa programma mani ne īpaši interesē. Galvenais flamenco - šī ir Lambjēla mīļāka programma, kuru viņš rīt parādīs pēdējo reizi. (sacensībās )

Bet īsā programma galu galā izšķir daudz - ak dievs kā es trīcu par tiem viņa akseļiem... Bet man izveles mīļākā no viņa programmām ir zebriņa - četri gadalaiki no Vivaldi - dievinu...

0

24

A man ļoti patīk viņa jaunā izvēles programma - flamenko  :love:  pēc tās viņš man tā pa īstam iepatikās :)
Par vakardienu... Vienīgā, kas pa īstam iekaroja manu sirdi bija tā., kas pēc Kostneres uzstājās, somiete? Nu kā es varu palikt vienaldzīga ja slido pie Operas spoka mūzikas???  :love:  a tā.. nez, sieviešu slidošanā man nekādu mīluļu nav ;)

0

25

Paloma написал(а):

A man ļoti patīk viņa jaunā izvēles programma - flamenko

Flamenko nav jauna programma. :) To Lambjēls pagajušajā gadā rādīja PČ, Tokijā.

Paloma написал(а):

Vienīgā, kas pa īstam iekaroja manu sirdi bija tā., kas pēc Kostneres uzstājās, somiete?

Jā, Kira Korpi. Man viņa ļoooti patīk! Žel, ka bija daudz kļūdu. :(

0

26

nu laaab, sorry, priekš manis jauna :D pagājušo PČ pavadīju Kanāriju salās :D

0

27

albalonga šobrīd raud... :'(

0

28

Es arī raudāju. Uzreiz pēc akseļa... :'( Žēl Žubera, jo viņam tiešām pazemināja atzīmes. Man te galvenais Lambjēla konkurents bija Daisuke Takahashi. Prieks, ka viņš arī nenoslidēja labi.   :blush:  :D :D :D Man patīka Verners - viņa īsa programma pēc Lambjēla programmas man ir mīļāka. Toties Vernera izvēles programma - tas ir kaut kas! :O Visgarlaicīgāka programma. Paldies Dievam, ka ballu atstarpe nav liela. Lambjēlam ir visas iespējas uzvarēt.  :flag:  Ļoti uz to ceru. Veiram nav 4T, kaut arī kuru gadu apsola to izdarīt, šāubos, ka tomēr leks. Ja pat leks, nav obligāti, ka nenokritīs. :) Žubērs Lambjēlu laikam nepanāks. Kanādieties pagajušajā gadā arī bija līderos, bet izvēles programma pārāk nervozēja. Ceru, ka tas atkārtosies. :D Tāpēc galvenais konkurents - Daisuke - tāds arī paliek. Visas cerības uz flamenco - labāko programmu šajā šempionātā!!! :))))
Kāds ir jūsu viedoklis? Es nevaru būt objektīva... Lambjēls taču. :love:

0

29

Nu, ja Lambjēls lektu kā daži citi, tīri un bez kļūdām, es domāju, ka būtu grūti ar viņu konkurēt. Padomājiet, cik maza punktu starpība, kā viņam būtu, j lecieni būtu bez tām nejaukajām kļūdām kas bija? :/ nu es ar par viņu esmu :) Verners man kā tāds vsp nepatīk. Un tas viens, kas pēc viņa slidoja, neatceros, kurš tas bija, es biju šokā, ka viņam vairāk punktu, man likās tik neizteiskmīgi. Verneru es vismaz varu objektīvi atzīt kā ļoti labu, kaut man viņš nepatik, bet slido tiešām labi, un viņa soļu celiņi man ar aizrauj elpu, bet nu tas viens.. mjā :/  nu citi.. bij labi.. Bet tomēr es ļoooti ceru ka rīt Lambjēlam viss izdosies un ja ne pirmo, tad vismaz kādu medaļu viņš dabūs!!! Pašreiējā vieta ir par traku!!! :)

0

30

Lambjēlu interesē tikai 1. vieta. :) Kaut arī viņš sāka, kā slidos skatītājiem, nevis tiesnešiem. Vēl saka, ka vieta viņu neinteresē, citā intervijā - kā vēlas uzvarēt. :D :D :D

0

31

Lambjels vienmēr vēlas tikai un vienīgi uzvarēt - to visi zina... Eh, smagi - es te tā pamatīgi paraudāju. Un Žubēra man ar reāli bija žēl. Un Veirs man vienkārsi nepatīk, a Batlers tāds sļizņavijs - tāds vispār izskatās kā ciema muļķītis. Bet nenoliedzami leca labi. A tas šķibacainais - man vienmēr viņa stils paticis - tāds gotiskais, krutais, bet protams Lambjēls vienmēr būs 1. vietā. Pašās beigās skatījos vel vienu savu mīluli - Kevinu Van der Perrenu. Nu nav iņam šī īstā īpaši laba programma, bet man viņ s vienkārsi patīk. Cerēju, ka tomēr būs augstāk - cerēju uz 7 vietu viņam. Nu a Verners man son patika - laba viņam šitā īsā un man patīk. Nu smuki viņš. Tik man dikti nepatika, ka kad tikko bija Lambjēla atzīmes nosauktas, viņš apskāvās ar Karo. Fui Karo izsaku. Reiz Karo un Lambjēls bija pāris dažus gadus atpakaļ, bet tagad tikai draugi. Nu riebīga Karo, ka apsveica to Verneru... :D

0

32

albalonga написал(а):

Lambjels vienmēr vēlas tikai un vienīgi uzvarēt - to visi zina...

Es nē :P mana daiļslidošanas mīlestība aprobežojas ar Eiropas un pasaules čempionātiem, krievijas ledus šoviem un šoviem Rīgā :P
Bet nu vienalga ko viņš grib, man galvenais, lai viņš ir pēc iespējas augstāk :D

Nu Karo ar Verneru man vsp izskatījās baigi sadzedājušies.. pēc tam arī viņus kopā rādīja, kad Verners kaut kādus vingrojumus izpildīja ;)

Jā, Verners slido labi, un tas man patīk, bet man viņš kopumā npetīk!! Viņa izskats.. tas viss kopā.. nepatīk! Tāpat kā (sorry alby) van der perrens ;)

0

33

:mad:  :D

0

34

Jā, Karo un Lambjels satikās. Tagad viņi ir vnk draugi. :) Tomēr vakar, kad rādīja sieviešu sildīšanu, Eurosport kā vienmēr rādīja citus daiļslidotājus. Viņi rādīja kā Karo un Lambjēls mīļi pļāpāja. Vernera tur nebija. :D :D :D Eurosportam bieži patīk privāto dzīvi rādīt, komentātoriem patīk par privāto dzīvi stāstīt. :D
Man patīk Van Der Perrens, bet šodien no nerviem viņu gandrīz neredzēju. :(
Žēl Žubēra. Man liekas, ka viņa slidošana bija laba.
Alby, nevis Batlers (ak Rets :love:), bet Batls. :D Jā, viņš arī man nepatīka. Garlaicīgs bija. :)

0

35

Vai kāds tagad skatās dejas? :) Tagad uzstāsies paši labākie! Turu ikšķus par Kanādiešiem, Krieviešiem un Francūžiem. Vēlos, lai uzvarētu stiprākie! ;)

0

36

rubi написал(а):

nevis Batlers (ak Rets ),

savējā :D hug tev rubi! :)

es skatos.. un vsp esmu nikna, ltv mani vnk apčakarēja!! Vai nu programmā nepareizi vai arī vnk neparādīja lielu dalu!!! :( redzēju tik no Kerriem :( nu tos savas vainas dēļ nokavēju lielāko daļu, bet nu.. fakst kā tāds :( a dejās visus intresaanti skatīties :(

eu, man tagad francūži labāk patīk kā iepriekš :O tas ir, sāk patikt :) eh, bet man tik žēl, ka Dominina un Shabalins nepiedalās :( man tā patika viņu valsis.. ahhh :)

0

37

Kanādieši man (žūrijai arī :D) šodien bija vislabākie. :) Es vēlējos, lai uzvarētu francūži - viņi laikam drīz aizies, jo ne jauni taču, bet no nākoša gada noteikti gaidīšu kanādiešu uzvaru - tāds talants, tāda programma! :) Vnk dievīga deja! ;) Prieks, ka Hohlova/Novickis ir 3. :)

0

38

Kanādieši bija tie, kas otrie palika? Ak jā - dievīgi bija!! Tik viegla, skaista, izjusta, emocionāla deja!!!

0

39

rubi написал(а):

Alby, nevis Batlers (ak Rets ), bet Batls.

A man viņš vienmēr Batlers, a to vispār viņu neatcerētos... :D

0

40

:D :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules Čempionāts 2008.