TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules Čempionāts 2008.


Pasaules Čempionāts 2008.

Сообщений 41 страница 60 из 112

41

:rofl:  :rofl:  :rofl:
Mūsu karaliene drīkst viņu saukt, kā vēlas! ;) Tikai man ar uzvārdu Batlers - visskaistākas asociācijas, bet ar Batls -  :suspicious:  :D Vot tādas. ;)
Paloma - skaists paraksts, ļoti romantisks! :) :cool:

0

42

rubi написал(а):

Tikai man ar uzvārdu Batlers - visskaistākas asociācijas, bet ar Batls -     Vot tādas.

Tieši tāpat kā man :D

rubi написал(а):

Paloma - skaists paraksts, ļoti romantisks!

Paldies!!!  :shine:

0

43

Tikko paskatījos vīriesu resultus un saku raudāt... Vienīgi prieks man par Kevinu van der Perrenu un to, ka vismaz rīt paraugdemonstrejumos Stefanu varēs redzēt... Eh, stulabaos Batls un stulvais Veirs - abi riebjas. Nu prieks, ka vismaz Brians reanimējās, bet tomer Stefans man mīļaks par visiem un esu baigi sarūgtināta. Viņš noteikti nokrita vismaz vienreiz, vai ne?

0

44

Jā, Stefans sabojāja 5 no 8 lēcieniem. :( Man viss garastāvoklis sabojājās, tāpēc manis te nebija. :( Užas! Pēdējais flamenco apsolījās būt vislabākais, bet .... :sceptic: Stefans turklāt neslidojas emocionāli, ka vienmēr. VIņa piruetes, vilvciņi pat bija lēni, ne tik spīdoši kā vienmēr. Viss sākās no 3A. :( Tad vnk negribējas redzēt to visu murgu. Protams, Stefans bija plastisks, bet salidzinot ar citām viņa uzstāšanām, tā bija visneveiksmīga pēc Šveices čempionāta. (tik un tā Stefans ir 8-kārtējais Šveices čempions ;)) Stefans ne reizi nepasmaidīja. Viņam pat rokas drēba (sākumā ir labi redzams). Kad Stefans izgāja, jau bija saprotams, ka viņš neuzvarēs. Viņa sejas izteiksmē bija bailes. Stefans visu programmu bija koncentrets, nebija tas mimikas. Eurosport komentātors teica, kā spriežot pēc tenkam, viņs mainīs treneri. Man liekas, ka tas ir pareizākais lēmums. Vot tā. Es priecājos par Veiru. Viņš pirmo reizi izdarīja 4T, ar piezemēšanos uz abām kājām, tomēr biju par viņu priecīga. Žubērs bija lielisks, bet nevēlejos, lai viņam kā Stefanam būtu 2-kārteja pasaules čempiona tituls. :D :P Kanādietis vispār 4T nelēca, bet pēc izvēles programmas apsteidza visus. :) Pat Voronovu (ar 4T), Van Der Perrenu (ļoti labi slidoja. Prieks par viņu. Neatceros, vai viņam bija 4T), Žubēru ar vienu 4T (bet apsolīja, ka trīs 4T lēks), Veiru un visus pārējos. :D
Šīs sacensības parādīja tiesāšanas sistēmu no negatīvas puses. Visi, kas lēca 4T saņēma mazāk, nekā tad, kad tie paši slidotāji nelēca 4T. (Veirs saņema mazāk nekā vienmēr. Viņš nekur nekrita.) Battls visā čempionāta garumā neizpildīja neviena 4T, bet viņa atzīmes ir par 14 punktiem lielākas nekā Žubēram. Vot tā. :)

0

45

Aizmirsu pateikt, Labjēlam un Takahashi bija divi 4T. :)

0

46

Nu Veirs man vsp nepatīk!! Un ka viņš priekšā Lambjēlam - nu nevaru pārzdīvot! Nekādu emociju man no Veira, vispār nekā...!!! pff
Mjā, nu par Lambjēlu skumji.. :( bet tiešām labi, ka vismaz redzēsim viņu paraugdemosntrējumos :)

0

47

Es biju priecīga par Veiru - pirmo reizi uz PČ pjedestāla. Viņš tiešām slidoja labi - atšķirībā no Lambjēla, Veirs ar rokām vispār ledam nepieskarās, bija dažas kļūdiņas lēcienos, kā arī viņs vienu kaskādi neizpildīja. Tomēr pēc acumēra (es piemēram nesaprotu, kur bija nedokruti), viss bija tīri labi.
Bet Lambjēlu žēl. Galvenais, lai viņš tagad vairāk trenētos un nākošajā gadā atkal kļūtu par līderi. :)

0

48

Nu nez, tehniski varbūt bija labi, bet mani vispār nesaista viņa slidojums. Ne īsajā, ne izvēles programmā. Man viņa slidojums liekas tik vienaldzīgs,, neemocionāls.. pat nezinu kā pateikt.. Man vispār nek';adas izjūtas neradīja. Pat Verners rada - ok, man viņš nepatīk, bet pret soļu celiņiem vnk nevaru palikt vienaldzīga un pret labu slidošanu. Bet Veirs.. Nu lab.. mans personiskais viedklis :D

0

49

Vakar uz darbu ejot uzliku, lai ierakstās man. Vakar atnācu nežēlīgi pārgurusi un emocionāli sagrauta, jo darbā netā resultus paskatījos. Sencis vakar tads - es palaidīsu tevi pie teļuka, vari skatīties, bet es pateicu, ka neskatīsos, jo tāpat nespēšu to izturēt... Jā, un Stefanam ir jāmainās - kaut kas neiet un viss. Bet es pievienojos rubi - arī esmu nejauka, bet priecajos, ka Žubērs nekļuva par divkārtējo... A Batls un Veirs man abi nepatīk, jau teicu. Visā čempionātā vienīgi par Kevinu prieks - žēl, ka viņš līdz paraugdemonstrējumiem nedavilka.

Man no Lambjēla mīļākais paraugdemonstrējums ir ja nemaldos pēc 2. uzvaras PČ, kad viņš slidoja džinsos ar Gavin DeGraw dziesmu I don;t wanna be - tajā brīdī es sapratu, ka viņš vairs nav puikiņš bet vīrietis un izkusu...

Nu ko - šodien jau šķiet esu bišķi samierinājusies un - atliek vien gaidīt nākamp sezonu. Un es joprojām dzīvoju cerībās, ka 2010. gadā Olimpiādā Stefans uzvarēs - tā viņam būs pēdējā iespēja, jo pieņemu, ka pēc tam viņs beigs amatieros startēt...

0

50

Nu, tā kā es pagājušo PČ neredzēju, tad neko nevaru pateikt ne par Stefanu, ne par kādu citu :D

0

51

albalonga написал(а):

2010. gadā Olimpiādā Stefans uzvarēs - tā viņam būs pēdējā iespēja, jo pieņemu, ka pēc tam viņs beigs amatieros startēt...

Jā, viņš visās intervijās saka, kā pēc 2010. gada olimpiādes aizies un savu lēmumu noteikti nemainīs. :( Žel, bet tā ir. Tāpēc tagad jāizmanto katra iespēja, lai viņu redzētu. :( Alby, tātad Tu redzēji Stefanu? :) Nevajag video likt? Vispār neiesaku to skatīties. :(

Это интересно

Te ir intervija ar Stefanu franču valodā pēc izvēles programmas. Viņš izskatās diezgan labi. Es domāju, ka viņš vispār nekādas intervijas nedos, bet nē. Spriežot pēc viņa izskata, Stefans ir gatavs cīnīties. :) Tas ir labi.

Turklāt, jau drīz būs Japan Open. Pati īsti nezinu, kas tas ir par sacensībām. Cik saprotu -Āzijas, Ziemeļamerikas un Eiropas komandas sacenšas. Tur var iegūt vērtīgas balvas - naudu. No katras pasaules daļas var būt tikai 4 slidotāji - 2 sievietes un 2 vīrieši. No Eiropas jābūt Lambjēlam un Plušenko. (sākumā teica, ka tas būs Jagudins, bet viņam liekas ar veselību ir problēmas) Sievietes pārstavēs Kira Korpi un Sāra Maijer :love:.
No Japānas būs Mao Asada, Mikki Ando, Daisuke Takahashi, Honda. No Ziemeļamerikas - Evans Lisačeks, Eldridžs (pati nezinu, kas viņš ir :D), Kima Maisnere, Nagasu.
Tur slidos savu izvēles programmu, vēlāk būs paraugdemonstrējumi. Video internetā ceru, ka būs. :)

0

52

O rubi, jauki. Nu tad informē un liec video.

A runājot par vakardienas izvēles programmām - kasetē man ir ierakstīts, bet joprojām nejūtos morēli nobriedusi skatīties...

0

53

Brian Joubert and Tomas Verner - hah, kā man patika šis moments, skatoties šo čempionātu esmu vnk iemīlējusi Žubēru, laikam man viņa stils ir tuvāks nekā Lambjēla.

0

54

hihihi... Nu man arī patīk Briana vīrišķīgais stils, bet Lambjēls man ārpus visiem standartiem un stiliem - Labjēls ir mana maģija... Jau sen prātoju kaut ko par viņu rakstyī, bet jāapgūst labāk daiļslidošanas terminoloģija, lai to darītu. Man ir tā, ka kad redzu da jebkādu bizbizmārīti, tad uzreiz Lambjēlu atceros un smaidu...

0

55

indy написал(а):

Brian Joubert and Tomas Verner - hah, kā man patika šis moments

:rofl: Jā, es to kādas 10 reizes noskatījos. (arī ierakstīju daiļslidošanu. :))

albalonga написал(а):

Jau sen prātoju kaut ko par viņu rakstyī, bet jāapgūst labāk daiļslidošanas terminoloģija, lai to darītu.

Jā, kad es lasīju Tiebreak domāju, kāpēc Tu par Lambjēlu vēl neko neuzrakstīji. :D Lomu spēlē, kad ņemu personāžus, pirmo no vīriešiem iedomājos Lambjēlu, bet tad.... Es sapratu, ka nevarēšu aprakstīt viņu. 1) viņš ir ļoti sarežģīts - Lambjēls pats sevi reizem nesaprot, 2) nevarēšu viņu redzēt citas sievietes skavās. :D
Tāpēc, ja rakstīsi par viņu, labāk apraksti sacensības, nevis romānu... :D Lambjēla romāns - tas būtu man pārāk smagi... :D :D :D
Video vakarā ielikšu. :) Tagad mammai datoru jādod. :(

0

56

Stefāna izvēles programma no Eurosport krievu valodā.

http://www.mediafire.com/?iz1wxanj2mg

Īsā programma ļoti labā kvalitātē, Zviedrijas TV, 101,3MB.

http://webfilehosting.com/A51T6G3KKSUB/ … iel_SP.avi

Paraugdemonstrējumi.

http://www.mediafire.com/?9isnorlncxo

0

57

Oj, jā - aizmirsu nokomentēt Vernera un Žubēra saspēli - smējos, kā kutināta - abi labie un Žubēram tas skūpsts sanāca tad, ka nu čista - bļin - kā gejs no komēdijām... Viņiem būtu jāfilmējas - tādi aktieri...

Rubi, es nespēju izveles programmu skatīties. Un Īso otreiz arī ne...

A par Lambjēlu - noteikti rakstīšu - pagājušajā naktī sižetu nosapņoju - super vienkārsu, bet man patīk. Un neapšaubāmi romantisku - bez ta nevar. Jautājums tagad ir - kādu aktrisi tu man ļauj viņam piespelēt????????

0

58

:D :D :D Man atļauju prasi? CIk mīļi! :'( Es nezinu... Tu jau zini, kura man ir mīļāka...  :blush: Man patīk arī Gabija :love: , tomēr viņa te ir visos stāstos. :D Tāpēc gribētos Barbaru. :)

Jā, Žubērs un Vernērs ir nepārspējami... :D Mana paziņa teica, ka Žubērs dzīvē ir īsts brunču mednieks - nevienu sievieti nepalaidīs garām, bet Vernērs ir neglābjāmi iemīlējies Karo, visur ar viņu staigā. :)))

Starp citu, par sižetu. :) Varētu būt kāda cīņa - Žubērs ar Stefanu vēlas kādu sievieti iekarot... :D Tas būtu jauki. (man bija tieši tāds sižets galvā, bet es nerakstu. :( ) Tomēr, nezinu, vai tās derēs Tavas sižetam. :)

0

59

Nē, sorry, bet Barbara par vecu... Man vajag jaunu, nepieredzejušu, naivu, nepārliecinātu par sevi... Hmmm... Un laba doma - varētu arī Žubēru iekļaut... Tikai tad jaizdomā, kā Lambjēls viņu atgrūztu, lai viņa varētu uz brīdi tikt Žubēra nagos... Hmmm, Karo varētu kļūt par viņas draudzeni un varētu tur arī Verneru ievilkt... Ak, tas jauki, ka Verners iemīlejies Karo. Nu a°Žubērs arī izskatās pēc siržu lauzēja.... Eh, bļin, tu mani laika tagad pamatīgi iekārdināsi. Tas draud°ar to, ka pārstāšu Islu spēlēt un Noķer mani rakstīt... Tāda iedvesma radās... Šausmas - sāku jau par nosaukumu prātot... Galveno varoņi sauks Milisanda. Vakar bija vārda diena tādam vārdam un es no sirds izsmējos. Bet tajā iekļauts mans vārds, tāpēc man viņš kaut kā patīk... Kāds viņai varētu būt uzvārds?????

0

60

Nav ne jausmas (es par uzvārdu) - tas ir atkārīgs no nacionālitātes? No kādas valsts viņa varētu būt. Starp citu, ja galvena varone ir daiļslidotāja, tad Tu varētu Kiru Korpi paņemt. Man viņa liekas satriecoša. :) Tomēr, kaut kā negribētos, lai galvenā varone būtu blondīne. :D Man patīk Norkys ideja par Sāru. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules Čempionāts 2008.