TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 7. sezona » Charmed Season 7x08- Charmed Noir


Charmed Season 7x08- Charmed Noir

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Во время расследования убийства в Школе Магии, Пейдж и Агента Броди засасывает в незаконченный роман написанный 20 лет назад двумя студентами.  Они неожиданно оказываются в фильме-нуаре 1930 года, где их преследуют гангстеры, которыми руководит знаменитый Бермес Фелкон. Так как у них  нет возможности сбежать, Пейдж и Агент Броди должны помочь Эдди Муллену, пропавшему молодому автору романа, научиться быть героем, чтобы история могла закончиться.

0

2

http://i024.radikal.ru/0803/42/56e5fc8a9498.jpghttp://i026.radikal.ru/0803/5a/633c9710179c.jpghttp://i009.radikal.ru/0803/e6/cc591f7e7146.jpghttp://i038.radikal.ru/0803/3b/06ed635d8372.jpg

0

3

bišķīt nobremzēju par šo sēriju ielikt ;) bet nekas ;) wsp man patīk sērijas doma - iesūkšana grāmatā.. ka melnbalti - kaut kas jauns ;) un atkal senāki laiki ;) un kā Fēbe mēgināja raxtīt grāmatu ;) bet bija lietas kas man nepatika un likās sarežgītas, bet šobrīd tā nevaru pateikt, jo tikai pēc sajūtu atmiņas atceros, ka tādas bija. jo šoreiz sēriju īpaši cītīgi neskatījos, biju pie Palomitas :D

0

4

ak ši s''erija, tik varen tīkama, tad kad bvēl tik nenormāli sajūsminājos par amuletu , ši bija vismīļākā, tagad t šis sērija ir tikaki mīļa un varen daudzām atmiņām pilna, kautkas tājā visā pieasaista, ja neskait, tas laikmets, un tā doma un to ka roza vairāk vai mazāk ir šajā sērijas centrā

0

5

aNgeL написал(а):

sp man patīk sērijas doma - iesūkšana grāmatā.. ka melnbalti - kaut kas jauns

Un es atkal tam piekasos. :P Bija jau iesūkšana gleznā. Nu bet vienalga patīk. :D Un tas, ka melnbalti nav jauns. 2. sezonā bija sērija par dēmonu, kurš kinoskatītajiem ieviesa ļaunumu caur filmām. Kaut kas tāds. ;)

aNgeL написал(а):

un atkal senāki laiki  un kā Fēbe mēgināja raxtīt grāmatu

Tas gan patika. :)

0

6

Ragana написал(а):

Un es atkal tam piekasos.  Bija jau iesūkšana gleznā. Nu bet vienalga patīk.  Un tas, ka melnbalti nav jauns. 2. sezonā bija sērija par dēmonu, kurš kinoskatītajiem ieviesa ļaunumu caur filmām. Kaut kas tāds.

ak kas tā par atmiņu, ja tā pašaka tad es tās sērijas atceros, bet tā lai ievērtotu un neviena neatgādināta atcerētos

0

7

pinocchio написал(а):

ja tā pašaka tad es tās sērijas atceros, bet tā lai ievērtotu un neviena neatgādināta atcerētos

Hm, es jau arī par savu atmiņu visu laiku sūdzos.  :dontcare: Dažas sērijas redzētas vairākkārt. ;) Un es pievēršu Amuletam pastiprinātu uzmanību. ;)Pietam, sērijas ir kļuvušas par manu dzīves daļu. :)

0

8

Ragana написал(а):

Hm, es jau arī par savu atmiņu visu laiku sūdzos.   Dažas sērijas redzētas vairākkārt.  Un es pievēršu Amuletam pastiprinātu uzmanību. ;)Pietam, sērijas ir kļuvušas par manu dzīves daļu

nu jā to par to ka amulets kļuvis par tavu dzīvs daļu, esmu pamanījusi, bet nu tas man liekas varen jauki

ak nu ko tad lai es daru, atseviškās sērijas ir redzētas divas un pat trīs reizies, bet tikutā tik ļoti labi visu neatceros, nu labi par prū sērīju daļu neko nesaku,jo tad man amulests tik ļoti neintresēja, tā kārtīgi, sevis, nevis citu cilvēku viedokļa un domu dēļ sāka patikt ,a ka parādījās peidžas dzirkstele, un kad tev tik ļoti patīkas aks viens tu sāc pievērst uzmanību visam pārējām un tas iskatās savādāk un daudz tīkamāk, tā k'amn tāda dikti liela patika pret amuletu uzradās 4 sezonā un prū sēriju beigās, jo viņas nāves sērijas, bija tik labi un emocionāli izveidotas ka nu man pat tik ļoti patika

0

9

pinocchio написал(а):

nu jā to par to ka amulets kļuvis par tavu dzīvs daļu, esmu pamanījusi, bet nu tas man liekas varen jauki

Un man liekas jauki, ka tev tā liekas. :)

pinocchio написал(а):

ak nu ko tad lai es daru, atseviškās sērijas ir redzētas divas un pat trīs reizies, bet tikutā tik ļoti labi visu neatceros,

Īstenība jau es arī daudz ko neatceros. :( Vienkārši forumā to nevar redzēt, jo parasti tak rakstu to, ko atceros. :D

pinocchio написал(а):

nu labi par prū sērīju daļu neko nesaku,jo tad man amulests tik ļoti neintresēja

Ak, un man patika jau no pašas pirmās sērijas, ko ieraudzīju. :love: Un Prū arī ļoti patika. :) Kad prādījās Peidža, iepatikās arī viņa. :D

0

10

Ragana написал(а):

Ak, un man patika jau no pašas pirmās sērijas, ko ieraudzīju.  Un Prū arī ļoti patika.  Kad prādījās Peidža, iepatikās arī viņa

nu prūm man tikkai pavisam nedaudz un tikai brīzēim patika
bet nu pe'džā - es teiktu tā - visu laiku un dikti

Ragana написал(а):

Vienkārši forumā to nevar redzēt, jo parasti tak rakstu to, ko atceros.

ak nu tad man vēl joprojām tu esi krāinā meitene kas zin visu par amuleta pasaules burvību

0

11

pinocchio написал(а):

man vēl joprojām tu esi krāinā meitene kas zin visu par amuleta pasaules burvību

Awwww.. :love:  Izklausās tik varen skaisti! :flirt: http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif

0

12

Ragana написал(а):

Izklausās tik varen skaisti!

ak un tu jau noteikti zini, bet man vienalga leiels prieks ka tev tā liekas

0

13

:D Zini, es varētu tevi dēvēt par smaiduizvilinošo meiteni! :D tev tas lieliski padodas. :):):) Vismaz manā gadījumā noteikti. :)

0

14

Ragana написал(а):

Zini, es varētu tevi dēvēt par smaiduizvilinošo meiteni!  tev tas lieliski padodas.  Vismaz manā gadījumā noteikti.

āāā un tu kā parasti esi tik trktoi jauka ka tev tik daudz trkoti jauku lietu un vārdu varētu piedēvēt, tevī ir visas tik varen jaukās krāsas, ak mana krāinā meitene

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 7. sezona » Charmed Season 7x08- Charmed Noir