TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jaunumi un skaļākās baumas! (P.Montero, S.Maldonado u.c)


Jaunumi un skaļākās baumas! (P.Montero, S.Maldonado u.c)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

# Pablo Montero uz laiku pametīs telenoveli Fuego en la Sangre, jo viņam jādodas uz ASV nokārtot savas attiecības ar likumu. Domājams, ka viņa varonis nonaks komā uz laiku vai dosies ceļojumā. Telenovelē ienāks Eduardo Capetillo, kurš atveidos brāļu Reyesu brālēnu mūziķi - tādā veidā Eduardo popularizēs novelē savu jauno albumu.

# Araceli Arambula Univision kanālā vadīs bernu raidījumu, kā arī filmēsies it kā 8 Fuego en la Sangre sērijās - nav zināms, kāda būs viņas varone.

# Baumo par to, ka šogad Televisa grib filmēt 2 grandiozus projektu - "Pura Sangre" - kas ir Kolumbijas noveles rīmeiks un galveno negatīvo personāžu Paulīni - kas principā var teikt ir šī stāsta galvenā varone - atveidos Angelica Rivera - tas nu ir par 80% droši. Bet daudz nedrošākas ir baumas par Karidadas Bravo Adamsas nemirstošā stasta "Corazon Salvaje" rīmeiku. Par vīriešu lomām neko nerunā, bet par sieviešu lomām - ļauno lomu Eimi varētu atveidot Sāra Maldonādo - viņa jau ir izteikusies, ka grib atveidot kādu ļaundari. Nu Info ir nācis tāds, ka Carla Estrada ir tikusies ar Saras menedžeri, bet tas menedžeris ir arī Ludwikas Paletas menedžeris.... Dzīvosim redzēsim. Te gan vel jāpiebilst, ka daudzi fani šausmīgi kritize Saras aktierspēli Tormenta en el Paraiso.

# Runā, ka Thalia jau ierakstījusi jaunu albumu un rekorīsa laikā - 3 dienās!!!! Tas varētu iznākt vasaras sākumā.

# Un grandioza bauma. Kad lasīju pirmoreiz - neticēju. Tad atkal lasīju un vēl te Telemundo tuvu stāvoši cilveki runāja un tad pati Gabija jaunakajā intervijā Fernando Carillo sauca par "Carillo". Bauma tāda, ka Fernando Carrillo izmests no Telemundo, jo esot dikti centies iekarot Gabiju Espino un kādā brīdī Cristobals nav izturejis un pamatīgi sadevis Fernando pa purnu... Eh... Baumas ir dažādas - baumo, ka Fernando saderejis, ka mēneša laikā būs ievilcis Gabiju gultā, citur atkal saka, ka vienkārši iekārojis Gabiju un burtiski uzmācies viņai... Skaidrs tikai, ka arī Cristobals it kā sākotneji pametis El Engano (mos arī izmest), bet galu galā tomēr filmējas - tā vismaz Gabija teica, ka filmējas. Mēs laikam nekad neuzzināsim patiesību, un šo es jums vispār biju nolemusi neteikt, bet nu pārak jau nu daudzi tādu versiju izsaka...

0

2

hei.
trakas lietas.

nu vismaz izskatās, ka fuego en el sangre sāk kļūt arvien atšķirīgāks no pdg, kas priecē.
bet ziniet - es negribu nekādu corazon salvaje rimeiku negribu. orģinals bija pārāk lieliskas, lai viņu pārfilmētu.
piedodiet man fernando carillo fani, bet man viņš vienmēr ir licies iedomīgs un pārsalds ķēms, tāpēc par šitādu izturēšanos nemaz nebrīnītos.
un talijas ziņas mani tā īsti neietekmē. sen aju neesmu viņas fans.  :dontcare:

0

3

albalonga написал(а):

# Un grandioza bauma. Kad lasīju pirmoreiz - neticēju. Tad atkal lasīju un vēl te Telemundo tuvu stāvoši cilveki runāja un tad pati Gabija jaunakajā intervijā Fernando Carillo sauca par "Carillo". Bauma tāda, ka Fernando Carrillo izmests no Telemundo, jo esot dikti centies iekarot Gabiju Espino un kādā brīdī Cristobals nav izturejis un pamatīgi sadevis Fernando pa purnu... Eh... Baumas ir dažādas - baumo, ka Fernando saderejis, ka mēneša laikā būs ievilcis Gabiju gultā, citur atkal saka, ka vienkārši iekārojis Gabiju un burtiski uzmācies viņai... Skaidrs tikai, ka arī Cristobals it kā sākotneji pametis El Engano (mos arī izmest), bet galu galā tomēr filmējas - tā vismaz Gabija teica, ka filmējas. Mēs laikam nekad neuzzināsim patiesību, un šo es jums vispār biju nolemusi neteikt, bet nu pārak jau nu daudzi tādu versiju izsaka...

o.O  Tiešām traki...

danna написал(а):

orģinals bija pārāk lieliskas, lai viņu pārfilmētu.

Oriģināls bija tiešām lielisks. Šī telenovele laikam bija pirmā mana apmātība...

danna написал(а):

sen aju neesmu viņas fans.

es tāpat

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jaunumi un skaļākās baumas! (P.Montero, S.Maldonado u.c)