TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Uzmini nu - kura vēl ir stāvoklī?????


Uzmini nu - kura vēl ir stāvoklī?????

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

:rofl:

Oj, es nevaru - kā man patīk šis gads...

Labi, nevilkšu garumā - Monica Spear ir vēl viena kārtējā aktrise, kura gaida mazuli.  :D

0

2

Jauki ^^
Un kas ir tēvs? Ir zināms? :D

0

3

Tas tiešām ir jauki. :)

Deyalit написал(а):

Un kas ir tēvs?

Man šķiet, ka viņa ir precējusies!

0

4

Viņas vīrs Henrijs... Lai gan nav īsti skaidrs, vai viņi ir slepus apprecējušies vai nav...

0

5

ohoo :D cik jaukīi :D :D :D

0

6

Man šķiet, ka viņa ir precējusies!

Viņa nav mana favorīte starp aktrisem, neko par viņu nezinu, tapēc ar' pajautāju :)

0

7

Viņa arī precās! :)

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/img_1828_040408_1.jpg

En TVCHISMES seguimos dando TUBAZOS... El pasado viernes recibimos una llamada telefónica por parte de un amigo muy allegado a la prota de Mi prima Ciela; "Hola mi gente de TVCHISMES, los llamo para darles otro tubazo y se sigan luciendo, resulta que Mónica Spear acaba de llegar de Europa y con ecosonograma en mano me contó que se lanzará al agua en junio. La boda será en Margarita y sólo invitaran a las personas muy allegadas. Al parecer ella vino a limar algunas asperezas que tenía con su familia y al parecer le pidieron se casara para tratar de llevar la fiesta en paz ¿Qué taaaaalll? ¿Los dejé locos con ese chisme verdad? Bueno, allí se los dejo para que le informen a los millones de tvchismosos que los leen", fueron las palabras de nuestra fuente.

Bueno, ojalá las cosas se le solucionen a la ciela y sea muy feliz con su archimillonario vido.

TV CHISMES ¡Arrasando!

0

8

Tas ir tik jauki!!!!Nu vnk lieliski!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Uzmini nu - kura vēl ir stāvoklī?????