TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 28.-31. sērijas


Destilando amor 28.-31. sērijas

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

28. sērija.

Rodrigo zvana uz numuru, ko viņam iedevis Romāns, bet tur Kaija ir izmainījusi balsi. Vīlies, Rodrigo paziņo Romānam, ka tas ir kļūdījies. Klarita lūdz meitu vairs nezvanīt Rodrigo, bet Kaija atzīstas, ka joprojām kvēli mīl Rodrigo, taču saprot, ka šīm jūtām nav nākotnes, tāpēc atteiksies no savas mīlestības. Donja Pilara cenšas Rodrigo parādīt, cik pacietīga, uzticīga un viņa mīlestības vērta vienmēr bijusi Isadora. Visbeidzot Rodrigo paziņo Isadorai, ka, lai arī viņa sirds pieder citai sievietei, viņš tomēr pacentīsies, lai arī viņu abu laulība būtu labāka. Isadora piekrīt – viņa vīru mīlot un mīlēšot vienmēr. Ārons pieprasa no Mariannas paskaidrojumus par slepeno dokumentu aiznešanu, Marianna skaidro, ka tas bijis nepieciešams projekta dēļ. Pēc lieliskās prezentācijas ģimenei visi meiteni apsveic. Ārons savukārt paziņo Minervai, ka viņš cer uz tās sapratni, jo viņam būšot daudz jāceļo un Mariana tiks iecelta par viņa asistenti. Kaija pavēsta mātei, ko stāstījusi Margarita – Rodrigo un viņa sieva ļoti mīlot viens otru, tāpēc viņas pašas mīlestība ir bezjēdzīga.

29. sērija.

Marianna pateicas Āronam par jauno amatu un sola pildīt savus jaunos pienākumus, cik vien labi spēs. Āronam rodas domstarpības ar tēvu, kas neatbalsta viņa jauno projektu, uzskatot, ka tas apdraud uzņēmuma finansiālo drošību. Uzzinot, ka Marianna devusies Āronam līdzi uz tikšanos, Minerva ir ļoti dusmīga un paziņo, ka vīram būs jāizvēlas – paša bērns vai asistente. Mariannas dēļ abi sastrīdas. Džeimss uzzina, ka Akasija un Melitons bijuši tuvi. Fedra iesaka Minervai būt gudrākai, vai arī viņa zaudēs vīru. Marianna sadusmota paziņo Elvīrai, ka viņas melu dēļ Āronam nu ir problēmas ar sievu.

30. sērija.

Isadora paziņo Rodrigo, ka jau gads ir pagājis kopš Kaijas pazušanas – varbūt tomēr ir pienācis laiks ieraudzīt, ka viņam blakus ir mīloša sieva? Tomēr Rodrigo jau atkal Isadoru atraida. Ārons mēģina noskūpstīt Mariannu, taču par to saņem pļauku. Marianna gan atvainojas, tomēr paziņo, ka Āronam var būt vai nu laba asistente vai arī mīļākā – abas kopā gan ne.

Neredzēju, skatījos Zorro, daiļslidošanu. :)

31. sērija.

Uz kokteiļu ballīti, kurā ir arī Ārons un Marianna, ierodas Pamela un viņas tēvs. Meiteni kopā ar Āronu nofotografē fotogrāfs. Minerva dusmojas, ka Ārons atkal pieņēmis darbā Mariannu, bet vīrs taisnojas, ka viņa ir ļoti laba darbiniece, ka starp abiem nekā nav. Minerva kļūst dusmīga, ieraugot Ārona un Pamelas fotogrāfiju laikrakstā. Strīda karstumā viņa nokrīt pa kāpnēm. Ārsts paziņo Āronam, ka Minerva ir zaudējusi bērnu.

Šodien redzēju gandrīz visu sēriju. Vēl skatījos tajā laikā Zorro un daiļslidošanu. :)
Minervai bija īsta histērika. Žēl Āronu. Dzīvot ar tādu skandalisti ir grūti... :( Tomēr, viņš pats ir vainīgs. :P Rodrigo, kad bija kādos svētkos ar Isadoru, Sofiju un Džeimsu, dzirdēja Kaijas dziesmu. Isadora kļuva greizsirdīga un aizgāja no svētkiem. :) Vēl rādīja Ilario, kā arī viņa skumjas par to, ka Isadora viņu nosauca par lauķi un to, ka tas vairs neatkartosies. Sērija bija diezgna interesanta. Mani tracina otrā sekretāre, patīk Margarita. :) Kaijai jau ir jauns pielūdzējs!!! Tomēr iepriekšējais man patīka daudz vairāk. :)

0

2

Vai tagad DA vairs neviens neskatās? :'(

0

3

Es skatos, bet komentēt īpaši nav ko. Nekas supersvarīgs nenotiek.

rubi написал(а):

dzirdēja Kaijas dziesmu.

?
Redzēju gandrīz visu, kas šeit aprakstīts. Jā, tā Elvīra tracinoša. :) Bet visi viņu noliek pie vietas. :D

0

4

Ragana написал(а):

?

Tu to neredzēji? :) Rodrigo, Džeims, Isa, Sofija bija laukos uz svētkiem. Tad kāda tā kluba dziedātāja dziedāja "Ai Gaviota! Ai Gaviota!"... ;)

Jā, šodien arī DA skatījos. Viss, izņemot Minervas bērna zaudēšanu, Kaijas straujo paaugstināšanos amatā, stāv uz vietas. :(

0

5

Vai tagad DA vairs neviens neskatās?

Es skatos :)
Tikai nezinu, ko var uzrakstīt :D

0

6

Ar mani ir tāpat. :) Grūti komentēt tad, kad galvenajiem varoņiem tagad ir sava dzīve - dzīvo atsevišķi, reizēm atceras viens otru. :D Gaidu, kad veidzot Kaija ar Rodrgio satiksies. ;)
Deyalit - jauks avatars un paraksts! :)

0

7

rubi
Viņi jau drīz satiksies, tad jau būs ko komentēt :D
A pagaidam varoņi dzīvo, sižets ir dinamisks (manuprāt), bet "все само собой разумеющееся" ;)

0

8

Man tagad visvairāk patīk vērot Āronu. :) Viņš ir ļoti spilgts personāžs. Ja ne viņš, tad tagad būtu garlaicīgi skatīties. :( Ārons, Minerva ir lielisks pāris - viens otru vērts. :) KAija man arī, protams, patīk. Tāda skaistule, turklāt viņa tagad ir kļuvusi par ļoti veiksmīgo sievieti. :) Rodrigo kaut kā apnicis ar savām ciešānām. :sceptic: Vairāk Isas žel nekā viņa. ;)

0

9

rubi написал(а):

Vai tagad DA vairs neviens neskatās?

skatos, skatos katru ienu, tikai es vel netiku liidz shiim seerijaam ;)

rubi написал(а):

dzīvo atsevišķi, reizēm atceras viens otru

joko?????? reizeeem????? manupraat vinji tik biezhi vien atceras viens otru ka man jau slkti. es jau nevaru iztureet, tresho dalju no seriaala vinji atceraas vai lido pa makonjiem. nu labi, vinji atceras viens otru, bet cik ilgi to var raadiit...??? katru minuuti.... "bzzzzzzz.....Gaviota.." aina zem koka..."bzzzzzzzzz... rodrigo, aina plantaacijaas" tad sapnji utt. cik var??? gggggggrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!  :mad:

rubi написал(а):

Rodrigo kaut kā apnicis ar savām ciešānām.  Vairāk Isas žel nekā viņa.

tas tiesham, kad vinjsh tur saak raudaat atkal pusi no serijas un to nabago Isadoru atstumj.... :( nabadziite!
starp citu, es vinju iemiileju.. man patiik, vinjas varone ir daudz labaaka nekaa CSM Beatrise bija.
tagad no varonjiem man visvairaak patiik veerot Isadoru, Gaviotu un viss kas ir Gaviotai blakus - Arons un darbs!!!  :glasses:  tas ir labais !!!  :cool:

0

10

Julia написал(а):

tas tiesham, kad vinjsh tur saak raudaat atkal pusi no serijas un to nabago Isadoru atstumj....  nabadziite!
starp citu, es vinju iemiileju.. man patiik, vinjas varone ir daudz labaaka nekaa CSM Beatrise bija.
tagad no varonjiem man visvairaak patiik veerot Isadoru, Gaviotu un viss kas ir Gaviotai blakus - Arons un darbs!!!    tas ir labais !!!

Jā, Isa te ir mūsu mīlule. :D Gaviota, protams, arī. ;) Man arī patīka/patīk vērot Gaviotas darbu un visvairāk Āronu. :D Viņa ļoti ātri iekaroja tā uzticību. Tas man patīka, ka ļaundaris un galvenā varone sadraudzējās. :D Tomēr vēlāk viņi tur kašķēsies. (spriežot pēc CSM :))

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 28.-31. sērijas