TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Keira Naitlija pievienojas dziedošo aktrišu pulkam


Keira Naitlija pievienojas dziedošo aktrišu pulkam

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Britu aktrise Keira Naitlija pievienojusies mūsdienu dziedošo aktrišu lokam, ierakstot trīs dziesmas savas jaunās filmas "The Edge Of Love" ("Mīlestības robeža") mūzikas albumam.

Jau no kino vēstures sākuma ir bijušas aktrises, kas veiksmīgi apvieno savu pamatprofesiju ar dziedāšanu, piemēram Marlēna Dītriha un vēlāk Merilina Monro. Tā tas ir arī mūsdienās, var minēt kaut vai Dženiferu Lopesu un Lindsiju Loenu. Turklāt mēdz būt arī otrādi - dziedātājas, kas cenšas pierādīt sevi uz ekrāna, kā, piemēram, popdīva Madonna, amerikāņu dziedātāja Džesika Simpsone un citas.
Nesen šim aktrišu lokam pievienojās filmas "Lost In Translation" ("Pazudis tulkojumā") aktrise Skārleta Johansone, kuras iedziedātais Toma Veitsa dziesmu albums dienasgaismu ieraudzīs tuvākajā laikā.

Tagad savu balsi izmēģinājusi arī filmu "Atonement" ("Piedošana") un "Pirates Of The Caribbean" ("Karību jūras pirāti") zvaigzne Keira Naitlija, neskatoties uz to, ka pati atzinusies, ka nav nekāda labā dziedātāja.

"Es nemāku tās īsti dziedāt. Man nācās apmeklēt dažas nodarbības, taču, kad es to sāku darīt, radās skaņa, kas nebija gluži zemē metama," par savu pirmo dziedāšanas pieredzi pastāstīja Naitlija.

0

2

- priecē

0

3

patiešām priecē.. :)
gaidu ar nepacietību dzirdēt kā viņa dzied :)

0

4

ir dzirdēts katrā ziņā šķībi nav ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Keira Naitlija pievienojas dziedošo aktrišu pulkam