TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Iepazīsties — Andris Ērglis!


Iepazīsties — Andris Ērglis!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

tākā Norkys teica ka viņai ļoti patīk ērlgis.. tad es atradusi šo nevarēju neielikt :)

Dzimis 1983. gada 16. janvārī Aizputē, Liepājas rajonā. Mežāzis. 15 gadu vecumā pārcēlies uz dzīvi Liepājā. Ērglis uz skatuves ir kopš agras jaunības un jau 11 gadu vecumā sācis uzstāties rajona ballītēs kopā ar savu tēvu.

Ne reizi vien bijis dilemmas priekšā — dziedāt vai spēlēt bungas, jo Andris ir profesionāls sitamo instrumentu speciālists (muzicē arī Liepājas Simfoniskajā orķestrī). 2001. gadā dibinājis grupu «Berm», ar ko 2003. gadā ieguva pirmo vietu festivālā «Liepājas dzintars». Andris Ērglis muzicējis arī kā solo mākslinieks un piedalījies slavenā zviedru komponista un pianista Roberta Velsa koncertos. Iekļuvis konkursa «Sony Jazz Stage» finālā.

Kopš 2006. gada kopā ar bijušo grupu «Līvi» un «Fomins & Kleins» ģitāristu Tomasu Kleinu darbojas grupā «Cacao». Šajā grupā Andris apvieno bungu spēlēšanu ar dziedāšanu. Grupas debijas albums iznāks 2007. gada septembrī «Mikrofona ierakstu» apgādā.

Andris Ērglis tika ieļauts Latvijas popmūzikas tenoru «izlasē» «Bonaparti.lv» un, pārliecinoši uzvarot «Eirovīzijas» nacionālajā atlasē, 2007. gadā godam pārstāvēja Latviju «Eirovīzijas» dziesmu konkursa starptautiskajā finālā Helsinkos, izpildot dziesmu «Questa Notte» itāliešu valodā.
Jauno un uzlecošo zvaigzni ievēroja arī maestro Raimonds Pauls un piesacīja viņu starptautiskajam dziedātāju konkursam «Jaunais vilnis 2007», kas katru gadu notiek Jūrmalā.
Par jaunā dziedātāja izredzēm maestro Raimonds Pauls saka: «Visādā ziņā viņš ir viens no tiem retajiem mūsu jaunajiem dziedātājiem, kuram ir balss...»

Daži papildu fakti

Ērglim patīk klausīties Igo, «The Police», Stingu, «Simply Red», Stīvu Vonderu un «Qeen».

Ērglis beidzis Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas koledžas sitamo instrumentu specialitāti un joprojām mācās Liepājas pedagoģiskajā institūtā.

Jau trīs gadus strādā Liepājas Simfoniskajā orķestrī par sitamo instrumentu speciālistu.

Raksturo sevi kā praktisku, vienkāršu un labsirdīgu cilvēku.

Garšo saldumi, patīk mūzika un meitenes.

Mīļākais apģērbu zīmols — «Hugo Boss».

Lielākais laimests — divi lati momentloterijā.

Acu krāsa — brūna.

Bērnībā vēlējies kļūt par pavāru.

----------------------------------------------------

Andra Ērgļa soloalbums «Sirdspuksti» iznāks 24. martā

Dziedātājs Andris Ērglis pabeidzis darbu pie sava pirmā soloalbuma «Sirdspuksti», kura izdošanas datums ir 24. marts. 12. aprīlī dziedātājs aicina visus uz savu lielkoncertu Ķīpsalas hallē.

Jaunajā albumā ir pavisam 12 dziesmas. Lielākā daļa dziesmu rakstītas speciāli šim albumam. Vairākumam dziesmu autori ir ilggadējais Ērgļa kolēģis Jānis Strazds un tekstu autors Guntars Račs. Šajā albumā būs atrodama arī dziesmas «You Raise Me Up» kaverversija, ar kuru Andris guva vērā ņemamus panākumus konkursā «Jaunais vilnis». «Dziesmiņu par piedošanu», kas arī būs iekļauta jaunajā projektā, īpaši Andrim rakstījis maestro Raimonds Pauls.

Ierakstu producējis Ērglis un Strazds, darbs pie jaunā albuma Liepājas studijā «FM Studio» ilga vairākus mēnešus. Dziesmas miksēja un ierakstīja Egils Mežs. Skaņas pēcapstrāde notika studijā «Cutting Room» Zviedrijā. Ierakstā piedalījušies arī daudzi viesmūziķi, arī dziedātājas Kristīna Zaharova un operas dīva Kristīne Zadovska. Dziesmu piebalsis divās dziesmās ieskaņojušas amerikāniete Bekija Raša un zviedriete Anna Bailunda. Albuma tapšanā piedalījās arī ģitārists Māris Kupčs, basģitārists Aivars Meijers, trompetists Normunds Piesis, vijolnieces Baiba Lasmane un Ginta Alžāne, altiste Tatjana Borovika un čelliste Dina Puķīte.

Izdevuma noformējumu veidojusi māksliniece Elita Šica-Vāvere. Bukletā iekļauti visu dziesmu teksti un Valta Kleina un stilistes Patrīcijas Kraukles veidotie dziedātāja fotoattēli.

Kopējā jauno dziesmu noskaņa ir ļoti romantiska un niansēta, bet pašās albuma beigās klausītājus gaida arī kāds aktīvāks pārsteigums.

Šonedēļ radiostacijās nonāks pirmais «Sirdspukstu» radio singls «Pa paralēli», kuru dziedātājs jau atskaņoja «Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas» pasākumā un kuras ierakstā piedalās jaunā dziedātāja Kristīna Zaharova.

0

2

aijux007 написал(а):

tākā Norkys teica ka viņai ļoti patīk ērlgis.. tad es atradusi šo nevarēju neielikt

mīļi no tavas puses, aijuk!

aijux007 написал(а):

Bērnībā vēlējies kļūt par pavāru.

šitas fakts man vislabāk patīk :D

aijux007 написал(а):

kuras ierakstā piedalās jaunā dziedātāja Kristīna Zaharova.

interesanti... laikam kādreiz būs jāieslēdz radio, lai gan jau ātri tikšu pie CD

0

3

KUrsh sovakar bija koncertaa???? Es vnk giibstu, tas bija kaut KAS!!!! :crazyfun:  :love:  :love:  :love: Paldies Andris par shiim emocijaam  :love: Veelak ieliksu dazhas bildites, sedeju pirmaja rinda tapec skats bija jo ipashi labs  :love:

0

4

Oho, cravey mums visaktīvākā uz visādu pasākumu apmeklēšanu. Super un man prieks, ka tev tā patika. Žēl tikai, ka man viņš un viņa mūzika neiet pie sirds...

0

5

Juu, es ir aktivists :D 26. aprili eju uz LR2 lielkoncertu, ari galvenokart delj Ergla :D Esmu traka, es zinu :D
Luuk bilzhuki no "Sirdspukstiem"  :love:  :
http://foto.inbox.lv/cravey/Sirdspuksti

0

6

cravey написал(а):

KUrsh sovakar bija koncertaa???? Es vnk giibstu, tas bija kaut KAS!!!!        Paldies Andris par shiim emocijaam   Veelak ieliksu dazhas bildites, sedeju pirmaja rinda tapec skats bija jo ipashi labs

O, jā! Es arī biju! Broken lullaby laikā pat apraudājos!

0

7

Aha, Broken lullaby un You raise me up, es sedeju un skatijos vnk transaa!!! Tadas emocijas, vnk neapraxtaami :flirt:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Iepazīsties — Andris Ērglis!