TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сообщений 1 страница 20 из 48

1

Nu, kurs bildi taisīs?????? Un kādā stilizācijā, kādā krāsā. Es negibu taisīt. Lūdzu (lūdzoši skatās uz Palomu...)!!!!!!!!!!! :rofl:

0

2

eh, Palomai vispirms kaut kā vajag dabūt savu photoshopu uz šo datoru :P vai arī ielādēt krutāko versiju trialu.. Bet tā.. labprāt :) Tik izsakiet vēlmes,krāsas :) padomāšu :)

0

3

zaļš - no manas puses
un galvenais ko jauku

0

4

es arī būtu ar mieru uztaisīt, īstenībā. man tieši tāds noskaņojums tagad.  :flirt:
bet nu tad jūs varētu pateikt, ko gribētu bildē redzēt un kādu fonu...

0

5

davai, ātrāk! man mans banneris un avatars jau apnika, bet solījums jāpilda!

0

6

missy, cik jauki.

Nu tad tā - no manas puses gibētos zaļu vai sarkanu. Un tur noteikti jābūt manai Lunai ar Mauricio - tas man vienīgais nosacījums...

Bet nu domāju, ka uz bilde būtu jābūt Zorro, DA un Primai - viss tas svarīgakais no ta, ko rāda Latvijā. Bet ja taisi tādā stilā, kā tagad, kad ir aktieru atsevišķi bildes, tad nu ar laikm tie aktieri, kuri šobrīd Latijā rādītās novelēs galvenajās lomās + Gaby Espino. Gaby Spanic, Norkys Batista, Lorena Rojas... Oj, un i gan man sīkumais pasūtījums sanāca...

0

7

albalonga написал(а):

Norkys Batista

jauks un sīkumains pasūtījums! :)

0

8

Šis skins zaļš+melns ļoti patīk!

0

9

es arī esmu par zaļo. :)
nu domāju, ka drīzāk taisīšu ar novelēm. sameklēšu bildes un sākšu meistarot.

0

10

Es, kā vienmēr, par Amuletu. :)

0

11

viss! es mainu avataru un banneri! foruma izskats daļēji mainīts un mana solījuma darbības laiks beidzies!

0

12

:D

0

13

kā man tīk ka vismaz kādam izdevās turēt šo solījumu
man nesnāca
bet apseicu norkis tevi
bet nu man dikti priecē ka varen jaukā tējasmeitene meistaros - vienmēr klusībā esmu apbrīnojusi cik vis viņa npeispeisti un harmoniski sanāk

0

14

Es vēlos Barbaru Mori! :) Albu, bet vai nedrīkst sarkano skinu? Zaļais visvairāk ietekmē acīs. Man jau tā redze sabojājās no datora. Zaļš ir skaists, bet veselība tomēr ir svarīgāka. ;)

0

15

'man gan vienm;er ir liecies ka visvairāk cilvēku egatīvi, agresīvi ietekmē serkans
zaļā pavsisam noteikti ir viena no mierīgākajām krāsam

0

16

tiešī tāpēc tā visvairāk kaitē redzi. Man pat galva jau sāka stipri sāpēt. Es nemeloju, tā tieši ir. Tāpēc tagad laikam iešu atpūsties.

0

17

nu paskatīsimies kāda bilde sanak un tad, ja būs vajadzība - skinu nomainīsim. bet ne tumšaku par šo, lai gan pārāk gaišu arī negribu.

0

18

rubi написал(а):

Zaļais visvairāk ietekmē acīs

man jau liekas, ka melnais....

ai, uzliku nesaskanīgu avataru un banneri, bet tas šobrīd izsaka mani, tādēļ nepārmetiet!

0

19

O! Paldies par skina maiņu. Šīs tiešām ir daudz labāks. ;)

0

20

šitas skins ļoti patīk manam bannerim un avataram :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!