TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

Un manām acīm. :)

0

22

nu man gan nepavisam bēss neasocējas ar pavsari
un šis ir līdzīgsiepriekšejam
nav noteiktas krās kas kaitē visvairāk redzi, tādas vienkārši nav 
bet melnais un baltais nesniedz nekādu informācīju jeb tam nav neķāda stādta tāpēc es peiļauju ka varētu būt ka tas ir melns un balt bet tas neaatiecas tiesi uz datoru vai kā

0

23

pinocchio написал(а):

nav noteiktas krās kas kaitē visvairāk redzi, tādas vienkārši nav

Toties uz zaļo krāsu cilvēks vairāk reaģē. Noteikti. ;)

0

24

Ragana написал(а):

Un manām acīm.

manām jau arī!

0

25

Ir tā, ka zaļais nomierina, sarkanais uzbudina. Iepriekš mums klasē bija zaļas sienas, prasījās sarkani akcenti jo likās par vēsu. Tagad pārkrāsoja un ir pārāk uz sarkanīgu, rozigu un prasās zaļais, skolotaja teica, ka nogurst no tām sienām :D
nu šis pelēcīgais neizteiksmīgais man ne pārāk.. girvētos jau ko dzīvespriecīgāku :/

0

26

gaiši zilā krāsa gan ir pati labākā :D bet nu tas tā

0

27

Man šīs arī visvairāk patīk. :)))

0

28

nu nesanāca gluži tā kā es gribēju, bet nu.
http://i202.photobucket.com/albums/aa162/missy9b/tele.png

0

29

angelina написал(а):

gaiši zilā krāsa gan ir pati labākā

euuu - savējā :O  :D

missy - es esmu sajūsmā!!! Tik bik tā tukšā vieta ar uzrakstu tā pajauc to kopējo ainu un harmoniju, bet savādāk - aaaaak, cik lieliski!!!!!

0

30

Paloma написал(а):

missy - es esmu sajūsmā!!! Tik bik tā tukšā vieta ar uzrakstu tā pajauc to kopējo ainu un harmoniju, bet savādāk - aaaaak, cik lieliski!!!!!

Piekrītu Palomai. Man ar tā liekas...

:D

0

31

Jaunā foruma bilde man ļoti patīk. Ļoti jauka un tajā ir daudz man mīļu telenoveļu un aktieru.
Skins man īpaši neiet pie sirds,  bet pieciest jau var!

0

32

tik ļoti jauks, mīļš un tuvs ir šī bilde.
tāds tiešām pavasaris  -  košas krāsas, dzīvīgums un tās keitas un dzōdijas sejas izteiksmes ir visjaukāki pavasarīgās.  :D
tiešām tā teikt bilde uzrunā.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

tikai. hei - atcerieties tos laikus, kad bilde bija tur, kur tagad uzraksts - Foruma bilžu, mūzikas un video ielādes sadaļas pieejamas tikai reģistrētajiem lietotājiem!!!! ?
man personīgi lieas, ka tur izskatītos labāk. jo tas mybb.ru aut kā lece laukā. ienākot forumā, man gluži vai likās, ka tam uzrakstam vienkārši nepietika vietas.un tā kaut kā mzliet laukā sit, bet nu nav jau arī tik slikti.
un var jau būt, ka tikai man tā liekas.
:flirt:

0

33

danna написал(а):

tikai. hei - atcerieties tos laikus, kad bilde bija tur, kur tagad uzraksts - Foruma bilžu, mūzikas un video ielādes sadaļas pieejamas tikai reģistrētajiem lietotājiem!!!! ?

pie tā būtu grūti pierast (vismaz man), bet man ar šķiet, ka tas mybb uzraksts tur neiederas

0

34

nu man jau liekas ka es to pašu esmu teiktusi
manas acis kautkā vļ nespēj pierasta ka bilde ir tur nevis ierastajā - šakuma pozīcījā
ja būtu divas bildes - labivis kārtībā bet tagad ir viena un lūdzu nevarētu to nolikt atpakaļ pie uzraksta

bet tā pati bilde man tīk un tas zilais pleķītis man arī tīk
un skins gan nav ideāls bet nu šo es pieņmšu aren jaukās baltās piena krāsas dēļ
bet zaļā ir visjaukākā krāsa - man tā liekas
un norkys - varen jauks avatars un paraksts un varen jauki nepiepiesti saskan

0

35

pinocchio написал(а):

un norkys - varen jauks avatars un paraksts un varen jauki nepiepiesti saskan

paldies!

atkārtošos, bet tavs avatars ir fascinējoši jauks! :)

0

36

Norkys написал(а):

paldies!
atkārtošos, bet tavs avatars ir fascinējoši jauks!

un taas ko tikto pateici mani tikkai iepriecināja
- priece

0

37

O, missy! Man ļoti patīk! :) Paldies tev par šo bildi! :)
Jauka DA bilde, Gabija īsta skaistule, mans mīļais Amuletiņš un Rūbija, vēl Zorro un apburošā Lore... :love:

0

38

un vēl arī mana jaukā Norkys, mani dievinātie Ciela un Vido un apburošās Džodija un Keita (tie ir + no manas puses)

0

39

Man jau ļoti patīk foruma bildīte! :love: Un zilā krāsa vispār super! :love:

0

40

Nu man prieks, ka Jums patīk un, ka katram ir kaut kas savs šajā bildē, to es arī centos panākt.
Tas pleķītis varbūt tur ir tāds nedaudz neveiksmīgs, bet nu tā nu man iznāca beigās.  :flirt:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!